Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ljudi ja se bojim EP-a.

 

Sta ce tamo da bude.

Biće teško brukanje. Piksi nije sav svoj od SP.

I čemu uopšte probanje ovih polufabrikata Linglonga, čuj Gajić, Zdjelar..

Od sveže krvi Petrović, Samardžić, Nedeljković, i Pavlovića da namolimo, sve u prvih 11 i uigravaj sa ovim starim kajlama..

A to će se desiti nikada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne bojim, ovo će opustiti naše rivale na EP.

Sautgejt je sad sigurno u fazonu: 
Dajte mi Megvajera i još deset panjeva i dobiću Srbiju.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, threepwood said:

Deluje da smo spremni za EP, jedino se plasim da nismo prerano dostigli vrhunac forme

 

Trebalo bi da Piksi malo tempira formu, nije dobro da već sada delujemo ovako skockano i u visokom ritmu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rusi iz sankcija koji igraju sa Kubom, Kenijom, Irakom, Tadžikistanom i sličnom egzotikom, uigraniji od ekipe sa SP i EP. Makar nam se Sneksi neće opet seliti, taman gospođetina navikla na domaću 'ranu. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

Umesto da nam ova utakmica sluzi za uigravanje tima za EP, mi nesto eksperimentisemo... 


Uigraj jebenu odbranu koji ce ti kurac Gajic?! Sta hocemo sredina da radi - sta ce nam Zdjelar i Micko ovde?! Napad? A napad i ne moze da se uigra kad ne mozes nista da organizujes sa takvom odbranom i sredinom... 

 

Piksela, koji ti je? 

 

Ako smo otisli tamo samo da bi uzeli neke pare ili politicke poene - jebite se onda svi koji u tome ucestvujete!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Каква бламчуга са Биковићем, жали Боже што је такав медиокритет и антиталенат неки фактор око свега овога. Да не помињем да је са фудбалом не на ви, него на јапанском сама.

 

Svojevremeno, na kastingu za Montevideo, doneli su fudbalske lopte glumcima i Biković je uzme u ruke. Nije znao šta da radi sa njom. Trener koji je trebalo da radi s njima je rekao Bjeli da ga nikad ne bi angažovao.

 

Sori za off 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Svojevremeno, na kastingu za Montevideo, doneli su fudbalske lopte glumcima i Biković je uzme u ruke. Nije znao šta da radi sa njom. Trener koji je trebalo da radi s njima je rekao Bjeli da ga nikad ne bi angažovao.

 

Sori za off 😄 

 

Tacno I ima facu za lika kojeg nikad nisi birali na fudbalu, eventualno ga nateraju da bude golman, jer Niko drugi nece

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...