Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Neki realan pomak i nije vidjen. Razlika je u tome sto su nam veceras ulazili sutevi, koji u prethodnim utakmicama nisu.

 

Defanziva je i dalje tragicna, sa posebnim akcentom na def. skoku.

 

Nagradno pitanje glasi: S obzirom da se i Jare povredio, da li ce se Scepanovic smilovati i dati Angoli sansu, u narednoj utakmici?

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zoe Bg said:

Valjda je Jaramaz citav. 

 

#pravdazaangolu

Ne mogu da opišem koliku sramotu kao navijač osećam kada vidim mučenog Angolu kako prati i ''učestvuje'', koliko mu znači igra tima, a ima tretman kao da je kombinacija svih mana Jankovića i Mike. :frusty:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Scepe jer je dobar covek i siguran sam da bi on bio najsrecniji da sve krene na bolje. Ali on ocigledno nema taj autoritet da natera ekipu makar da grize odbranu u kontonutietu i aktivnost na skoku (samo protiv Venecije je ovog bilo).

 

Nas napad i njegove rotacije su, ispostavlja se, sekundarni problemi.

Link to comment
Share on other sites

Ne može ovako da se igra odbrana, jednostavno ne može. Boli kad ih vidiš da tri četiri minuta zategnu odbranu, ali se onda u naredna tri četiri sve raspadne. 

 

Drugo, dobili smo i šta? Isilovali smo spoljnu liniju (koja će protiv Turaka da bude patos pa na neviđeno očekujem da budemo bušni ko sir), Trifa ni na +18 nije dobio ni minut, Novica je jahan više nego što mu to telo dozvoljava, a videlo se da i Gordić crkava. MORA TO MNOGO BOLJE, gde je jebeni osećaj za izmene, ne verujem da trener toliko 'ne oseća' ekipu. Šta se dešava, ima li malo talenta tu ili je sve samo teranje inata i reagovanje u strahu i grču? 

 

Treće, kad već niste doveli krštenu rezervnu četvorku a peticu koju ste dovukli bolje da niste, Thomas mora da igra. U takvoj smo situaciji da šta god da radi, dečko mora da igra. Ali, da bi bio efektivan, ne sme se predugo držati u igri i kad krene greška ili dve, mora se sakriti u napadu, ali zato kad ga ide samo trpati na njega. 

 

Ok, pobedili smo, ali nisam srećan... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da je moral ground vrlo upitan, ali ipak moram.

 

Jer to što je KKP sramota od kluba na više nivoa, ne menja činjenicu da mi je Železnik jedna od ogavnijih stvari u sportu uopšte.

 

Što se igre tiče, mislim da bi Šćepimo jato trebalo da prestane da igra odbranu. Pogrešan izraz, da pokušava da igra odbranu. Jer to što između 2 i 10 min po utakmici zaista ima neke svrhe od igranja odbrane, mala je korist u odnosu na to što se u ostatku utakmice, zahvaljujući pokušajima da se igra odbrana, ispada na prvom dodavanju, prave glupi faulovi i protivniku daju bacanja, lupaju banane na silaznoj putanji, niko živ ne zagrađuje itd itd. Što posledično daje svakome put do 90+ postignutih poena. Pa ako je već tako, čemu cimanje? Bolje da se nabiju svi u reket i čekaju promašaje, po zakonu verovatnoće leteće im lopta povremeno u ruke i biće manje ofanzivnih skokova protivnika nego sada. Eh, velike misli malog čoveka.

 

Jbt, Novica i ovako trudan (po stomaku i pokretljivosti rekao bih drugi trimestar) izmislio košarku za sve ostale na terenu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...