Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, Baron23 said:

Na instagram stranici Dnevna doza Miska Raznatovica, vezano za objavu o nepružanju šanse mladim igračima, javio se Radanov. 

 

Neki komentar je glasio, a što se često može videti i na forumu, da ne dobija šansu jer se zajebava na treninzima. 

 

Mogu misliti do koje mere mu je to dozlogrdilo, kad je morao reagovati u komentar. 

Hahaha

 

Samo pokazuje koliko je u glavi nespreman za ovaj posao. Njegovo je da trenira i igra kad dobije priliku, a nase je da komentarisemo. Sad ce on nekom da objasni kako se to ne radi...sigurno. Nego ga sigurno mrze svi treneri Zvezde pa zato ne igra, a on je u stvari novi Doncic. I ta prica o njegovom ballhandlingu da razjasnimo - nema taj kvalitet za igru beka na EL nivou. Može samo SF da igra, a i za to mu treba dosta rada.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

@placebo Ja tu povredu i dan danas ne mogu da gledam. Pocnem da placem.

Strasno,uz takav karakter ide i takav temperament.Treba Simanicu pustati Guzine utakmice da vidi kako se bori,da Borisa shvati da  igra je borba.Borba je nesto licno,licno do te mere da prvo prestavljas sebe pa posle klub.Da ja sam Boban Jankovic i da ostavicu srce na terenu...Posle njega na tom nivou postene srcanosti je bio Jaka madafaka.Ja takvim igracima placam sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Marin Sedlaček je bio skaut nekih NBA ligaša (znam za Sixerse) ne znam da li je još uvek. 

 

Mislim da ako večeras izgubimo, to je to od kompetentnog igranja EL do kraja sezone. 

Zasto onda menjamo 3 igraca?

Za aba?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da ako večeras izgubimo, to je to od kompetentnog igranja EL do kraja sezone. 

Treba igrati maksimalno do kraja, bez obzira na plasman ... ako smo ozbiljan klub.

Nismo deca ... neću više da se igram zato što gubim. Igraće se košarka i dogodine i posle toga ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Taj F-8 nije realan u ovoj sezoni, kad i ako se sklope kockice pa da se nadamo ... trebaće vremena i strpljenja.

 

Quote

Čović je govorio i o ambicijama kluba sa Malog Kalemegdana.

– Crvena zvezda je ove sezone napravila respektabilan tim. I otvoreno kažem: Ove sezone napadamo i vrh Evrolige.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je jasno kome su te price upucene

da nije cova najavio da ide all in i sa djordijem na kafu, ne bi se ni ostoja onako popismanio i puko silne novce da zadrzi sve igrace proslogodisnjeg osvajaca EC, plus potrosi dobar deo budzeta na Miku i ostale legionare

navuko ga cova da se otvori, a mi u stvari planiramo sl. sezone F4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je jasno kome su te price upucene

da nije cova najavio da ide all in i sa djordijem na kafu, ne bi se ni ostoja onako popismanio i puko silne novce da zadrzi sve igrace proslogodisnjeg osvajaca EC, plus potrosi dobar deo budzeta na Miku i ostale legionare

navuko ga cova da se otvori, a mi u stvari planiramo sl. sezone F4

Reče Vujošević kod Tegija da izgleda postoji neki dogovor ispod žita da parafraziram ko uzme Aba ligu dobija i A licencu..

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, placebo said:

Strasno,uz takav karakter ide i takav temperament.Treba Simanicu pustati Guzine utakmice da vidi kako se bori,da Borisa shvati da  igra je borba.Borba je nesto licno,licno do te mere da prvo prestavljas sebe pa posle klub.Da ja sam Boban Jankovic i da ostavicu srce na terenu...Posle njega na tom nivou postene srcanosti je bio Jaka madafaka.Ja takvim igracima placam sve.

Smeo bih da se kladim da Borisa ne zna ko je Guza Jankovic. Decka nista ne zanima, daj Boze da uopste gleda kosarkaske utakmice u slobodno vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me čudilo i da izgubimo sa 15 razlike, ALBA je odlična ekipa , igraju lepo timski i imaju neki sistem. Ako uđu šuterski u meč biće jako teško. Mi s druge strane , pa ne znam ni kako da objasnim našu igru. Pobeda večeras bi mnogo značila ne samo zbog tabele već i da se malo vratimo psihički. Očekujem monstruoznu partiju od Lojda i nadam se pobedi. Ajmo!

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...