Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

Trebao je za Oly ali je bila i vest (ne secam se da li Eurohoops ili Sportando) pre par dana da su mu dali neki rok da se izjasni oko ponude. Ocigledno je Himki bio galantniji pa Evans ode kod njih.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovi top timovi, CSKA, Fener, Makabi, Real itd cekaju da se skroz rascisti situacija u NBA i da onda proberu od preostalih free agenta posto ce dosta igraca izvisiti za ugovor tamo za razliku od prethdonih sezona. Evo medju kojim igracima treba traziti potencijalna pojacanja za njih:

 

Timofey Mozgov

Tyreke Evans

Kosta Koufos

Thabo Sefolosha

Dragan Bender

Zaza Pachulia

Jose Calderon

Sam Dekker

Justin Anderson

Joakim Noah

Jarell Martin

Christian Wood

Furkan Korkmaz

Timothe Luwawu

Khem Birch

Salah Mejri

Eric Moreland

R.J. Hunter

Naz Mitrou-Long

 

i mnogi drugi. Ogroman je broj dostupnih centara i cena im se dosta spustila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu oni nama da pomazu, ako mi sami sebe to necemo da uradimo. Odavno svi timovi imaju nove i svoje hale, vecina ima i cartere i drze visok nivo oko pokazivanja finansija i odrzavanja istih na visokom niovu. Kada bi bas gledali sitna crevca, nas tu ne bi ni bilo. Tako da ne mislim da oni hoce nas da odbace tako lako. Posebno sto reprezentacija ima ogroman uspeh, mozda nas i to relativno spasava. Samo ne vidim sta to njih ima da bude sramota pa da ne mogu da nas puste niz vodu.

 

Ne prija njima ni puno ta Grcka odiseja, pa je mozda i to jedan kvalitetan razlog sto Partizan nije usao u Evroligu ove godine. Ne trebaju njima ratovi, podele, vec novac, gledanost i konstantno  napredovanje klubova, igraca, trenera i samih liga.

 

Ovaj Djordijev potez sa Barsom moze da promeni tok svega, danas klubovi nemaju toliku snagu kao igraci, tu mislim za NBA i trebaju polako da grade marketing oko igraca, ako je to uopste moguce u Evropi.

 

Nisu oni naivini, a ni glupi da padaju na palanacke fore nasih ''intelektualaca'' na mestu predsednika klubova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...