Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

On 12/19/2020 at 12:59 AM, Kooineeperk said:

Nesto kontam, sadasnji skor vam je 5-5, a moze se proci cak i sa 11 poraza ako je baz izjednacena liga. Realnije je da bude 9 ili cak 10 poraza dovoljno za to 4. mesto (ako do kraja bude nezivesna liga sa konkuretnom Igokeom i Megom) . 

 

Jos se igra sa (nije po redosledu):

Kod kuce: CIB, FMP, KRK, SPL, IGO, MOR
U gostima: BOR, KRK, SPL, ZAD, BUD, COL, CZV i MEG. 

 

Ovo boldovano jednostavno ne sme da se kiksne (mozda eventualno jedna) i onda treba dobiti 2-3 utakmice protiv direktnih rivala za plejof. IGO kod kuce i MEG u gostima su verovatno najlakse mogucnosti. Potom MOR kod kuce. I zapravo mislim da ce ta utakmica protiv Mornara biti kljucna. Sreca je da ce biti tamo pred kraj, u martu, kad i Mega, dok Igokea dolazi u februaru pre kupa. 

 

Poenta price: Filipovski ima vise od 3 meseca da poslozi stvari. Jos jedna utakmica ove godine pa rana pauza (zbog Primorske), potom lagani start u 2021. i 2 teza gostovanja u januaru protiv Buducnosti i Cedevita Olimpije. Nije kraj sveta ni ako se izgube ove dve a sve ostalo dobije do tada. A onda posle Kupa, opet 2 lakse utakmice i lomljenje sezone serijom 3 teske utakmice Zvezda-Mornar-Mega. 

 

 

 

 

On 12/31/2020 at 1:54 PM, Kooineeperk said:

 

Netacno druze Realni, prolazilo se i sa 10 pa cak i 11 poraza ali za to liga mora da bude u sredini izjednacena, na sta ova sezona itekako mirise sa Megom, Igokeom, Cedevitom, Mornarom pored Buducnosti i Zvezde. Dakle imas 6 ekipa koje imaju sanse za plejof, to je vise nego dovoljno da se i sa 10 poraza moze proci. 

 

Prolazilo se cak i sa 11 poraza https://en.wikipedia.org/wiki/2009–10_ABA_NLB_League i https://en.wikipedia.org/wiki/2010–11_ABA_NLB_League 

Evo kad ste vi prosli sa 10 poraza https://en.wikipedia.org/wiki/2012–13_ABA_League

 

Moze se. 

 

 

 

tenor.gif

Sprdam se sada, ali ja sam cini mi se duze verovao da mozete do Top4 nego neki partizanovci... 

Jbg, pogresi covek. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

@KooineeperkSve si promasio, em ove najbolje ekipe imaju bas malo poraza (2/16, 3/15, 3/16, 4/18 i 3/17), em je Partizanu poslo sve lose sto im je moglo poci (sto apsolutno u ABA ligi moze da se desi skoro svakoj ekipi).

 

 

 

Jesam, bicujte me... 🙂

 

Jbg, stvarno sam imao neko razmisljanje da tih par neocekivanih poraza u prvoj trecini sezone moze da se ispegla i zauzme pozicija za PO. 

 

Dobro, losa prognoza, kao i moje uplate na to da KKP dobija KKCZ u Kupu, pa da je Mega dobija u finalu, i da FKCZ prolazi Milan (nakon neresnog u Beogradu). 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Zavisi kakav je bio rastanak. 

Meni ova tužba baca malo drugačije svijetlo na sve što se dešavalo. 

 

Volio bih da im uzme sve pare. 

Kakav god da je bio. U danu kada je potpisao sa Bajernom, prestalo je važenje ugovora sa Partizanom. Partizan je dužan do tog dana da mu isplati. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakav god da je bio. U danu kada je potpisao sa Bajernom, prestalo je važenje ugovora sa Partizanom. Partizan je dužan do tog dana da mu isplati. 
Peru državne novce ostoja i trinki.
Sad će ovaj sve da mu isplati i lapo/lapo njih 2 , a nama kobabasica grande.
Sva sreća pa smo uzeli 2mil € obeštećenje za CMM
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta god mi mislili o Ostoji činjenica je da bi taj ugovor, ako bi se isplatio, išao preko naših leđa a Ostoja ne bi dao ni dinara iz svog džepa.

Zna to i Trinki tako da je ovo jedan jajarski potez sve u svemu, čak i da postoji osnov za to, a ne vidim ga.

Ne trebamo ni u kom trenutku izgubiti fokus šta je bitno, posebno u najlošijoj sezoni kluba u istoriji, i ne birati olako strane u sukobu iz kog ne može ništa dobro proizaći za nas.

A pište mi jajca i za Ostoju i za Trinkija, jedan će se snaći a drugi se već snašao.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Green23 said:

Kakav god da je bio. U danu kada je potpisao sa Bajernom, prestalo je važenje ugovora sa Partizanom. Partizan je dužan do tog dana da mu isplati. 

 

Ne moze se potpisivanjem novog ugovora sa x ugasiti obligacija iz ugovora sa y. Mi nemamo pojma kako su se zapravo razisli, jesu li raskinuli sporazumno ili jednostrano zbog neispunjenja (ni da li su ga uopste i raskinuli na kraju krajeva), niti znamo sta pise u ugovoru i kakve je uslove za sebe ispregovarao Trinki. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...