Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, K.Dot said:

A nećemo tako prijatelju. Kupi ide okolo, luta po topicima, kači linkove , troluje i onda kada mu neko odgovori, odmah se šalje na tatu? Gde vam je ta doslednost u slučaju vašeg saborca kupija?

Niko ne brani da iz najgore moguće pobude zakačite link ili kopirate vest koja je neprijatna po KKP ili navijače. Ovo

13 hours ago, Decembarski said:

Prosli put si pobedonosno potrčao da proslaviš to postavljanjem na nasoj temi.

Sad nisam video da si postavio link o vesti.

Sta te muci?

je klasična lična prozivka koja nema veze sa temom i 101% jeste za tatu.

 

Za razliku od toga, post na KKCZ temi u kom se podeli link na vest o tužbi prema KKCZ ili post u kom se podeli link ili napiše info o tužbi Trinkija prema KKP na KKP temi (kao ni rasprava o tome šta traži, kako i na koji način) nisu za tatu. Je l' toliko teško skapirati razliku?

  • Like 2
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

pod ugovorom je sa partizanom, u bajernu je na "pozajmici". ostaje samo nedoumica kako je to regulisano i kako partizan i bajern dele njegovu platu. partizan ocigledno svoj deo nije placao, zato i ova tuzba.

Jasno, kada je u pitanju pozajmica. O ovome se pričalo kao o klasičnom raskidu ugovora. Ako ima istine u prenetim vestima ili je u pitanju aranžman koji pominješ, biće zanimljivo u narednom periodu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Niko ne brani da iz najgore moguće pobude zakačite link ili kopirate vest koja je neprijatna po KKP ili navijače. Ovo

je klasična lična prozivka koja nema veze sa temom i 101% jeste za tatu.

 

Za razliku od toga, post na KKCZ temi u kom se podeli link na vest o tužbi prema KKCZ ili post u kom se podeli link ili napiše info o tužbi Trinkija prema KKP na KKP temi (kao ni rasprava o tome šta traži, kako i na koji način) nisu za tatu. Je l' toliko teško skapirati razliku?

Kako nema veze sa temom kad je pitanju kk Partizan Beograd?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Pa tako funkcionišu stvari u Srbiji.

 

Znaci ako nesto lose funkcionise u drzavi, hajde da i mi ovde tako radimo? Sorry, but, bedan rezon. 

 

Nadam se da vidis koliko to nema smisla - ja nekako uvek gledam da sredim svoje dvoriste, pa pomognem komsiji, pa da nam kraj bude bolji, pa ce tako i drzava biti bolja. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Srbija, koliko znam, nema ugovor sa Italijom u vezi plaćanja poreza. Skoro sam pričao sa rođakom od prijatelja koji živi tamo dvadeset i kusur godina pa mi je pomenuo da je porez na zaradu, ako je zarada preko 75k evra godišnje, 25k evra + 43% na ostatak što je preko 75k. Ima tu nekih olakšica ali ništa posebno. 

 

Tako da meni ima smisla to što piše žurnal. Nije mi jasno da nisu ispoštovali to jer ako su plaćali jedno vreme uredno onda su bili svesni posledica i te klauzule iz ugovora. Menadžerske agencije nemaju milosti i automatski su pokrenuli tužbu. Nema to veze sa Trinkijerijem. Možda je to jedan od razloga što ih je Ostoja pominjao u poslednjem obraćanju javnosti.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Knipex said:

Srbija, koliko znam, nema ugovor sa Italijom u vezi plaćanja poreza. Skoro sam pričao sa rođakom od prijatelja koji živi tamo dvadeset i kusur godina pa mi je pomenuo da je porez na zaradu, ako je zarada preko 75k evra godišnje, 25k evra + 43% na ostatak što je preko 75k. Ima tu nekih olakšica ali ništa posebno. 

 

Tako da meni ima smisla to što piše žurnal. Nije mi jasno da nisu ispoštovali to jer ako su plaćali jedno vreme uredno onda su bili svesni posledica i te klauzule iz ugovora. Menadžerske agencije nemaju milosti i automatski su pokrenuli tužbu. Nema to veze sa Trinkijerijem. Možda je to jedan od razloga što ih je Ostoja pominjao u poslednjem obraćanju javnosti.

Imamo, i to još od 1982. kao SFRJ.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

MILENKO SAVOVIC RIP

jedan njegov tvit

јел имате неки месец који вам је посебно тежак? или неки који је посебно лаган и срећан?

Kad februar krene da se vuče a Beograd čađav.

3:43 PM · Sep 9, 2020·Twitter for Android

i jebem ti zivot pregurao je jebeni februar u nikad cadjavijem beogradu i  jebiga.

Edited by pavijan2
  • Like 4
  • Tuzno 21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...