Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Tačno, sa druge strane oslikavati Djokovica kao igraca koji se mučio u prvim nedeljama ne znajući sam kako ih je prošao  nije samo odsustvo poznavanja materije vec čista malcioznost.  Calling a spade  spade.

 

Činjenica da Djokovic deluje jako loše fizički (sa brojnim sitnijim /nadam se/ povredama, je po meni više zabrinjavajuća od nalaženja forme za koju bi mogao da iskoristi prvu nedelju

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Brian Setzer said:

Da otkucam ovde, sad kada je Nadal,andispjutid klej king, odustao od RGa prvi put odkad je počeo da igra tenis: NĐ je jedini koji ga je pobedio na RGu i osvojio taj slem.

I jedini koji je pobedio Nadala 2 puta na RG i drži 66% pobeda izvojevanih nad Nadalom... 

 

I nešto što se često zaboravlja, 13 uzastopnih četvrtfinala na RG, Nadalov maksimum je valjda 6... Neverovatna konstantost...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...joj, meni sad ne bude dobro kad se setim 2015. i finala :ajme:

Onda sam sledeće godine bila dežurna i nisam gledala TV ali prosto nisam mogla da ne čujem rezultat i da je izgubio prvi set.

Ja se ostatka dana bukvalno ne sećam 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helena said:

...joj, meni sad ne bude dobro kad se setim 2015. i finala :ajme:

Onda sam sledeće godine bila dežurna i nisam gledala TV ali prosto nisam mogla da ne čujem rezultat i da je izgubio prvi set.

Ja se ostatka dana bukvalno ne sećam 

Не брини, то је нормално... Ја се не сећам ниједног дана из 2015. године осим братовљевог венчања, а и ту ми је мало мутно 😁

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Brian Setzer said:

Da otkucam ovde, sad kada je Nadal,andispjutid klej king, odustao od RGa prvi put odkad je počeo da igra tenis: NĐ je jedini koji ga je pobedio na RGu i osvojio taj slem.


Po tome ce ostati najvise i upamcen kao igrac.

Mnogo si Veliki Rafaele Nadale! :Hail:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:


Po tome ce ostati najvise i upamcen kao igrac.

Mnogo si Veliki Rafaele Nadale! :Hail:

Znam da se zezaš... Ali... Ja bih rekao da je ovo više spomenuto kao sportska zanimljivost. A Rafael... on će večito biti to što je uvek i bio, kralj šljake... Što je odlično, da se razumemo...

Link to comment
Share on other sites

Vreme leti , 36. punih:61:

 

Novaku putem društvenih mreža rodjendan čestitali AO, Wimbledon ,USO,  ATP, PTPA,TSS, Davis Cup, Laver Cup , WTC , sponzori, clanovi tima, vecina znacajnih medijskih sportskih kuca , navijači se utrkuju..

 

 

18 minutes ago, Helena said:

❤️

 

Šorc deluje kratko, koja razlika u odnosu na Uniqlo pogotovo sa početka ...

 

Nije loše , dopada mi se sto je dezen manje zastupljen .. ne znam da je nekada nosio ovu peach boju.. 

Link to comment
Share on other sites

Sujeverje , not my cup of tea..:classic_biggrin:

To je bila orange (narandžasta) , i čini mi se crni šorts .. 

RG 2019 mi se jako dopadala večernja varijanta  .. svedena , elegantna .., nije loša bila ni dnevna , i to je bila orange majica  ova je pastelna ..

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2023 at 10:50 PM, Helena said:

❤️

 


Zanimljivo mi je sto teniseri nose boje koje su slicne sa podlogom, valjda da bi protivnik imao problema da u delicu sekunde odredi gde su. Ali u fudbalu golmani nose jarke boje i fluorescentne dresove (roze, zute, narandzaste) jer ce u delicu sekunde kad donosi polusvesnu odluku, mozak pre da uputi loptu u pravcu necega sto mu privlaci paznju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...