Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

4 minutes ago, Esc said:

moram jos jednu tinfoil teoriju 😄

NK je u poslednjem trenutku vargovao u nekoga...u knjigama vargovi ako na vreme pobegnu iz svog tela mogu da nastave da zive u nekoj zivotinji ili gde su se vec prebacili, sort of

Kao u filmu Fallen sa Denzelom W.😎

 

takav rasplet bi za mene bio prilicno razocarenje. ako ima vremena da varguje, jbg, ima vremena i da joj kvrcne vrat rukom

Edited by dee jay
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Esc said:

sada kanalises StevuF 😛

 

to si sada rekao i vise nikad! 😄

 

p.s. aa, nije svejedno kada ti rad previse analiziraju, a potrudio si se da smislis?  😛

Edited by dee jay
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Esc said:

ali taj momenat kada Bren postaje agent Smith je potpuno cudan, kada su pobegli iz pecine bio je normalan u epizodi posle

kada su se dovukli do Crnog zamka dobili smo ovu verziju sa software patch-om

 

kako zasto je neka offscreen prica koju mozes da tumacis kako hoces, ako nesto uopste ima da se tumaci

Prethodni 3 eyed crow je bio sasvim svoj, pa se nadam ce to i to razjasniti...sta je tacno promenilo prilikom uploada informacija mozda malo razjasni stvari

 

Kao i MS Windows - svaka nova verzija ili update donosi sve grdje probleme.

Ned Stark je Bil Gates - sta god naprave, rikne u hodu.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Esc said:

moram jos jednu tinfoil teoriju 😄

NK je u poslednjem trenutku vargovao u nekoga...u knjigama vargovi ako na vreme pobegnu iz svog tela mogu da nastave da zive u nekoj zivotinji ili gde su se vec prebacili, sort of

Kao u filmu Fallen sa Denzelom W.😎

 

Cock Merchant #3. :classic_biggrin:

 

Od prve dvojice očekujem neku prc bravuru kao sa Arijom i Džonom, u stilu Hot Pie ubija Planinu jer svi očekuju da to uradi Ker.

Edited by lekoviti
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, lekoviti said:

 

U Zalivu traži verziju koja ima u nazivu "Enhanced Edition". Lik koji je budžio video je napisao ovo...

 

"I have spent nearly 20 hours dissecting the file and rebalancing the light to get it to this point. Apologies for any over exposure or any remaining dark areas. But without the RAW video file... this is the best i can get it."

 

Disclaimer: Nisam skidao tako da ne mogu da garantujem za kvalitet.

 

Na kraju, uvek ovo ispod ostaje kao solidno rešenje...

 

https://www.businessinsider.com/game-of-thrones-dark-tv-2019-4

 

Našao, skidam. Usput pronašao i jednu koja se zove BrightOne, tako da skidam obe, pa koja se već bolje vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Našao, skidam. Usput pronašao i jednu koja se zove BrightOne, tako da skidam obe, pa koja se već bolje vidi.

 

Mislim da će ti ova verzija koju sam pomenuo odlično završiti posao.

 

U svakom slučaju javi kako je odrađeno.

Edited by lekoviti
ubi me disleksija :)
Link to comment
Share on other sites

Ja kažem da treba da pratite r/freefolk. Sve te parodije su vam odande😄 Sad ću da okačim najbolje

 

Melisandra i Dotraki, šta se stvarno desilo: https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/biuopi/how_the_dothraki_charge_actually_went_down/

HBO planira Brenov storyline: https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/bjkyln/so_we_go_into_hbo_and_tell_them_bran_has_an_idea/

Hitler gleda epizodu: https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/bjg0o7/hitler_is_also_pissed_about_episode_3/

Casual vs hardcore fans https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/bjuzt5/rfreefolk_civil_war/

 

 

 

 

 

 

Edited by Nicklord
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mene i dalje muči Hodor i cela ta kvantna mehanika oko njegove smrti. A to opet može da ima veze sa Brenom, Kraljem i celom tom pričom.

 

Ukoliko nisam propustio nešto da je naknadno objašnjeno.

Link to comment
Share on other sites

Uh, tesko je oceniti ovu epizodu. Dobra je bitka, al mogla je da bude dosta bolja.

Pre svega takticki da bude realnija. Postavka odbrane je bila prilicno besmislena. Aj, onaj juris konjice je makar bio vizuelno efektan. Ratne masine ispred pesadije, rov smesan, odbrana zidina nikakva, osvetljenje ne postoji...

Stvari koje bih voleo da sam video:
- organizovanija odbrana koja nanosi vise gubitaka vajtovima, ali da ww idu iza i podizu poginule branioce i tako ih overwhelmuju
- vise mrtvih protagonista i vise vremena za ozivljene protagoniste (makar support likove). Npr da je poginula Brijana, pa je oziveli i onda borba sa Podrikom. Pa nek ucenik nadmasi ucitelja :)
- bolja odbrana zida, neke fore za masovnije ubijanje vajtova
- neki poznati stark / direwolf podignut u kripti.

Ostale stvari su mi ili dobre ili makar passable.
Rezija super, muzika sjajna, scenario los i lenj, neke scene antologijske, ali ipak mi je glavni osecaj propustena sansa.

I da, onaj osmeh nk.. to mi je nekako sjebalo njegov lik. Slazem se da je prelako zaustavljen, mada je bilo jasno da moraju da ga ubiju u ovoj bici jer bi inace svi izginuli.

Od sledece 2 epizode ocekujem najvise. konkretno od sledece, plus da u petoj bude dobra bitka. Nazalost, mislim da ce poslednja epizoda biti kao kraj lotr.. dosadnjikavo i melodramaticno, kao i druga epizoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je koliko je uopšte ljudi preživelo bitku kod Winterfella i da li može da se napravi respektabilna vojska za sukob sa Sersei. Pre će biti da će neko da je "reši" iz "zasede", Džejmi ili Arja. Ako dođe do bitke očekujem da oba zmaja stradaju i da Sersei tu odnese pobedu ali da skonča nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

Kako pisu scenario, ispostavice se da je prezivelo preko 10k vojnika (sa sve nekim dotracima i unsullied). Kao sto su nekako oba zmaja + ghost zivi.
Al mi i dalje nema smisla da oni napadnu king's landing. Mozda zlatna momcad odustane od ratovanja za sersi...

Najpametnije za srs bi bilo da ih napadne sad odmah, u rasrusenom winterfelu, dok jos oplakuju mrtve i lickaju rane.

A i ne znam, ubistvo oba glavna neprijatelja 'na foru' mi je malo too much. Za nk je bilo jasno da moraju ovako, al za srs bi vec mogli nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, orionbre said:

Kako pisu scenario, ispostavice se da je prezivelo preko 10k vojnika (sa sve nekim dotracima i unsullied). Kao sto su nekako oba zmaja + ghost zivi.
Al mi i dalje nema smisla da oni napadnu king's landing. Mozda zlatna momcad odustane od ratovanja za sersi...

Najpametnije za srs bi bilo da ih napadne sad odmah, u rasrusenom winterfelu, dok jos oplakuju mrtve i lickaju rane.

A i ne znam, ubistvo oba glavna neprijatelja 'na foru' mi je malo too much. Za nk je bilo jasno da moraju ovako, al za srs bi vec mogli nesto drugo.
 

Egon je imao mnogo manju vojsku kada je pokorio sedam kraljevstva, ali je imao dva zmaja i to je bilo sasvim dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...