Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 hours ago, kendrick said:

Dade ga Kerkez Laciu pre neki dan. Meni je on zanimljiv igrac, ali ne znam pozadinu uopste. Vidim da je prosao mladje kategorije Austrije iz Beca i da je potom potpisao za Djer, a da je Madjarsku izabrao, navodno, zbog podrske trenera i saigraca u Djeru? 😄 

Kerkezu je majka Madjarica. Madjarski mu je bukvalno maternji jezik. Decko je davao izjave da je za njega samo Madjarska bila opcija iako su ga,navodno,nasi kontaktirali u mladjim uzrastima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Kerkezu je majka Madjarica. Madjarski mu je bukvalno maternji jezik. Decko je davao izjave da je za njega samo Madjarska bila opcija iako su ga,navodno,nasi kontaktirali u mladjim uzrastima.

Pa i Bajčetiću je španski maternji 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno. ^
Kod Bajcetica postoji jos vise razloga da odabere "Crvenu furiju". Lenj sam pa mi je mrsko da napisem malo vise o toj tematici igraca naseg porekla rodjenih u Spaniji..imam neke primere u svojoj sredini..napisacu jednom nesto na tu temu. Kad se nateram. :cigar:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Kerkezu je majka Madjarica. Madjarski mu je bukvalno maternji jezik. Decko je davao izjave da je za njega samo Madjarska bila opcija iako su ga,navodno,nasi kontaktirali u mladjim uzrastima.

 

Al mu je tata iz Vrbasa u kom je odrastao. Nije to bas tako, ali nisu nasi iz saveza ni znali za njega do pre par godina. Nije ni u Zvezdi prosao probu 2018. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, drgnk said:

Da je u pitanju desni bek, bio bi gubitak. Ovako... putuj igumane, ne brini za manastir. 😎

Mora da postoji plan za prihvatanje momaka koji bi mogli da igraju za Srbiju nebitno da li igraju beka ili krilo ili su vezni

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Kerkez je izjavio da ne zna mnogo madjarski, to je izjavio nedavno, tako da mu nije madjarski bas maternji, decko je odrastao u Vrbasu, Republika Srbija, vise logike ima da izabere Srbiju, isto kao i Bajcetic sto je izabrao Spaniju. 

 

 

2023-03-10_002214.png

Opa, kako je dobio mađarski pasoš ako ne zna mađarski 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 7:18 PM, Bugl Khan said:

 

EDIT: Ibrahimović

 

Njemu je bese samo majka iz Zadra? Mislim da je slicna sansa bila da igra za Hrvatsku kao i za Srbiju, sto ce reci nikakva. Ne bih ga ni racunao u polutane, ako po poreklu on nije Bosanac, ne znam ko je 😄

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

 

Njemu je bese samo majka iz Zadra? Mislim da je slicna sansa bila da igra za Hrvatsku kao i za Srbiju, sto ce reci nikakva. Ne bih ga ni racunao u polutane, ako po poreklu on nije Bosanac, ne znam ko je 😄

Majka mu Hrvatica. kako nije polutan?
Vlatko Marković je tvrdio da smo bili milimetar od uvjeravanja zlatana da igra za nas. Što je istina ko zna, nećemo nikad saznati.

Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima šta je Piksi zamislio nakon što su se strasti posle WC smirile.

 

Najviše me zanima da li će i dalje da forsira Živkovića na toj kritičnoj poziciji.

 

Zanima me i da li ima ideju da Milenkovica pomeri u sredinu i konacno da šansu Erakoviću. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Moguće je da će Milenković u sredinu kad nema Mitrovića. Mene zanima koga će staviti ispred, da li če se vratiti na Gudelja ili će imati drugu ideju

 

Meni Gudelj jedini deluje sposoban da bude ta spona izmedju dve linije. Ostali zadnji vezni su drugacijih karakteristika, u svakom slucaju ofanzivnije orijentisani. 

2 hours ago, merosina said:

Kakva je situacija sa onim nasim brazilcem iz Sauptentona ?

 

Znam da ga je Piksi hteo, ali da zbog nekih administrativnih problema nije mogao da debituje za nas .

 

Kako se secam, mislim da je u mladjim kategorijama igrao za njih, pa za nas pa za njih i sad vise nema pravo da menja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Kako se secam, mislim da je u mladjim kategorijama igrao za njih, pa za nas pa za njih i sad vise nema pravo da menja.

 

Debitovao je u mladjim kategorijama za nas (U19) ,zatim je nastupao  za Brazil (U21) tako da je izgubio pravo da opet nastupa za Srbiju ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Da, svakako nam nista krucijalno ne bi doneo, covek samo pita sta je sa njim.

 

Mislim da bi stvarno bilo najpametnije kroz ove kvalifikacije gurati trojku Pavlovic-Milenkovic-Erakovic i ugravati ih do Eura, oni bi mogli 10 narednih godina da igraju zajedno. 

Plus Mašović.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 11:05 PM, Bugl Khan said:

Ili nisu pozivani, ili su upisali mali broj nastupa. Špehar, Vugrinec, Rapaić, Jurčević, Peternac, Bjelica....


Nikola Jurcevic je bio fantastican napadac. Secam se coveka iz one epizode tog velikog Salcburga koji je igrao finale Kupa UEFA pod kultnim Otom Baricem, bilo je tu milion nekih Hrvata u toj ekipi, Mladen Mladenovic neki, pa Dean Racunica, Tomislav Kocijan, imena se dobro secam. Ali Jurcevic je bas razbijao i imao je odlicnu epizodu sredinom 90ih, da nije bilo tog Suker, Boksic tandema bi imao sigurno vise od tih 19 nastupa za selekciju.
 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Milenković nikad nije bio srednji štoper a bogami sve manje igra u svom klubu

 

Nije igrao srednjeg u formaciji sa 3 stopera, ali Fiorentina igra sa dva stopera gde on igra desnog, nema tu neke strasno velike razlike. Manje je igrao zbog povrede. U najavi meca stoji:

 

Nikola Milenkovic should make his first start since returning from injury and will be deployed in central defence.

 

https://www.sportsmole.co.uk/football/cremonese/preview/preview-cremonese-vs-fiorentina-prediction-team-news-lineups_508628.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...