Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

On 12/14/2023 at 3:22 AM, Jataganac said:

"Daleko je, neki ljudi kažu da sam ja nešto rekao, stavljaju mi reči u usta, svi znaju, prvi koji će da sazna je selektor. To je daleko za mene, svake godine je ista priča, kad se završi sezona, uvek ću porazgovarati sa familijom, mojim timom, selektor će prvi da zna moju odluku", rekao je Jokić.

Nije želeo da da bilo kakvu indiciju o nastupu.

 

"Da li bih voleo? Jako je daleko", zaključio je Jokić.

 

 

 

Bravo momak, svaka cast. 

Ako i sada objebe reprezentaciju posle svega što su momci uradili na svetskom, prvi počinjem sa skandiranjem: "Jokiću, pederu!"

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sve što treba reći na ovu temu je da su nas Bogovi košarke surovo kaznili time što gledamo legit top 10 igrača ikada, Srbina kome se otvoreno jebe za reprezentaciju. Istovremeno postoji Slovenac srpskih korena, čisto srpskog bezobrazluka, ludila i talenta koji pritom obožava da igra za reprezentaciju. Slovenije. Boli. 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

22 hours ago, uini said:

hoće da kaže da, kada je nešto ili neko daleko, ne možeš da znaš ni da li voliš, narod je sve to obradio

pa u tom smislu, kako se bude približavalo takmičenje, tako će da krene da se priseća kako mu je bilo lepo prošlog leta na splavarenju, koje se inače održava u isto vreme kada i olimpijada, za razliku od ostalih takmičenja, koja su  u septembru, kada se više ništa ne dešava, pa onda ne može da dođe.

 

Slazem se da postoji narodna mudrost: Daleko od oka, daleko od srca... Ali isto tako imamo primere antiteze ove izreke u poznatim stihovima narodnog umetnika Bobana Rajovica koji vele: "Daleko od oka, ali NE i od srca"... (po-mo-zi te mi dru-go-vi, da na-djem spas od lju-ba-viii....)

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2023 at 7:22 PM, Don Dusko said:

Znaci bitnije je sto je ova uzela Riblju Corbu kao figuru nego sto je Jokic dao potpis na listu SNS-a?

 

Znam da si dosao u fazonu docekala ova Aleksandra 5 minuta da napise nesto protiv Jokica. Jbg meni je to nekako bzvz kada je ova tema u pitanju.

 

Da je pisala kad je odbio da igra za reprezentaciju slozio bih se. Ali sad kada je tema potpis podrske za Vucica ipak nije bespotreban tekst. Ma koliko pateticno zvucao.

Pateticno zvucis. Ovom narodu je veci problem Jokiceva podrska vladaru, nego odluka da ne igra za reprezentaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2023 at 3:39 PM, krzna said:

Pateticno zvucis. Ovom narodu je veci problem Jokiceva podrska vladaru, nego odluka da ne igra za reprezentaciju.

Znas kako to sto ce da igra ili ne za reprezentaciju nikako ne utice na moj kvalitet zivota i to je stvar njegovog izbora za koji niko ne sme da mu ozbiljno zamera.

E sad podrska SNS-u je  stvar kao sto kazes licnog izbora ali to ipak utice na nase zivote i normalno da je veci problem od igranja za reprezentaciju.

A sto je najgore njegova podrska je jos bolnija jer on ne prozivljava tu torturu koju vrsi SNS jer je 95% vremena u Americi a u Srbiju dodje da se odmori.

Tako da Jokic je odlican kosarkas ali isto toliko dno od coveka.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...