Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, MikiMilane said:

Klinci u KLS u B timu KKP. Pod ugovorom su Radovanović, Vukčević, Jovanović (CG) i U19 reprezentativac Petrović. Za Tarlaća, za razliku od nevedene četvorke, nigde nije objavljeno da je potpisao profi ugovor.

Mislim da treba gledati da se uvaljaju na pozajmicu u aba2. Kls mi nije merilo nicega

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jedibojan said:

Znaci vrv:

1. ?, Madar

1/2. Avram

2. Punter, Paige

3. Trifa, Zagor ili Danga

3/4. Kurec

4. Leday, ?

5. ?, Mosley

 

Klinci Jovanovic, Radovanovic i Tarlac moraju u ABA2

 

Vrv, dovodite i startnu trojku ( minimum 😄 )

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

U tom slucaju je Kurec backup 4, a iz 12 otpadaju ili Paige ili Trifa, sto bi bila velika steta. Ili i Zagor i Danga u sta sumnjam

 

punter - kurucs - leday su po meni starteri na sg-sf-pf. mislim da tu nema narocitih dilema, startovali bi u vecini euroleague ekipa. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, oubrevo. said:

 

punter - kurucs - leday su po meni starteri na sg-sf-pf. mislim da tu nema narocitih dilema, startovali bi u vecini euroleague ekipa. 

 

 

Pa tako sam ja nekako skontao u originalnom postu. A posto u tom slucaju imamo 8 igraca na spoljnim pozicijama stavio sam kirucsa na 3/4 jer kontam da u nekim varijantama moze opusteno da pokrije i par minuta na 4 u evropskoj kosarci. Dovodjenje startne trojke bi mi skroz razjebalo koncept

Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Pa tako sam ja nekako skontao u originalnom postu. A posto u tom slucaju imamo 8 igraca na spoljnim pozicijama stavio sam kirucsa na 3/4 jer kontam da u nekim varijantama moze opusteno da pokrije i par minuta na 4 u evropskoj kosarci. Dovodjenje startne trojke bi mi skroz razjebalo koncept

 

tako nekako. kurucs će komotno i na sf i na pf, ne verujem da je došao da igra 20ak minuta, već bliže 30ak

 

mislim, možda se ispostavi kao promašaj ali ja bih rekao da je za el on vrlo dobar igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozli i ako ostaje, tesko da ce biti startni centar, u svetlu nacina na koji se Partizan pojacava.

 

Na pg smo skroz prazni. 

 

A mozda Kuruc bude igrao na 4, a Lidej na 5. U tom slucaju spemite zivce za sf 😁

Although, pored odlicnih sutera i napadaca, mislim da se Dangini limiti nece toliko osetiti, ako bude u startnih 5. Za zagora ne garantujem 😔

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Mozli i ako ostaje, tesko da ce biti startni centar, u svetlu nacina na koji se Partizan pojacava.

 

Na pg smo skroz prazni. 

 

A mozda Kuruc bude igrao na 4, a Lidej na 5. U tom slucaju spemite zivce za sf 😁

Mislim da ce Mozli na backup 5 i da se startna petica sigurno dovodi.

U slucaju, daleko bilo, povrede na unutrasnjim pozicijama, mozemo dici kurucsa (he he he) na 4, Leday da ima minute na 5 i ubaciti Miletica u tim

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:
24 minutes ago, oubrevo. said:
 
punter - kurucs - leday su po meni starteri na sg-sf-pf. mislim da tu nema narocitih dilema, startovali bi u vecini euroleague ekipa. 
 
 

Možda u EL, pitanje da li u EC 😉

 

ja sam i mislio na euroleague, nije typo. 

Link to comment
Share on other sites

Inace, nisam pametan sta da mislim o svlacionici. Novi igraci ce ocito imati daleko vece plate od ovih koji ostaju iz prethodne. Ljudska su bica, smetace im tako nesto. Makar ja to tako vidim. Idealno bi bilo skroz renovirati tim, ali tesko izvodljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Inace, nisam pametan sta da mislim o svlacionici. Novi igraci ce ocito imati daleko vece plate od ovih koji ostaju iz prethodne. Ljudska su bica, smetace im tako nesto. Makar ja to tako vidim. Idealno bi bilo skroz renovirati tim, ali tesko izvodljivo.

 

u svakoj ekipi na planeti zemlji imaš veliki dijapazon plata, ne vidim zašto bi to odjednom u partizanu postao problem. pa i u pratizanu je bilo tako oduvek. nisu kića i praja primali isto love kao neki 9i i 10i igrač

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

u svakoj ekipi na planeti zemlji imaš veliki dijapazon plata, ne vidim zašto bi to odjednom u partizanu postao problem. pa i u pratizanu je bilo tako oduvek. nisu kića i praja primali isto love kao neki 9i i 10i igrač

Kad su igrali Kića i Praja imao si petorku koja je igrala 35- 40 minuta i ostalih 7 igrača koji su ulazili po neki minut ili ni toliko 

Svi du dobijali stipendije. Kića i Praja su dobijali neku kintu na ruke, bespovratni kredit za kola, društveni stan preko reda i neku kintu kao državnu nagradu za reprezentaciju. Druga vremena.

Link to comment
Share on other sites

Meni je logicno da Kurucs na papiru bude bekap, bilo 3 ili 4. Ne ide mi to da ti forsiras igraca koji ti u svakom trenutku moze otici u NBA. A nije bas i da se naigrao poslednje 2 sezone (znam da je to nba) tako da ga ne vidim kao prvu opciju. Iskreno, ja ocekujem i dolazak Micova, sve u nadi da ce se raskinuti ugovor sa Zagorcem. Ostavljati ga samo da bude kapiten mi je ludilo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Veći problem je sindikat igrača pošto je Željko najavio raniji početak priprema.

 

To je opasno za presednika Unije Igrača ABA lige, otkaz na pomolu ?

 

Ne verujem da Obradović namerava da sluša Zagorca oko broja i trajanja treninga. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Mislim da ce Mozli na backup 5 i da se startna petica sigurno dovodi.

U slucaju, daleko bilo, povrede na unutrasnjim pozicijama, mozemo dici kurucsa (he he he) na 4, Leday da ima minute na 5 i ubaciti Miletica u tim

 

Kuruks je u Evropi čista četvorka po meni, uveren sam da neće imati sekundu na trojci u normalnim situacijama.

Takođe, mislim da će Lidej imati minute i na 4 i na 5. Znamo koliko Željko voli skraćene petice.

 

Najluđe od svega će biti kada na kraju popunimo dobro pleja i peticu, a na krilu ostanemo sa dinamičnim duom Zagor & Danguba :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...