Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

E moj Jrue kakav si zicer promasio , upropasti ovu strasnu kradju i odbranu.... 3-11 iz igre, sad promasi i bacanje

Jebeni Holidej se bas raspada u napadu dok je u odbrani mocan

Cam Johnson sjajan, pa evo i ovaj hustle Bookera da pokupi svoj promasaj...  

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Lepo sam ja rekao, to je preplaćeni Bledso. Kakav bezmogović, Erik makar zna da nema pojma u napadu.

 

Sve se te silne lopte mogle potrositi na šut Peta, Forbsa i Midltona... Džru samo da igra odbranu i prevede loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au Jrue decko sta sve moze da promasi

S druge strane big respect za onaj chargeball koji je iznudio kada je ostao na islandu sa Ajtonom

Bridges shica iz kornera lagano// Booker neverovatno teske suteve pogadja. Vodjstvo za Finix a jos se Paul nije ukljucio

Ne deluje dobro za Kee, i evo jos jedna izgubljena Jrua

Kakav napad Finiksa, iskoristili svaki sekund

Link to comment
Share on other sites

Većeg odrona od ovog Džrua ne videh, mogao bih da ga pljujem čitavo veče, a i jutro.

 

Kakve poteze pravi taj dečko, još bez ikakvog blama uzima veliki broj šuteva lol, ja ne znam kako Janis uspeva da mu ne nalupa par šamara na sred terena. Janis je predobar igrač, ali nikakav lider. Žao mi i Takera, koliko se trudi da oznoji guzicu u odbrani i samo gledaš kako utakmica klizi niz vodu zbog budalaština Džrua.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Finix igra sampionsku kosarku

Lopta se sjajno krece, dobro brane Giannisa i odlucili su da zive od suteva Middletona i Holideja sto se debelo isplacuje

Kal i Crowder su pocepali prvo poluvreme i odrzali Sanse dok su Bucksi bili u naletu i agresivniji

Mozda bi Budak trebao da proba vise da spusta na Lopeza i koristi ga u napadu ili da malo slobode i Portisu, bekovi su mu u kurcu

Ima vise visokih barem, da proba da izmori Ejtona posto kad se Sharke sjebao nemaju prakticno rezervnog visokog

Kako god, jako teska misija za preokret, ali bas mi se svidja tekma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drakaris said:

Dešava se da ne ide šut, ali Midlton ne donosi tako loše odluke kao Džru. Plus je Midlton preksinoć bio u više nego solidan, ali pazi ko je opet bio u raspad modu?

 

 

Dzru je napadački loš ceo po, Kee nema šta da traži bez Midltona, jednostavno on mora svaku da isporuči. Imao je i neke otvorene šuteve koje je mašio

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Većeg odrona od ovog Džrua ne videh, mogao bih da ga pljujem čitavo veče, a i jutro.

 

Kakve poteze pravi taj dečko, još bez ikakvog blama uzima veliki broj šuteva lol, ja ne znam kako Janis uspeva da mu ne nalupa par šamara na sred terena.

Verujem da se pola forumaša oseća ovako kada pročita tvoje postove. Brate oladi malo, što se toliko ustručavaš? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I da, kapa dole Janisu. Kako se lik trudi, svaka mu čast. Ne volim njegovu igru ali daleko od toga da je "rukometaš", ima dobru kontrolu lopte, pregled igre, i igra odbranu. Vidi se da radi na sebi, za razliku od Simmons-a bar ume nešto da ubode spolja i nije uzeo "easy way out", ostao je u Milwaukee-u. 

 

Respect.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, DameTime said:

Džru je bio dobar kad je odučio Atlantu od košarke u G5 i G6, sada je odron. 👀

 

zato je jos davno, pre nekoliko dana, ispao iz konverzacije za goata 

 

1 booker 2 giannis 3 paul 4 jordan 5 mikal bridges 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odlična utakmica, milina je gledati Sanse, lopta kruži, traži se najbolja pozicija, svi imaju ulogu, pravi tim.

 

Priča da bi zdravi ovi ili oni mogli da ih dobiju je šuplja na mnogo nivoa. Buker igra kao mator, sinoć je delovao kao duplo bolji igrač od Midltona

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo samo jednu 3. tekmu, onomad protiv Denvera. Ocekujem da Kee odigra timski dosta bolje kod kuce i vrlo lako se sve moze vratiti na pocetak. U ovoj utakmici su odlucili da kljucaju reket i iskontrolisu skok maksimalno, a ostavili prostor napolju - nije proslo jer smo sutirali dobro. Za sta ce se odluciti kad se serija preseli u Wisconsin, videcemo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...