Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

Jos jedna stvar. Jasno je bilo da ono protiv Efesa nije bila slucajnost i da raspad dostize vrhunac. Efes je u full rosteru ocajan a kad te rutinira 15 razlike sa 4 raspoloziva igraca a od toga 2 u nikakvoj formi znas da lampice gore. 

Ja lampice upalio jos pre mesec ipo dana.

Tad su me neki jurili po temi ovde...

Zanimljivo kako lagano pocinju da misle isto, ali se zbog ponosa drze i dalje, pa samo latentno priznaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I mene je veceras Obradovic totalno izbacio iz koloseka.....ispizdeo sam samo tako.

Po meni on je zreo za smenu.....

O  Brajant takodje.....Obradovic kao da je zaljubljen u njega........

Ogroman  potrosac lopti.........

Jedan od razloga sto je Lojd dosao kod nas je bas sto odigra jednu  od 10 utakmica....

Volden svaka cast za neke stvari ali mucenje na prevodjenju je nezamislivo za pleja.....

Spor sut takodje...

Sa ovim mi smo ovogodisnju Evroligu zavrsili .....netrebaju nam vise pojacanja......

Zaboravio sam da navedem i Obradovicevo majmunisanje uz aut liniju.

Link to comment
Share on other sites

(I) ova EL sezona je otišla u kurac, ostaje ABA.

 

Smena trenera neće nam dakle doneti boljitak u EL koji će značiti nešto specijalno što se mesta na tebeli na kraju tiče.

 

Postavlja se logično i legitimno pitanje, treba li Obradoviću dati carte blanche, pa šta god uradi do kraja, ili tražiti drugo rešenje?

 

Postoji li u njemu uopšte kapacitet da sazri do kraja sezone toliko da prvenstveno uzme ABA, a zatim, sledeće sezone (kako ružna reč), nešto ozbiljnije uradi u u Evropi?

 

Iskreno govoreći, ja uopšte nisam pametan i ne znam odgovor na to pitanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aj što je izbacio Terija, ali u situaciji kada se šetaju kroz reket kao kroz Knez Mihajlovu njemu na pet igra Kuridža valjda. Pa gde je Kuzmić, ako je negde dobar onda je u zaštiti reketa i defanzivnom skoku. Bar Rit jbt.
Stvarno neke fundamentalne greške. Ne pravi faul na 7-8 sekundi gde ima minimum nerešeno, tajm aut i napad. Da ne pričamo što nije ni trebalo da dođe do te situacije. Ne zna da dobije dobijenu utakmicu, al' zna da izgubi.
Pa pogledajte završnice četvrtine/poluvremena/utakmice.. To su po pravilu najsmušenija rešenja i najgori mogući epilog.
Do trenera je.
Da li bismo menjali ovaj naš tim sa sve Uskokovićem za Albin, niko ne bi pristao..
Nije problem u igračima. Pa većina izgleda gore nego što može..
Negde je trokirao Saša na moju žalost, izgubio je poverenje koje je imao. A imao je uslove može se reći kao nijedan naš trener.
I ja mislim nažalost da ostaje zbog Ćokija sujete. Nikada ranije se takmičarski opraštamo od EL, igraćemo naravno na pobedu, za pare Ili slavu, who cares.. A sad sam već zabrinut i za Aba. Čovek je sjebao sve što je mogao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

(I) ova EL sezona je otišla u kurac, ostaje ABA.

 

Smena trenera neće nam dakle doneti boljitak u EL koji će značiti nešto specijalno što se mesta na tebeli na kraju tiče.

 

Postavlja se logično i legitimno pitanje, treba li Obradoviću dati carte blanche, pa šta god uradi do kraja, ili tražiti drugo rešenje?

 

Postoji li u njemu uopšte kapacitet da sazri do kraja sezone toliko da prvenstveno uzme ABA, a zatim, sledeće sezone (kako ružna reč), nešto ozbiljnije uradi u u Evropi?

 

Iskreno govoreći, ja uopšte nisam pametan i ne znam odgovor na to pitanje.

Opet će biti ono čuveno: "Samo budala ne menja mišljenje" :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obradovic Albu doveo na korak od top8. Imao maltene savrsenu sezonu sa Lokomotivom u Evrokupu.

 

Ja odbijam da poverujem da je on toliko los trener jer ima nesto iza sebe. Drugo objasenjenje je da je on najpogubljeniji covek ikada od kad je seo na klupu Zvezde i da mu nesto blokira mozak da radi kako treba. Jer ovo sto on radi na nasoj klupi je dno trenerske kace. Losije vodi utakmice od Gavre koji i nije trener. Ekipa mu izgleda gore nego kod Milivoja Lazica. Alimpijevicu ne bi mogao asistent da bude.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo snimam upise. nemojte da se veselite od Januara.
Ali stvarno ne kontam šta snimaš.. Sa ovom ekipom u ovoj konkurenciji Aba i kup ne bi osvojio samo Filip Višnjić. Vau... Jesmo ga za to jurili.. Abu je osvojio Tomić sto razlike sa Filipom Čovićem protiv EL Budućnosti..
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

(I) ova EL sezona je otišla u kurac, ostaje ABA.

 

Smena trenera neće nam dakle doneti boljitak u EL koji će značiti nešto specijalno što se mesta na tebeli na kraju tiče.

 

Postavlja se logično i legitimno pitanje, treba li Obradoviću dati carte blanche, pa šta god uradi do kraja, ili tražiti drugo rešenje?

 

Postoji li u njemu uopšte kapacitet da sazri do kraja sezone toliko da prvenstveno uzme ABA, a zatim, sledeće sezone (kako ružna reč), nešto ozbiljnije uradi u u Evropi?

 

Iskreno govoreći, ja uopšte nisam pametan i ne znam odgovor na to pitanje.

Veliko je pitanje gde cemo mi biti sledece sezone,koje takmicenje igrati i sa kakvim igracima raspolagati.Ja nisam za dolazak Radonjica iako nas je sve cesto cinio ponosnim u sezonama dok je bio na klupi.To je korak unazad i biranje manjeg zla.Mada mislim da o smeni trenera nece biti nikakve polemike.Najvise me cudi Obradoviceva nemogucnost da iz ugla glavnog trenera ne uvidja neke krupne stvari u toku utakmice i ne reguje na njih.Uzasna kontrola meca i odluke mu postaju zastitni znak.Kada bi pricali o promeni na klupi,Zvezdi treba jedan Andrija Trinkijeri,ali je sa predsednikom trener tog tipa nespojiva kombinacija.Videli ste na primeru Partizana,da takvi treneri sa stavom nemaju previse strpljenja za "navike" vodecih ljudi nasih klubova.Imali smo Pesica one sezone,ispustili smo ga nakog onog skandaloznog meca u Zelezniku,koja je znatno uticala na njegovu odluku da ode.I tada smo trebali da znamo da cemo gledati samo losije na klupi,sto se nekako i obistinilo.Nadao sam se da je Obradovic neka pozitivna promena...i dalje se nadam,ali za sada ne deluje tako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...