Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

Quote

"Then there she is . . . Arya . . . Azor Ahai, the princess that was promised, leaping through the dark. The Night King turns, grabs her by the throat, she drops the dagger—the dagger Littlefinger sent with an assassin to kill Bran Stark, lo these many years ago; the Valyrian steel dagger that he later told Catelyn Stark was Tyrion Lannister's, leading to her arresting the Imp, which in turn led to Jaime attacking Ned Stark in the streets of King's Landing; the dagger, in other words, that helped start this entire war, intended for the throat of young Bran, whose Direwolf saved him.

We've come full circle."

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AgroUrban said:

Pa i ja sam burno reagovao, ali kad se slegne gradivo i isprocesuiraju situacije, dođe se do svih zaključaka koje smo ispisali od sinoć. 

 

Baš tako. I kapiram da bi verovatno svi (čak i Kravica :classic_biggrin:) ovako reagovali u ovakvoj atmosferi. Na kraju krajeva sam čin (dobro, možda bez onog leta) je po meni bio super odrađen.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, lekoviti said:

 

Taj backup već postoji. Knjige, maesteri, biblioteke po Westerosu, The Citadel i slične stvari su serveri.

 

Cock Merchants su u svojoj beskrajnoj mudrosti sve to zipovali na jedan USB flash drive i sakrili ga u mikrotalasnoj pećnici moleći Stare i Nove Bogove da je niko ne uključi.

 

 

da je NK ubio Brena onda bi ljudi pored ostalog zaboravili gde su serveri i sta je na njima

😂

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam kad sam gledao Džofrija kako umire sa nekoliko drugara da smo vikali na TV a fazon svi smo već pročitali knjige i našli smo se da gledamo baš da bi videli kako će da urade i kao analiziramo😄 Kontam da bih i ovde tako reagovao da sam sa nekim gledao

Link to comment
Share on other sites

A sto gospodin Night King uopste hvata malu za gusu umesto da joj odmah zatera secivo? Ionako je vec izvukao mac kad je krenuo na Brana. I sta je sa upotrebom tih ekstrasenzornih kvaliteta koje ocigledno poseduje - moze da vidi i cuje ili oseti obucenog asasina koji mu prilazi sa ledja, ali nikako ne moze da anticipira fintu sa nozem. Gimme a break.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

A sto gospodin Night King uopste hvata malu za gusu umesto da joj odmah zatera secivo? Ionako je vec izvukao mac kad je krenuo na Brana. I sta je sa upotrebom tih ekstrasenzornih kvaliteta koje ocigledno poseduje - moze da vidi i cuje ili oseti obucenog asasina koji mu prilazi sa ledja, ali nikako ne moze da anticipira fintu sa nozem. Gimme a break.

 

bio je cocky, nije očekivao da jedna devojčica može da ga reši :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, OnionKnight said:

 

Realno je to odgovor za vecinu stvari koje neki karakter ucini. 

"Zasto si to uradio? Pise u scenariju da trebam."

Ali bukvalno. Vise se i ne treba cimati, ja sam se navikao da ce dijalozi biti smesni a postupci nelogicni. 

 

Mormont vs Giant je klasicni, populisticki Girls power momenat koji je tu da pokupi simpatije publike.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Ali bukvalno. Vise se i ne treba cimati, ja sam se navikao da ce dijalozi biti smesni a postupci nelogicni. 

 

Mormont vs Giant je klasicni, populisticki Girls power momenat koji je tu da pokupi simpatije publike.  

 

Kao i uostalom svaki drugi momenat sa Mormonticom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...