Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, placebo said:

EuroLeague 30 11 0 19 

Seozan Alimpijevica sa F Covicem,Lesorom,Perom,Rocestim i Feldinom.

Ostali kadar isti kao sad plus Danguba i Omic.

Realno ovaj roster puca od kvaliteta.11 pobeda i 19 poraza,bolji procenat od ovog sada.

Nije jebo(igrao) tad. :))

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I da jos jednom da pomenem -komentar(i) na racun Lojda je jedna od najsramotnijih stvari koje sam procitao na ovom forumu, a pricamo o mestu gde vedre i oblace razni Cooper-i. Tom coveku treba orden dati, sto je na svojim plecima izgurao 4 pobede, u ovoj sramoti od ekipe i sa ovakvim nebuloznim likom na klupi

Edited by Gudura
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

A sta dobijamo i da menjamo trenera? Mislim da je potrebno dati sansu treneru da izgura bar aba ligu, pa onda preseci.

 

Bilo kakve nade za pristojan plasman u EL su naravno sada zgazene.

Jebem li ga, vidi se da ne valja. Sta da se radi.... Jurimo Aba titulu samo da je ne bi neko drugi uzeo i tako ukrug.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Nije on uopste lud, sta vise vrlo je proracunat. Izabrao je pravi trenutak po sebe da ode iz kluba, i imao srece kada je dobio prvu ponudu da dodje u klub. Sta da radimo dve sezone dok on konacno ne dovede igrace po svojoj zelji?

Ako pravi trenutak nazivas sto mu nisu isplatili pola plata te sezone...Onda...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 12Laki said:

Ako pravi trenutak nazivas sto mu nisu isplatili pola plata te sezone...Onda...

 

Niko nije ostao uskracen za lovu tako da tesko da je to razlog... razlog je sto mu je cena tad bila najveca jer je Zvezda imala dobru sezonu (mada je moglo jos bolje)

 

Mogao je da ostane jos i da sa novim igracima zapocne novi ciklus, ali je hteo da ide dalje onda kada je izgradio neki imidz. Skroz legitimno, ali je prilicno i karijeraski, tako da ne treba da se lazemo. 

Ako je on jedini trener koji moze nas da trenira mi stvarno jesmo seljacki klub, mora to da ponovim. Sistem u klubu ne sme da zavisi od samo jednog trenera. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Iako je bio nevidljiv 2/3 utakmice, ja Lojdu ne zamjeram ništa. Nisu nas koštale njegove loše minute. Na kraju je ubacio i šta je mogao i šta nije.

Volden, međutim, osim što nije plej nije se iskazao ni u šutu (2 od 10 iz igre). Ne znam zašto nije više minuta Uskok dobio. Sasvim ok je rješavao udvajanja i djelovao sigurnije na lopti.

Džoni je bio dobar u skoku na 5 dok je igrao, ali opet i dosta nerezonskih šuteva i pet izgubljenih lopti.

Link to comment
Share on other sites

i meni je JOB dosta dobar igrac, istina izuzetno divalj i nekontrolisan, ali sam siguran da bi u nekoj organizovanijoj ekipi gde su uloge profilisanije i igra se odgovornije mogao da ima vrlo korisnu ulogu, ovako kada je prakticno najtalentovaniji napadac posle Loyda a ima i neogranicenu slobodu ume to da izgleda ruzno

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se džabe nadamo bilo kakvoj reakciji. Salo je dugogodišnji wet dream Nebojše Čovića, kako to mislite da ga nakon pola godine otpusti i time prizna svoju lošu procenu?

 

Druga stvar, kao što reče SunZero, i ja mislim da ni Radonja ne bi preuzimao ekipu u ovakvom stanju i ovakvom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Majak said:

Evo trener i selektor sve objasnio - naš tim nema konfidens :lol_2: :smiley33:  :smiley64:

 

  Hide contents

'leba ti bem bezobraznoga, Obradoviću... :twak:

 

Ko je kriv sto mu ekipa nema samopouzdanja?Ah da igraci...Kao da on ne utice na to sto ih stalno menja i dere se na njih...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Majak said:

Evo trener i selektor sve objasnio - naš tim nema konfidens :lol_2: :smiley33:  :smiley64:

 

  Hide contents

'leba ti bem bezobraznoga, Obradoviću... :twak:

 

 

Pa u pravu je. Samo treba da prizna da nemaju konfidens zato sto konstantno urla na njih, pa nakon toga mora da kongratulejtuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

i meni je JOB dosta dobar igrac, istina izuzetno divalj i nekontrolisan, ali sam siguran da bi u nekoj organizovanijoj ekipi gde su uloge profilisanije i igra se odgovornije mogao da ima vrlo korisnu ulogu, ovako kada je prakticno najtalentovaniji napadac posle Loyda a ima i neogranicenu slobodu ume to da izgleda ruzno

Bukvalno ista misao mi došla.

 

Ide mi na živce, ali realno izmislilac košarke za ostale visoke. Drugi par čarapa što se oseca komotnim da divlja...pa kad zna da su konkurencija plakari, otomani i šifonjeri...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu problemi u napadu kao posljedica katastrofalne selekcije na pleju, fascinira broj otvorenih suteva koje dajemo protivniku na svakom mecu. Protiv nas svaka ekipa ima suterski trening a mozemo da dobijemo jedino kad protivnik bas nista ne ubode spolja kao KKP onomad.

 

Raspali Maodo Lo nam je metnuo par trojki iz istog mjesta, sam kao duh... 

 

Tuzna kosarka, gubljenje vremena je potrositi 2 sata na ovo. 

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Obi-Wan said:

 

Ide mi na živce, ali realno izmislilac košarke za ostale visoke. 

 

 

Sto ti onda ide na zivce? 

 

Takvi igraci nikad nisu bili za srpske klubove. Kod nas na obostrano zadovoljstvo uvek bolje prodju srcaniji igraci nego oni koji misle da ovde igraju po nekoj kazni. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...