Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

10 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Zvakao konjetinu...kontam da ima regiona u Srbiji i susedstvu gde ovo ima drugaciji znacaj.

 

Non stop su vam neke perverzije na pameti.

 

Kontam da biste našli neko skriveno značenje čak i da sam pisao o konjskim kobasicama.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

"Daleko je, neki ljudi kažu da sam ja nešto rekao, stavljaju mi reči u usta, svi znaju, prvi koji će da sazna je selektor. To je daleko za mene, svake godine je ista priča, kad se završi sezona, uvek ću porazgovarati sa familijom, mojim timom, selektor će prvi da zna moju odluku", rekao je Jokić.

Nije želeo da da bilo kakvu indiciju o nastupu.

 

"Da li bih voleo? Jako je daleko", zaključio je Jokić.

 

 

 

Bravo momak, svaka cast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jataganac said:

"Daleko je, neki ljudi kažu da sam ja nešto rekao, stavljaju mi reči u usta, svi znaju, prvi koji će da sazna je selektor. To je daleko za mene, svake godine je ista priča, kad se završi sezona, uvek ću porazgovarati sa familijom, mojim timom, selektor će prvi da zna moju odluku", rekao je Jokić.

Nije želeo da da bilo kakvu indiciju o nastupu.

 

"Da li bih voleo? Jako je daleko", zaključio je Jokić.

 

 

 

Bravo momak, svaka cast. 

Nije svako Doncic pa da kaze da li ce igrati jos sad..Jbg.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nije svako Doncic pa da kaze da li ce igrati jos sad..Jbg.

 

 

Brt cak ne mora ni da kaze sad da li ce igrati, ali ono, OI, najveca sportska smotra na svetu, bar nesto kurtoazno izjavi bem mu misa, "bilo bi mi drago da tamo nastupim ali videcemo"... To mi je bas nekako porazavajuce za sportistu. Mislim bem li ga, ko sam ja da njemu pricam kakve stavove jedan sportista treba da ima, ali cak je i mene vecito trpeljivog ovim nekako izgubio. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jataganac said:

"Daleko je, neki ljudi kažu da sam ja nešto rekao, stavljaju mi reči u usta, svi znaju, prvi koji će da sazna je selektor. To je daleko za mene, svake godine je ista priča, kad se završi sezona, uvek ću porazgovarati sa familijom, mojim timom, selektor će prvi da zna moju odluku", rekao je Jokić.

Nije želeo da da bilo kakvu indiciju o nastupu.

 

"Da li bih voleo? Jako je daleko", zaključio je Jokić.

 

 

 

Bravo momak, svaka cast. 

 

baš sam razočaran.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

propustio je priliku da na pitanje da li bi voleo? poentira sa a da li znate šta bih ja voleo?! ja bih voleo da vi svi fino glasate za gospodina vučića. eto to bih ja voleo!

  • Like 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jataganac said:

 

Brt cak ne mora ni da kaze sad da li ce igrati, ali ono, OI, najveca sportska smotra na svetu, bar nesto kurtoazno izjavi bem mu misa, "bilo bi mi drago da tamo nastupim ali videcemo"... To mi je bas nekako porazavajuce za sportistu. Mislim bem li ga, ko sam ja da njemu pricam kakve stavove jedan sportista treba da ima, ali cak je i mene vecito trpeljivog ovim nekako izgubio. 

Sada bi Kari mogao da ispadne face i da kaže - "Niko ga nije ni zvao. Daleko je. Videćemo."

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Azazelkg said:

Predlog da se tema preimenuje u Jokić i SNS... Za reprezentaciju mu je trebalo da razmisli, za SNS ne... Da bi tema bila u skladu sa stvarnim stanjem, jer u reprezentaciji nije a u SNS već jeste....


Pa izbori su blizu 😄 Ko zna sta je pricao Vucicu zadnje godine. "Ne znam, Aco. Moram da se savetujem sa porodicom i Miskom, daleko je to..." Aca pri nervnom slomu 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nije želeo da da bilo kakvu indiciju o nastupu.

 

"Da li bih voleo? Jako je daleko", zaključio je Jokić.

 

 

Meni nije jasan odnos izmedju ovog pitanja i odgovora iskreno. Kako se na pitanje:

''Da li bi voleo da igras na Olimpijadi sledece godine?"

--> daje odgovor:

"Jako je daleko"

 

Ja nemam irl nikakav primer slicnog razgovora sa ljudima koje znam. 

Nesto kao:

Da li bih voleo da letujem sledece godine na Maldivima? Jako je daleko, ako potonu onda ne bih, a ako ne potonu onda bih voleo?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

hoće da kaže da, kada je nešto ili neko daleko, ne možeš da znaš ni da li voliš, narod je sve to obradio

pa u tom smislu, kako se bude približavalo takmičenje, tako će da krene da se priseća kako mu je bilo lepo prošlog leta na splavarenju, koje se inače održava u isto vreme kada i olimpijada, za razliku od ostalih takmičenja, koja su  u septembru, kada se više ništa ne dešava, pa onda ne može da dođe.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Zajebancije bez mislim da je rekao svima za njegove uslove prilicno direktno da ga ne smaraju i da mu je to totalno na kraju pameti da uopste razmislja o tome. Sto donekle i razumem, vodeci je igrac NBA ekipe. Da budem skroz iskren, i mene to nervira, ali razumem ga. Fokus je na prvenstvu, zato i jeste sampion.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...