Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mislim da smo u nekom peridu prosle sezone,rekao bih oko nove godine,imali skor 9-9.I to u sezoni koje cu se nerado secati iz vise razloga.Ja prvi podrzavam angazman trenara na vise sezona,poverenje i planski rad,ali mora ozbiljnije.Vrtimo se u krug.Umesto nekog iskoraka mi isticemo kandidaturu za zacelje i najgoru sezonu u EL.Obradovic treba da se zapita sta radi,danas je imao +14...

Link to comment
Share on other sites

Vrati se Sakota.

Sasa nije napravio nijedan dobar potez za 6 meseci. Selekcija loša, doselekcija gora, igra najgora. 

Radonjiću ako treba da popušimo svi na čelu sa Čovićem samo da se vrati, prvi sam bio pre za Sašu nego za Radonju.

 

I posebna tema je koliko su naši treneri generalno uspeli da se prilagode novim trendovima u košarci

Link to comment
Share on other sites

Kako mi nismo ovo dobili pre produžetaka to samo SO zna. Idealan trenutak da se nešto menja ionako EL igramo sad rekreativno makar da se uigramo za tu ABA ligu. SO ne zna šta radi, tim mu je samo nakrcan bez hemije. OPET gubimo utakmicu tako što NE ZNAMO šta radimo kad se utakmica lomi. Nek mi se i gazda što je tvrdoglava mazga i ne gledamo Dejana Radonjica na klupi. Evo ti SO pa završi sa EL u Decembru mesecu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra vest je da Simanić odlično radi na treningu, pa mu Obradović daje ključne minute na kraju utakmice.

Ajde što Volden nema orjentaciju u vremenu, ali zašto pomoćnik ne kaže Obradoviću da ima tajmaut na raspolaganju?

Što se Radonje tiče, ako dođe sutra, rezultate njegovog rada videćemo negde 2022. Da li smo spremni da čekamo?

Sa druge strane od Obradovića nikad trener i nikad rezultat.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Putovanje gostujućeg "Cirkusa O'Bradović" kroz ovogodišnju EL se nastavlja. Atraktivni trikovi:

- kako izgubiti +14 samo za 5 minuta! 

- kako zakucati najraspoloženije igrače za klupu bez ikakvog razloga! 

- izboriti se za produžek IAKO vodiš, ali to NIJE SVE, jer u produžetku uvodimo najlošijeg klinca-defanzivca koji zato ne ume ni u napadu!!! 

 

O'BRADOVIĆ CIRKUS - UŽIVAJTE JOŠ 21 KOLO

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...