Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

On 3/22/2023 at 1:32 PM, vlaDixXx said:

Taj Popovic odigrao samo 1 minut za u21 

a recimo igra u istom klubu gde je igrao Strahinja Pavlovic pre 2 godine

i Strahinja je iz te "slabe" ekipe pozivan za reprezentaciju...

i da Popovic ima africke korene,rodjen u Francuskoj

 

Ne mogu svi da igraju odmah u velikom klubu.

 

Ocigledno je da moramo traziti igrace u dijaspori,

privoleti ih da igra

pogotovo na pozicijama kriticnim

bekovi(levi,desni centralni) i naravno  krila

 

A tek ce ih biti 

 

 Kad već pratiš sve te talente iz dijaspore, pomalja li se išta na desnom beku ili pak krilnom beku? 🙂

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Milko Miller said:

Danas na klupi bez Jovića (napustio već reprezentaciju zbog virusa) i Račića. 

 

Račić je Stefan Birčević fudbalske reprezentacije ... niko živi ne zna šta on uopšte radi tu ....

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mare80 said:

 

Račić je Stefan Birčević fudbalske reprezentacije ... niko živi ne zna šta on uopšte radi tu ....

 

Jbg,sta god mi mislili i znali o njemu, Racic igra standardno (i sasvim dobro!) za treceplasirani tim portugalske lige (kolju se sa Grujicevim Portom za drugo mesto).

Link to comment
Share on other sites

Oduvek me je fascinirala fiksacija na individualce pri objavi spiskova timova, reprezentacija, bilo za jednu utakmicu, bilo za turnire. Ljudski i navijacki je da polemisemo oko spiskova, trazimo nekakve rezone, za ovaj prozor ima nekoliko cudnih odluka Piksija, a Racic svakako nije jedna od njih. Cemu izdvajanje igraca koji je sasvim opravdano u 23?

 

Ne mislim da je ovo svojstveno za Srbiju, naprotiv, ekspanzijom WWW-a i lakog prenosenja informacija globalno spoznali smo da je takva navika bukvalno svuda, a da je jedini faktor da li i koliko ti navijaci imaju poverenja u trenera. Piksi je imao takticki brainfart u Kataru ali ne vidim razlog da bas toliko sitnicarimo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Jbg,sta god mi mislili i znali o njemu, Racic igra standardno (i sasvim dobro!) za treceplasirani tim portugalske lige (kolju se sa Grujicevim Portom za drugo mesto).

Pa sad i ne igra bas standardno, negde tu 15. igrac rotacije Brage. Po meni pre bi trebao Maksimovic da bude na spisku.

1 minute ago, Ding Hao said:

Nisam ispratio situaciju, ali vidim u ponudi Samardžić daje/ne daje gol, pa sam ostao u čudu. Jel to onaj Samardžić iz Udinezea, jesul ga to privoleli "carstvu nebeskom". 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ding Hao said:

Nisam ispratio situaciju, ali vidim u ponudi Samardžić daje/ne daje gol, pa sam ostao u čudu. Jel to onaj Samardžić iz Udinezea, jesul ga to privoleli "carstvu nebeskom". 

 

Yes, a kladze klasicno pecaju na narativ. Samardzic ulazi u drugom poluvremenu sigurno, po najavama nece biti u startnih 11, pa eto, ako odlucis da okusas srecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Ta igra bi trebalo da vazi samo za startere doduse, osim ako nije drugacije naznaceno. Tako da ono, kvota 1 ako ne igra od pocetka. A ne verujem da ce igrati od pocetka.

 

Ne vazi samo za startere, nego samo za igrace koji odigraju barem 1 minut (u sustini i za startere i za izmene).

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milko Miller said:

Pa sad i ne igra bas standardno, negde tu 15. igrac rotacije Brage. Po meni pre bi trebao Maksimovic da bude na spisku.

 

 

Hvala na ispravci, svakako pratis detaljnije i analiticnije od mene. Znam da je jedan deo sezone bio prilicno standardan. Slazem se za Maksimovica, i Piksi je rekao da Nemanja zna da je selektorov covek od poverenja i da ce brzo ponovo biti tu. 

Link to comment
Share on other sites

Postoji li opasnost da se unesu nekakvi rusofilski transparenti na tribine, zbog čega bi popili nekakvu kaznu od UEFA, tipa igranje pred praznim tribinama? Nije da nam se slične gluposti nisu dešavale i ranije, a ovi inkvizitori iz UEFA samo čekaju u zasedi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzoneee said:

Гудељ штопер. Нија лоша идеја онако на папиру. 

Moze to protiv Litvanije, ovo je sastav za 7-2 rezultat. Protiv boljih protivnika mislim da ne mozemo da igramo sa Gudeljom ako su pored njega Pavlovic i Milenkovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Па Гудељ игра штопера у Севиљи тако да му није страно. Е сада свакако да није Варан јбг. :classic_biggrin: 

 

Може и против Бугара овако нешто. Против иоле мало озбиљнијих типа Црна Гора нпр. не бих се ни ја коцкао.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...