Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

4 hours ago, Kurc Emuchelo said:

Pre bih glasao za Vučića

Da znaš da sam se zamislio, Lempron nije ništa manje samozaljubljen i istovremeno patetičan, niti mu je fenbeiz išta decentniji, iako u prosjeku vjerovatno imaju više zuba od parizerovih orkova.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Da znaš da sam se zamislio, Lempron nije ništa manje samozaljubljen i istovremeno patetičan, niti mu je fenbeiz išta decentniji, iako u prosjeku vjerovatno imaju više zuba od parizerovih orkova.

Ipak mu bar ne placamo mi gorivo i ne izdrzavamo decu 30 godina...tako da next time next year, ako do tog duela dodje, prvi put cu navijati za LAL jos od Medzikove penzije.🦾🦾

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, leki bg said:

Ipak mu bar ne placamo mi gorivo i ne izdrzavamo decu 30 godina...tako da next time next year, ako do tog duela dodje, prvi put cu navijati za LAL jos od Medzikove penzije.🦾🦾

Prošlo mi je ovo kroz glavu i vjerovatno bih razmišljao drugačije da i dalje živim u Srbiji, ali pošto parizer od mene nema više nikakve vajde još od 1. decembra 2015. godine...

Link to comment
Share on other sites

Nači na jednoj strani Jokić, Mačvan, Tomašević, Rebrača, Gagić...a na drugoj Mića Berić, Vanja, Ljuba Vidačić, Drobnjak...da nema ovog poslednjeg rekao bi čovek da su centri govna a bekovi baje :classic_biggrin:

 

https://nova.rs/vesti/politika/intervju-miroslav-mica-beric-verujem-u-promene-porazilo-me-kad-sam-video-bivse-saigrace-da-ulaze-u-sns-posle-majskih-tragedija/

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Beonegro said:

ali pošto parizer od mene nema više nikakve vajde još od 1. decembra 2015. godine...

 

ti si sad parizer 🙃

10 minutes ago, Dracarys said:

MJ je bio šupalj čovek nekoliko levela ispred Brona.

 

prvo jos uvek je ziv, drugo, uhuhuhuuu

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Uzgred, niko iz ekipe sa SP 2023 nije na parizerovom spisku, koliko sam uspio da ispratim?

 

Nachee toeto, može Poku umjesto Boriše i možda Smajli umjesto Riloa i idemo po to zlato koje fali Kariju u kolekciji, konjušar neka ostane da odmara i druži se sa sebi sličnima, npr. bizonom.

Edited by Beonegro
  • Like 9
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Nači na jednoj strani Jokić, Mačvan, Tomašević, Rebrača, Gagić...a na drugoj Mića Berić, Vanja, Ljuba Vidačić, Drobnjak...da nema ovog poslednjeg rekao bi čovek da su centri govna a bekovi baje :classic_biggrin:

 

https://nova.rs/vesti/politika/intervju-miroslav-mica-beric-verujem-u-promene-porazilo-me-kad-sam-video-bivse-saigrace-da-ulaze-u-sns-posle-majskih-tragedija/

 

Imamo i Bodirogu, Kotura i Duleta Savanovica na nasoj, ali vala i Nesu Ilica, Grbu, Branka Lazica, fejk kosarkasa Gorana-kilo-gela Karadzica,i naravno jos 1 centra Kuzmica, na njiihovoj strani.

Od trenera na strani Barzinijevih su Sjor, Vlade Djurovic, Muta i onaj Tegijev Dragan J.,.na nasoj DV i bio pokojni Duda.

 

Mislim da nismo sad nikog ispustili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

pokojni Duda

Donekle bio na našoj strani, a odnekle igrao šah sa sajkoom. Ne bi me toliko zaboljelo da me sad žena prevari. Sa Mišom Vacićem. I Čaletom. U threesomeu gdje Čale navaljuje na Mišu spomoću strap-ona, dok moja žena skandira brže - jače - bolje i za našu decu!!! za našu decu!!!

  • Like 2
  • Ha-ha 20
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Donekle bio na našoj strani, a odnekle igrao šah sa sajkoom. Ne bi me toliko zaboljelo da me sad žena prevari. Sa Mišom Vacićem. I Čaletom. U threesomeu gdje Čale navaljuje na Mišu spomoću strap-ona, dok moja žena skandira brže - jače - bolje i za našu decu!!! za našu decu!!!

Mišu bi zabolelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Donekle bio na našoj strani, a odnekle igrao šah sa sajkoom. Ne bi me toliko zaboljelo da me sad žena prevari. Sa Mišom Vacićem. I Čaletom. U threesomeu gdje Čale navaljuje na Mišu spomoću strap-ona, dok moja žena skandira brže - jače - bolje i za našu decu!!! za našu decu!!!

Prosuo sam sok od borovnice po trenerci koju sam prvi put obukao jebem li ti sandalu 😂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...