Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

Nego, Armani ništa ne potpisuje, sem što su produžili Micova.

Otišli Kuzminskas, Džerels, Naneli ...

 

 

Je l veruješ da sam pre pola sata malo lista Sportando i pomislio da me čudi da se Milano ne javlja...

 

To može da znači samo jednu stvar po meni, a to je da je Mesina preuzeo stvaru  svoje ruke. Po prvi put u novijoj istoriji, neće prvo dovesti 10 igrača, a onda trenera.

 

Produžavanje Micova im je odličan potez, videćemo sad zamene za Kuzminskasa i Nanlija.

 

***

 

Nego Himki - Šved, Karašev, Dairis Bertans... ok, šuta standardno neće nedostojati...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

 

 

Je l veruješ da sam pre pola sata malo lista Sportando i pomislio da me čudi da se Milano ne javlja...

 

To može da znači samo jednu stvar po meni, a to je da je Mesina preuzeo stvaru  svoje ruke. Po prvi put u novijoj istoriji, neće prvo dovesti 10 igrača, a onda trenera.

 

Produžavanje Micova im je odličan potez, videćemo sad zamene za Kuzminskasa i Nanlija.

 

***

 

Nego Himki - Šved, Karašev, Dairis Bertans... ok, šuta standardno neće nedostojati...

Ali mozga, discipline i lopti hoce

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Barcelona GM: We're talking to Abrines' agent, he would be the last signing

Barsa kao i Zvezda :classic_smile:

 

edit:

kad sam već u kancelariji ...

Quote

 

Alba Berlin has officially announced the signing of Makai Mason, who has agreed on a two-years deal.

Mason will make his pro debut in Berlin, after NCAA experiences with Yale and Baylor. He holds a dual American/German citizenship and has first appeared with Germany in July 2017.

 

vredi li pažnje?

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

Nekako ispod radara prolazi da je Asvel veom aktivan na trzistu. Doveli beka Lomasa - Letonac, Jekirija iz Turske, Ismaila Beka iz  Belgije, Tejlora i Galijua valjda iz njihove lige, produzili Lajtija. Aktivni skoro kao mi 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kankkunen said:

vredi li pažnje?

Da, nije los igrac. Dosta dobar suter, ima poprilican range, solidan asistent. Fina koledz karijera, odveo Yale u drugu rundu MM-a, dobra sezona na Bayloru.

 

Ima slicnu gradju kao Hermanson, malo je nizi od njega. Zanimljiv potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Lepo pojačanje za Baskoniju. Fina zamena za Poirea. 

 

Uf ne znam sta bih rekao. Ja ga recimo ne bih voleo u zvezdi. Mislim da je poirie za klasu bolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nate said:

 

Uf ne znam sta bih rekao. Ja ga recimo ne bih voleo u zvezdi. Mislim da je poirie za klasu bolji igrac.

Pa naravno da je bolji, zato je u Bostonu 😂

Eric je fizicki odlican, ume da se pogubi na terenu u odredjenim trenucima, jos uvek je sirov, ali ima materijala.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nate said:

Jos uvek je sirov? Pa covek ima 32 godine

Sad vidim 31 napunio skoro, puno svakako, mislio sam da je mladji. Svakako mislim da u ozbiljnijem sistemu od proslogodisnje darusafake moze da bude upotrebljiv. 

 

jbt covek koji je rodjen 24.06.1988. se smatra starim igracem, plasi me taj podatak ovako zivotno 😂

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...