Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

29 minutes ago, Sector said:

Može Pefi bolje ali pitanje u kojoj mjeri. On je igrač koji baš zavisi od fizičke spreme. Nije ni u Virtusu bio sjajan.

 

Što se tiče Ivanovića, on u EL za sad ima 10 ppg, 4apg, 45% za 2 i 35% za 3. Za Pefija je ovaj učunak trenutno vlažni san. Prestrogo je reći da su svi loši, jesu bili protiv Uniksa ali generalno mi dobijamo sasvim dovoljno sa pozicije PG.

 

Ni jedna ekipa ne igra sa 3 igrača koja ravnopravno konkurišu na istoj poziciji. Računao sam da će Dzoni na 2, pa bi onda dovođenje Pefija možda imalo nekog smisla. Ako ostane ovako, ispada da je on doveden samo jer je domaći igrač bez nekog plana a sumnjam da igra za bakšiš kao Zirbes.

Nije nista prestrogo ako se jasno vidi da pricam o najskorijem momentu tj utakmici.Nisam pricao da je neko los tokom cele sezone,daleko od toga.

Ivanovicu si izvukao prosecnu statistiku koja nema dodira sa konstantom u igri o kojoj ja pricam.

Istina je da on postigne 16 poena na jednoj pa na sledece dve- 4p i 3p pa onda 21p pa sledece dve 8p zatim 3p.Znaci jako zavisi od protivnika.

Sa Markovicem je igrao 3 El utakmice od toga 2 gde nije igrao Nejt(pa su se oni logicno dopunjavali a Markovic nije mogao da mu uzme minute).Na Baskoniji Nikola je opravdano imao jako dobru minutazu,protiv Uniksa je bio bas los.Pa konstatacija da Markovic gusi Nikolinu minutazu i sece dobre igre uopste nije tacna i realna.

 

Ovo je slicno kao u slucaju Davidovac,coveku se jbt zvizdi i terali bi ga iz kluba a ljudi ne shvataju da na 4 igraju samo on i Simke.Kalina to retko krpi plus je rovit od Spanije i ima manju minutazu.

Ljudi moraju da shvate da se zbog raznih razloga nekada biraju ne dobre nego manje lose stvari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

Ni jedna ekipa ne igra sa 3 igrača koja ravnopravno konkurišu na istoj poziciji. Računao sam da će Dzoni na 2, pa bi onda dovođenje Pefija možda imalo nekog smisla. Ako ostane ovako, ispada da je on doveden samo jer je domaći igrač bez nekog plana a sumnjam da igra za bakšiš kao Zirbes.

 

Morace Radonjic da se prilagodjava, jer ako i dalje bude insistirao da plejmejkeri ne igraju zajedno na kraju ce ih ili sve ugusiti ili nekog baciti na kraj klupe.

 

EL ekipi kao sto je nasa su potrebna po tri igraca na svakoj poziciji, ali igraca tipa Kalinic koji moze na 3 i 4, White koji moze na 4 i 5, Davidovac, Dobric, Hollins. Tri igraca koji igraju samo jednu poziciju su krajnje nepotrebna, a bojim se da to znaci da od centra nema nista jer Mitrovic tesko da moze na 4. Pre ce biti White umesto Zirbesa i zaokruzen sastav sa 12 igraca + Lazarevic i Simonovic.

Link to comment
Share on other sites

Pošto je ova ekipa pokazala da u ABA može da dobije i Partizan i Budućnost čak i bez Arona, a u EL ne postoje ciljevi, sumnjam da će ikoga da dovode.

Jedino ako nam padne u krilo neko koga Radonja traži minimum šest godina, tipa Stefan Marković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Pošto je ova ekipa pokazala da u ABA može da dobije i Partizan i Budućnost čak i bez Arona, a u EL ne postoje ciljevi, sumnjam da će ikoga da dovode.

Jedino ako nam padne u krilo neko koga Radonja traži minimum šest godina, tipa Stefan Marković.

I taman kad ga konacno nadje, a njemu istekao rok trajanja...pakuj, po akcijskoj ceni😉

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Nesto mora da se desi, jer Cirbesu istice ugovor na kraju godine. ili cemo dovesti nekoga na centru ili cemo izvrsiti kosarkasko samoubistvo.

 

Mada i to pojacanje moze biti samoubistvo sam po sebi, ko zna kakvog cemo igraca dovesti. Ako bas mora bivsi igrac, Dion Thomson je i dalje igrac na nivou evrolige.

A ni malo se ne bih iznenadio ni da produžimo Cirbesa do kraja godine. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Nesto mora da se desi, jer Cirbesu istice ugovor na kraju godine. ili cemo dovesti nekoga na centru ili cemo izvrsiti kosarkasko samoubistvo.

 

Desiće se produžetak saradnje sa Zirbesom ili eventualno dovođenje Ivana Radenovića.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde bih drugo napisao ali moram da obavestim barem redovne posetioce utakmica KKCZ da smo nazalost ostali bez naseg prijatelja Šoneta velikog navijača Zvezde redovnog na utakmicama  Zvezde u parteru B. Bio je na onom starom forumu registrovan kao šonetic. Zadnji put smo zajedno gledali protiv Asvela pa ja kasnije nisam mogao do Pionira. " dobro znaj da uvek tu sam ja..."

  • Like 2
  • Tuzno 38
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...