Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Zoc moze da dodje samo ako zeli da ostane bar 3god. Nego mene brine to sto on odavno nije trenirao ekipu koja nije imala skupe/dobre igrace. Zaista ne znam da li bi se snasao.
Neko negde pomenu da se ovo desava jer se stedelo na plati trenera. Zna li neko ili pretpostavlja za koje pare radi nas trener?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alek The Great said:

Zoc moze da dodje samo ako zeli da ostane bar 3god.

 

Ne mogu manje da se slozim. Zeljko bi dosao da spasi sezonu, tako da itekako ima smisla njegovo ili angazovanje nekog njemu slicnog. Ovaj tim je vec formiran i sacinjen od iskusnih igraca i veterana, dakle win now situacija. Tacno bi mogao da izmuze iz ove ekipe maksimum, da se otpeva ta labudova pesma pa u rebuild moze da se ide naredne sezone, sa novim (ali ozbiljnim, makar bio i mlad i ne bas prekaljen) trenerom. Naravno, sve ovo ne znaci da mislim da je Zoc na klupi KKP ista vise od sf-a.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma to je izvjesno bilo, samo me strah da ćemo brzo požaliti te promjene. Šta Ostoju sprečava da napenali na klupu onog Jakovljevića recimo? Ili tako neki trenerski restl.

Nije samo trenerska pozicija u pitanju, već i ambicije pa i intencije uprave da naprave konkurentan tim za titule u oba takmičenja. Još jedna ovakva greška i opet smo u 2015.

 
Ne mogu manje da se slozim. Zeljko bi dosao da spasi sezonu, tako da itekako ima smisla njegovo ili angazovanje nekog njemu slicnog. Ovaj tim je vec formiran i sacinjen od iskusnih igraca i veterana, dakle win now situacija. Tacno bi mogao da izmuze iz ove ekipe maksimum, da se otpeva ta labudova pesma pa u rebuild moze da se ide naredne sezone, sa novim (ali ozbiljnim, makar bio i mlad i ne bas prekaljen) trenerom. Naravno, sve ovo ne znaci da mislim da je Zoc na klupi KKP ista vise od sf-a.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Šta smo večeras naučili?

 

1. Konstantno preuzimamo i kasnimo u odbrani. Takođe, komunikacija između igrača prilikom odbrane nikakva, izbegavaju odgovornost i ne veruju jedan drugom tako da nepotrebno pomažu a pojma nemaju odakle da rotiraju. Na to dodaj da jedan na jedan nisu u mogućnosti da odbrane ovakve igrače kakve ima Uniks i dobijaš to što dobijaš.

 

2. U napadu nam uvek treba par minuta da se snađemo, a tad već protivnik ode na plus 10 i onda je sve teže, veći pritisak, šutevi ne ulaze i ćao si. Ko god je doveo Miku na ovaj tim zaslužuje šut u dupe odmah. Ko god je doveo Dangubića na ovaj tim (a ostavio Zagorc), takođe zaslužuje nogobulj i zabranu prilaska KKP. 

 

3. Sorry Šćepo, ne daješ nam nikakvu naznaku da možeš biti ozbiljan trener. Svi Grobari bi te podržali, samo da postoji nešto, neka ideja, bilo šta, zbog čega bismo imali razlog da ti damo vetar u leđa. Ekipa ti u prvih 5 utakmcia prima prosečno oko 90 poena, je l treba da se crta gde je problem? Šta ste vi ljudi radili sve ovo vreme? Izgleda da je bilo samo teretana i trčanje...

 

Jedva čekam utakmicu protiv limenih, mislim da se tu rešava sve, ukoliko nam trener nije bivši već večeras. 

 

P.S. Da budem potpuno iskren, neke stvari nisu ni do trenera - ne verujem da je coach rekao Jaramazu i Pejdžu da konstantno nepotrebno preuzimaju i kasne za korak za svojim igračem. Siguran sam da nije rekao Miki da promaši kretnju ili Zagorcu da poslednju loptu uvali Jankoviću. Mnogo je do trenera, ali nešto je i do igrača. Ne može uvek samo trener da bude za sve kriv.

   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalna doselekcija ce ujesti za bulju svakoga ko eventualno zameni Scepu. To je jos jedna tema za razmisljanje i nesto sto se mora adresirati koliko i pitanje glavnog trenera. 

 

Interesantno je da primecujem dosta slicnosti u napadackim borbama sa loptom i zivotom uopste izmedju ovih jezovitih utakmica pod Vladom i Trinkijevih prvih sa ovim timom. Uz jednu kljucnu razliku naravno, a to je disciplina. Sve mi to govori da ova ekipa sasvim objektivno ima probleme koji su joj imanentni i iziskuju fini tjuning u tacno odredjenom smeru, te da to vise nije nekakav moj pausalni utisak. Necu propustiti da u to ime jos jednom konstatujem sustinski znacaj Reddinga, a jos manje da apostrofiram debilanu i trust mozgova koji je ocenio da je prekobrojan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da vam ne stajem na mukutm 🙂 nazalost nisam mogao da gledam utakmicu, pa nemam sta da komentarisem ali ocekivao sam barem neizvesniju utakmicu. 

 

Ima jos da se igra EC, nista nije ni blizu gotovo, izgubljene su dve na strani od dve ekipe u grupi koje su pored Partizana i najjace u njoj... tako da rezultatski ovde nije nista izgubljeno. Gore je u ABA. S druge strane zabrinjava igra, toplo-hladno, ali kao sto rekoh ovu utakmicu nisam gledao a po vasim komentarima deluje da nije dobro. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...