Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Koliko sam video prestizni portal Eurobasket je prvi objavio da dovodimo ovog baju. Hajde da vidimo

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3303727-partizan-pojacanje-keri-bleksir-junior-izrael

 

Koliko sam video sa hajlaca u pitanju je neki 4/5 igrac. Samo je pitanje za koji ce nam klinac, EC osvojiti necemo a za KLS mogu Novica i Rasa da izguraju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daklem.

Gledajuci Zvezdu veceras, samo sam utvrdio svoj stav. Jedini put za nas KKP je:

1. Momentalno otpustiti Sasu (no hard feelings)

2. Momentalno angazovati Vladu Jovanovica, dozivotni blanko ugovor

3. Svake sezone potpisivati 2 (max 3) amerikanca koji prave razliku

4. Ostatak ekipe popuniti potpisujuci talentovane igrace do 21 god na minimum 3 godine. Ti igraci ne moraju da budu domaci, ali ne treba da budu ameri

Toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za temu, kad god pogledam ovu sliku zapitam se da li je Psiho uopšte ljudsko biće? Da nije neki prerušeni elijen? Dete od godinu i po dana koje još savlađuje motoriku prirodnije bi pomazilo psa od ove spodobe. On je uopšte potpuno operisan od prirodnog ljudskog ponašanja, svaki gest mu je neprirodan, ko kad gledaš korejske horore pa se ukenjaš zbog uvrnutosti, neprirodnosti i neljudskosti pokreta entiteta koji se tamo pojavljuju. Garantujem da se ker koju sekundu kasnije doslovno usrao zbog straha i šoka šta ga je snašlo.

  • Like 12
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

@Aleksej ... ja sam mislio da je nesto povredjen i da se samo ceka kada ce nastupiti i biti "zamena" za CMM-a. 

Sta sad?

 

Onu sezonu 18/19 je relativno dobro odigrao, pomislio bi covek da posle 2 godine (iako je bilo i povreda i turbulencija) ne bi trebao biti nesto losiji.

 

Jeste da nema neki sut, ali gotovo da nije bilo utakmice da nije asistirao a veliki deo izgubljenih lopti pokriva ukradenim. 

Ako je zdrav, zasto mu ne pruziti sansu do kraja sezone i videti da li se moze na njega racunati ili ne? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...