Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

Ja i dalje ne mogu da podnesem da su jedan rediteljski i muzički spektakl usrali sa ovakvim scenarijom u trećoj epizodi, epizodi koja je trebalo da bude nešto najbolje što je televizija dala.

Bukvalno su pljunuli na Sapochnika i Djawadija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Oscar Zeta Acosta said:

 

Nije da menja suštinu, ali je Egon prilikom osvajanja Vesterosa imao tri zmaja. On i dve sestre, svako po jednog. 

Tako je, nego sam permutovao sa dva zmaja koje sada ima Deneris (valjda ima dva).

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SamoFlacko said:

Ja i dalje ne mogu da podnesem da su jedan rediteljski i muzički spektakl usrali sa ovakvim scenarijom u trećoj epizodi, epizodi koja je trebalo da bude nešto najbolje što je televizija dala.

Bukvalno su pljunuli na Sapochnika i Djawadija.

Ostaje da se nadamo da ce 5 epizoda da bude sto 3 nije.. Mozda sam i dalje previse optimista ali sta ces nada poslednja umire.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

 

Desetak puta sam odgledao sa slušalicama, i nisam nesto preuveren da ovo pije vodu.

Link to comment
Share on other sites

Ja uopste nisam optimista, brinu me ideje ove dvojice koje su implementirali u sledece tri epizode. Njima je bilo bas kul kako su skoncali NK, ako imaju jos par takvih brainfartova u glavi siguran sam da nece da naprave znacajan  pomak u sledece tri epizode. Mozda bude malo bolje, nisu bas najozbiljnije shvatili ovo i to se odrazava na epizode i njihov odnos prema celoj sezoni se za sada moze smatrati problematicnim. Logicno je da ce da pizdimo zato sto znamo da serija moze bolje, a oni biraju mediokritetska resenja u scenariju.

Link to comment
Share on other sites

Malo me hvata nostalgija na stare scene.

 

Svakako da ne mogu da se iskupe u tri epizode za prethodne dve sezone i ovu usranu bitku u kojoj se lomila cela serija... ali ajde da vidimo i taj poslednji rat između Srsi i ekipe sa Severa. Mogu bar da poprave utisak iako sve vuče na potencijalni debakl.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...