Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

7 minutes ago, Bek said:

Kakva su iskustva, kad likuje epizoda na net?

 

Po ovakvom danu, nema sta pametnije da se radi nego da se zabode ispred tv-a. Vidim Filadelfija u pola 10, Denver u 1, bilo bi idealno, ako je moguce, negde u 12 odgledati GOT, taman izmedju dve tekme. Na  HBO-u je u 3,  a tada jos Denver nece zavrsiti 😁

Zavisi. Iz ovog izvora još nije bilo leaka i izgleda traže pare ali niko neće da im da. Prošle nedelje se pojavio info za leak oko 11 a onda link za epizodu u pola 2 (a inače ide u 3 normalno) a epizoda 1 i 2 su izašle poslepodne u nedelju.

 

1 minute ago, Esc said:

slucajno videh leakovanu scenu iz sledece epizode

  Reveal hidden contents

 

ode Regal 😢

 

 

Ima video još dve scene i detaljan opis bukvalno svake scene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta ako u narednim epizodama npr. borba sa Sersei krene naopako pa Bran resi da se vrati kroz vreme i ispravi Borbu za Zimovrel kako bi jos Severnjaka prezivelo, ali da se ispostavi da ce time jos vise da usere motku, pa se warguje u NK i krene da sam sebe zaustavi? Jbem li ga, ne mogu da progutam da je prica sa Branom gotova a da nije ni pocela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta čekaju sa linkovima za leak, tick-tock motherfuckers! :classic_angry:

 

Vidim neki mučeni Tajlanđani pokušavaju na Fejsari da ucenjuju HBO da im plate jer kao imaju leak... :lol_2:

 

 

Edited by lekoviti
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lekoviti said:

Šta čekaju sa linkovima za leak, tick-tock motherfuckers! :classic_angry:

 

Vidim neki mučeni Tajlanđani pokušavaju na Fejsari da ucenjuju HBO da im plate jer kao imaju leak... :lol_2:

 

 

Okačili su najbitnije scene pa su onda krenuli da ucenjuju. Taktika 10/10

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
14 hours ago, Patrokles said:

. Noć se spustila, a znamo da je noć "dark and full of terors". A i zima je stigla, to smo saznali nešto ranije, a znamo još od prologa prve epizode, još od onog obezglavljenog nestećnika "da zima dolazi". Razočaranje što je Arja , a ona je jedini trenirani serijski, masovni ubica u priči, ona je "No one", a stalno se ponavljalo da " no one can kill White King", zašto onda neverica.



Da ona je masovni trenirani serijski ubica ljudi, njene moci (promena lica) deluje  kada su  ljudi u pitanju, tako je i pobila sve sto je pobila, zbog sposobnosti da menja lice (Freja pa onda njegovu celu familiju + na startu onog pedo generala).. Zombija nije videla do ove epizode, plus zombije zabole da li ti je lice Mike ili Zike, tako da ni tvoje  assasin supermoci ne deluju. Naravno dobila je moc skoka u vis i dalj, sigurno su preskocili te scene kako sa Lebron skace zbog nedostatka vremena ili je posledica potresa mozga pa je otvorila nov granu supermoci a skupila je dosta expija.

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo najbolja epizoda ove  sezone i nije ni blizu.
Prva scena, mogla je da bude jos upecatljiva da je neko bitniji bio na drvetu.   
Dobar i throwback na Gendri i Ariju.
I sve oko Deneris je odlicno,  prvo kako gleda "klanove" kako se raduju a ona sama svi joj nastradali.Cini mi se i da  je Luda Deneris stupila na scenu. Prvo pokusaj manipulacije Jona, pa onaj vojni sastanak na severu. "Zadatak da se resi tiranina bez obzira na cenu....Jos finalna scena baca ulje na to ludilo. Bice ona finalni boss.
Sansine spletke oko Jonove proslosti, kao da je littlefinger naucio. Ubacila crva sumnje i u Tyriona i Varisa.
Pa Zmaj scena  je odlicna, gde je arogantno htela da pokaze misice i boom nestao jedan.
Jaime takodje odlicna scena i gluma na kraju, ili ce on da rokne Sersi ili Arija posto mi tako izgleda ona scena gde Arija i Hound idu na svoje misije, on na Cleganebowl a ona po Sersi posto joj jedino ona ostala na listi.
IMa i ovde nelogicnosti: kako Deneris na zmaju nije videla brodove Eurona i broj 2 kada su pre stigli da naprave ovoliko brodova za Deneris, ironborn prave 100 brodova u dan. Mogla je Sersi lagano da ih sve pobije tu i tada sto bi bilo u skladu sa njenim karakterom.  

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Meni se nista nije svidela jer -

Spoiler

Zmajevi padaju kao da su omanji golubovi, a ne nezadrziva sila od koje se ocekivalo da seje strah Vesterosom. Dijalozi predvidivi i na nivou Srecnih ljudi. Bran se i dalje kotrlja okolo, bez funkcije. Jamie hoce piski-nece piski iz minuta u minut. Sedam sezona su razvijali njegov lik da bi ga u sekundi vratili na pocetak. Tirion pod hitno da povali nesto jer mu apstinencija ocigledno pogubno utice na IQ. Iz epizode u epizodu je sve gluplji. Na kraju ispade da svi bolje poznaju Sersei i citaju Deneris od njega. Varis ako ne uradi nesto da napravi twist niko nece, jer serija ide u jedan od dva bolno predvidiva putica - Holivudski super happy kraj sa Dzonom kao idealnim kraljem na tronu ili po meni verovatniji u kojem Deneris dobija toliko zeljeni tron, ali usput gubi sve do cega joj je stalo. 

Opet i gomila nelogicnosti. Deni 100m u letu sa 2 zmaja ne vidi 10 ratnih brodova koji ih cekaju u zalivu. Na kraju se isti Euron magicno teleportuje u Kraljevu luku sa Misandei pod rukom. Deni sa svim svojim ljudima stoji na 100m ispod zidina u dometu Skorpiona i ko zna koliko vojske i Sersei ih naravno pusti da odu jerbo je postenjacina i zeli da se sudbina odluci fer bitkom, a ne podmukla ludajka koja bi ih poklala na spavanju bez da trepne.

Jedine meni i dalje zanimljive price i likovi koji su do kraja ostali dosledni sebi su Arja i Hound. Dobro i muceni Jon koji se od rodjenja nije pitao nista oko svog zivota, pa eto tu nesto nabada i snalazi se kako zna i ume u datim situacijama.

 

Edited by threepwood
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dijalozi nisu bili bolji dugo vremena jos se i stari Varis vratio.  Jaime je i dalje dosledan sebi koliko kod da voli brijanu i dalje mu Sersi glavna osoba. Dok ne otvori oci i shvati  da je ipak ova zla kuja i rokne je (ako i tu scenu ne daju Ariji)

Zmaj je bio ranjen jos od prosle epizode a ova je ubrzala proces napada na jug umesto da je poslusala Sansu i dala sansu da se oporavi vojska i zmajevi.

Inace DD izbace potencijalno zanimljivu scenu gde treba da se vidi reakcija Stark zena na vest ko je Jon, kakvi indosi.

Link to comment
Share on other sites

Treep objasnio

,

trebali su pregovore negde izolovani, ovo je bas smesno.. iz vazduha se valjda bolje vidi no sa zemlje. Ne znam bolja od prethodnih, jer vec krecu spletke. Cini mi se ds ce zbrzati. Ostadose bez 1 lika (tj 3je, kontam da vise nema.sema i tormunda)



Sent from my Alcatel db using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Umesto da brenu

 

daju funkiciju da makar objasni ko je john, malo i njega ukljuce u pricu, ove 2 vide da se nesto dogodilo sa njim oni to izbace.. ne znam, isekli su dornu, euron je komican, bran statista... al opet zabava [emoji23][emoji23]

 

 

 

 

Sent from my Alcatel db using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicna epizoda, od sporog pocetka i jos sporije razrade, do fantasticnog kraja. Mislim da je Varis previse brzo odustao od kraljice. Cak i ona se bori protiv ludila u tri scene je izdrzala. Ne znam sta ljudi ocekuju od nje kad joj je poginula cela vojska skoro, dva zmaja i najblizi savetnici od pocetka. Svi valjda ocekuju da kaze, pa ok, ajde sacekacu sad. Pa Dzon je izgoreo u borbi kopiladi prvi, ali ona nije i ako je prosla golgotu naspram Dzona. Ocekujem dolazak drugih sinova, bice luda peta epizoda sto je i sama glumica nagovestila. Pas i Arja su na neki nacin nagovestili da idu u bitku bez povratka. Sansu je pre zahvatilo ludilo. Ona igra cudnu igru, podseca na Maloprstica sa onom izrekom Haos su merdevine, gde je nalozila Tiriona i rekla mu celu pricu i ako se zaklela pre koji sat da nece nista reci. To mi je jako sumnjivo, bas jako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...