Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Pa forsirati domace igrace, jeste da je mali uzorak, ali ovde osim Jaramaza ja ne vidim nekov veceg prospekta. Jare ima itekako mesta za napredak, kakva steta sto se povredio, samo malo sut da doradi i legit EL igrac od njega.705c4fa4e7a5acf2a0d867049f4d4258.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Najjaci utisci veceras:

 

Trener - treba vestine da se ranije funkcionalna grupa ovako rasrafi

Mika - nije ne znam kakav reper ali prvi znakovi zivota, mada jos uvek nema GPS u odbrani

Novica - slika govori hiljadu reci

Dangubic - ”great balls of fire”

Paige - vidi pod trener

Tomas - bez autoritativnog trenera uglavnom ima razoran uticaj na ekipu

Trifunovic - home alone

 

Partizanu je potreban nov trener do kraja grupne faze iz koje bi valjalo da ne ispadne. Deluje kao teska misija.

 

U suprotnom, verovatno sledi sunovrat u januaru i sledstveno potpuni krah sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utisci nakon utakmice:

 

Pozitivino: Pobeda i dobre partije Mike i CMM-a.
Negativno: Manje vise sve ostalo.

 

Ista meta, isto odstojanje. I dalje iste boljke i nema nikakvih naznaka poboljsanja.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Ako moze da se koliko veceras smeni Vlado, a da Jankovic Nikola bude zauvek isutiran iz tima. Kakav kancer, sunce ti...

 

Trifa je produkt Scepanovica.

 

Mika se privikao, ali je podjednako vazno sto se trudi, baca...

 

Danguba se profilisao u elitnog sutera 😄

Just now, Referent said:

Tako će nam karma vratiti za Angolu...

 

Ne znam gde si bio ovih dana, ali Mozli i Ogi...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:

 ako može nekako da se još večeras riješimo i prvog trenera pa da ugođaj bude potpun.

 

pitacu te kada se resite pa dodje neki majstor od prvog trenera

 

inace, taman da je scepanovic najgori trener na svetu koji je dosao direktno iz zeleznika (a nije), meni licno je sramota kako se odnosite prema njemu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Riješismo se duga

nismo se jos resili duga

u pitanju je prvostepena presuda, banka ce sigurno uloziti zalbu

nista jos nije gotovo

 

edit: plus i da se resimo banke ostaje koja milka duga prema igracima, porezu... jos smo mi u go*nima velikim

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

To da li je je neko došao iz Železnika ili neke druge pizde meterine možda je bitno kod vas, ovdje apsolutno to ne prolazi. Ono što prolazi je pošten odnos prema ulozi koju obavljaš u timu a iz koje direktno proizilazi tretman i poštovanje koje dobivaš pre svega od ekipe a posljedično i od navijača.

Stoga zaobiđi me, idi đubri neku drugu njivu pogodniju za ovakva naklapanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

To da li je je neko došao iz Železnika ili neke druge pizde meterine možda je bitno kod vas, ovdje apsolutno to ne prolazi. Ono što prolazi je pošten odnos prema ulozi koju obavljaš u timu a iz koje direktno proizilazi tretman i poštovanje koje dobivaš pre svega od ekipe a posljedično i od navijača.

Stoga zaobiđi me, idi đubri neku drugu njivu pogodniju za ovakva naklapanja.

 

a scepanovic ima taj neki neposten odnos prema ulozi koju obavlja, pretpostavljam. 

 

sve ovo pricam zato sto je ukupno proslo, koliko, 5-6 utakmica. toliko i jos tri x vise se trpi random igrac kojeg si kupio za 300k a ne trener koji je znacajan deo istorije partizana kao igrac. mozda vlado ispadne potpuni trash, nece biti ni prvi ni poslednji. ipak, nije kao da ste usred borbe za polufinale kupa sampiona pa da ga toliko polivate i da je on problem nakon kojeg ce svanuti

 

videcemo kada dodje zamena

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 


Nije bio loš mada nema tu čvrstine, da se zagradi obruč, da se pokupi skok, bilo koja malo jača petica će ga pojesti za doručak.

 

 

Iznenadjuje me ovolika ignorancija... Pa upravo o tome sam i pisao - ovo je tek prva forma s kojom moze nekad nekoga i da ujede. Posle ovoga dolaze Grejmon (ABA starter nivo), pa Metal Grejmon (middling EC starter nivo), pa tek onda Ratni Grejmon (nivo pristojnog startera 1 EC kontendera).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...