Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

9 minutes ago, Profesor said:

Radonjic usao u 60. minutu, izveden u 74. minutu. Definitivno je nešto puklo tu i pitanje da li će Radonjic ostati još dugo u Torinu.

 

Postoji li klub na kugli zemaljskoj u kojem će se Radonjić duže zadržati? 🤔

 

Još ranije ga je Jurić kritikovao zbog loše igre, a ne može se reći da je taj trener nenaklonjen našim igračima. Očigledno problem postoji.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvat ponizio Radonjića

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=02&dd=28&nav_id=2296074

 

Koliko mi se gade nasi novinari.

 

Nije bitno sto je trener Hrvat vec je zalaganje Radonjica bitno ali da bitno da skrenu paznju na Hrvat..

 

Ne znam tacno gde da postavim pa nek stoji ovde.

 

 

 

 

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Don Dusko said:

Hrvat ponizio Radonjića

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=02&dd=28&nav_id=2296074

 

Koliko mi se gade nasi novinari.

 

Nije bitno sto je trener Hrvat vec je zalaganje Radonjica bitno ali da bitno da skrenu paznju na Hrvat..

 

Ne znam tacno gde da postavim pa nek stoji ovde.

 

 

 

 

Posebno je bedno jer je ta Hrvat napravio karijeru Lukicu, Ilicu, Lazovicu i Vanji u Italiji.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Posebno je bedno jer je ta Hrvat napravio karijeru Lukicu, Ilicu, Lazovicu i Vanji u Italiji.

Upravo to. Više je pomogao našoj reprezentaciji nego ceo savez.

Ilić mu duguje karijeru.

 

 

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Don Juan said:

Upravo to. Više je pomogao našoj reprezentaciji nego ceo savez.

Ilić mu duguje karijeru.

 

Tako je i ne znam ima li svrhe to vise pominjati, ovi sto mrze oni bi uvek nasli "pravi" razlog za mrznju. Juric je bas kul lik, a da ne govorim o tome da poslednjih 10tak godina hrvatski treneri i srpski igraci odlicno saradjuju (i obratno) . Juric, Niko Kovac, Tudor, Bilic... Al ne, cim nesto ne ide, odmah je vazno dal je neko Hrvat ili Srbin. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad su mediji izdvojili situaciju kod 3. gola Juventusa kao razlog za izvodjenje, ali ja ne vidim kako je to bio njegov igrac niti da to moze biti razlog za izmenu. Bolje da ga nije uvodio, ako vec ima problem sa njegovim ponasanjem. Nisam fan ovakvih izmena, nije Radonjic ni prvi ni poslednji problematican igrac, a ovaj potez je stvarno raritet u vrhunskom fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Evo ko je gledao utakmicu isto može da potvrdi. Ja sam mu izbrojao za 15 minuta igranja 5 izgubljenih lopti od toga 5 puta se nije vratio da pokuša da je povrati.

Takođe ima i situacija gde je mogao da doda Iliću loptu on je izabrao da dribla i nabije se u mrtvi ugao odakle naravno ništa nije uradio.

 

Ima i špekulacija da je Vanja Milinković Savić tražio od trenera da ga izbaci napolje, al to su već možda i lupetanja neka i pokušaji senzacionalizma?

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Tako je i ne znam ima li svrhe to vise pominjati, ovi sto mrze oni bi uvek nasli "pravi" razlog za mrznju. Juric je bas kul lik, a da ne govorim o tome da poslednjih 10tak godina hrvatski treneri i srpski igraci odlicno saradjuju (i obratno) . Juric, Niko Kovac, Tudor, Bilic... Al ne, cim nesto ne ide, odmah je vazno dal je neko Hrvat ili Srbin. 

Ali koliko netko mora biti glup da se lovi na to Hrvat ponizio Srbina. Znači namjerno sebi radi loše samo da bi ponizio Srbina. Spreman je gubiti utakmice da bi Srbinu upropastio karijeru. Najbitniju utakmicu Torina u sezoni će žrtvovati da bi nekog ponizio. Koji trener će svjesno vaditi igrača koji dobro igra i stavljati nekog drugog? I ajde da se radi o nekom drugom, ali Ivan Jurić lol. Sportski novinari 🤣

1 hour ago, dzoneee said:

Evo ko je gledao utakmicu isto može da potvrdi. Ja sam mu izbrojao za 15 minuta igranja 5 izgubljenih lopti od toga 5 puta se nije vratio da pokuša da je povrati.

Takođe ima i situacija gde je mogao da doda Iliću loptu on je izabrao da dribla i nabije se u mrtvi ugao odakle naravno ništa nije uradio.

 

Ima i špekulacija da je Vanja Milinković Savić tražio od trenera da ga izbaci napolje, al to su već možda i lupetanja neka i pokušaji senzacionalizma?

Nisam gledao, ali negdje sam pročitao da je VMS nakon gola za 3:2 baš njemu skidao sve po spisku. Možda je laž.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Čekaj @Bugl Khan, ti tražiš logiku u srpskoj (a verovatno je i hrvatska ista) žutoj clickbait štampi? Daj molim te, do sad sam te smatrao za pametnog čoveka, nemoj da me razočaravaš :lala2:

 

Platio Radonjićev menadžer 50 banke da žuta štampa u Srbiji rastrubi Hrvat je kriv umesto Radonjić usrao motku, to se u ovim krajevima prima ko ovce na solilo. Ide kraj marta i početak kvalifikacija za EP, nemoj da ga neko oblati kod Piksete, mora da se nađe na spisku reprezentacije inače gde ćeš da ga prodaš i uzmeš procenat?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stiletto said:

Čekaj @Bugl Khan, ti tražiš logiku u srpskoj (a verovatno je i hrvatska ista) žutoj clickbait štampi? Daj molim te, do sad sam te smatrao za pametnog čoveka, nemoj da me razočaravaš :lala2:

 

Platio Radonjićev menadžer 50 banke da žuta štampa u Srbiji rastrubi Hrvat je kriv umesto Radonjić usrao motku, to se u ovim krajevima prima ko ovce na solilo. Ide kraj marta i početak kvalifikacija za EP, nemoj da ga neko oblati kod Piksete, mora da se nađe na spisku reprezentacije inače gde ćeš da ga prodaš i uzmeš procenat?

Ne, ne. Potpuno mi je jasno kako funkcionira click bait. Ja govorim o idiotima koji popuše priču trener Hrvat ponizio igrača jer je Srbin. Moglo je komotno bit i obrnuto. Samo idioti se mogu primati za to i vjerovat da trenera na tom nivou zaboli za bilo šta osim za rezultat.

Ovo na kraju "sportski novinari" je samo smijanje na činjenicu kojim granama je sportsko "novinarstvo" u exyu.
Btw, vjerovao ili ne, mi nemamo toliko žutila tu. Tiskano nemamo uopće ja mislim (na nivou na kakvom postoji u Srbiji), a i portala takvih je puno manje. što naravno ne znači da nema moronskih click bait tekstova na portalima koji se ne smatraju žutilom. Isti je sve to quratz

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne, ne. Potpuno mi je jasno kako funkcionira click bait. Ja govorim o idiotima koji popuše priču trener Hrvat ponizio igrača jer je Srbin. Moglo je komotno bit i obrnuto. Samo idioti se mogu primati za to i vjerovat da trenera na tom nivou zaboli za bilo šta osim za rezultat.

 

Pa sad, ne znam za Hrvatsku, ali u Srbiji procenat idiota koji popuše takvu priču je opako visok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Pa sad, ne znam za Hrvatsku, ali u Srbiji procenat idiota koji popuše takvu priču je opako visok.

Tu bi vjerojatno više išlo u smjeru kako trener nema pojma. Jer da išta zna, oko naše vedete bi se vrtila igra. Ali ide se na Srbin u naslovu kad se ima prilika. Šta ja znam, rekao bi da je kod nas isto sranje malo suptilnije upakirano.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stiletto said:

Pa sad, ne znam za Hrvatsku, ali u Srbiji procenat idiota koji popuše takvu priču je opako visok.

 

Čitam komentare na b92 ... Većina nije popušila tu priču ... ispolivaše Radonju pošteno ...:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...