Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Tomiprunet said:

Nama je pola ekipe imalo kovid, nije ni cudo sto su umorni, post kovid

Nije samo kovid, neko i povrede... I to je automatski znacilo veca potrosnja ostalih igraca.. A to je u ritmu u kom igramo, sa jakom odbranom zajebana stvar. Kontam da bi trebalo jos jace da igramo, agresivnije posebno bekovi, jer ih imamo 5, i imamo prostora za licne greske.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Palo i uparivanje Šakota - Tomić za spas ciganije...

 

 

Ne znam sta da ti kažem ali to bi bio najbolji mogući duo. Dva čoveka koji poznaju trzište i imaju košarku u malom prstu. Ali avaj, Grcima valjaju nama ne. Na kraju krajeva nije ni bitno.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dl91 said:

Svaka cast Radonji, najvecem treneru Zvezde u novijoj istoriji, ali mi se cini da moderna kosarka ne trpi 12 ratnika, mora malo tu i talenta da bi se suprotstavio jacima. Balans neki mora da postoji.

 

Kamo sreće da mi imamo 12 ratnika... Koliko nam fali tog famoznog talenta o kome svi pišu, toliko nam fali i fizikalija (pre svega atleticizma) i individualno kvalitetnih defanzivaca. Zapravo, imajući u vidu naš stil igre vrlo moguće da nam ovo drugo i više fali, što se videlo na poslednjih nekoliko EL utakmica koje smo izgubili pre svega jer nam se odbrana raspala.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ja priznajem samo komisiju sakota - tomic - muta

najbolja moguca kombinacija, sve veliki znalci

nazalost i sasvim nerealna, posto su sva trojica na ceni kod grka, a i sire

svi imaju cvrste unosne ugovore u...gde ono bese?

1 minute ago, Guru said:

 

Kamo sreće da mi imamo 12 ratnika... Koliko nam fali tog famoznog talenta o kome svi pišu, toliko nam fali i fizikalija (pre svega atleticizma) i individualno kvalitetnih defanzivaca. Zapravo, imajući u vidu naš stil igre vrlo moguće da nam ovo drugo i više fali, što se videlo na poslednjih nekoliko EL utakmica koje smo izgubili pre svega jer nam se odbrana raspala.

prosto da se covek zapita ko je radio selekciju

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja priznajem samo komisiju sakota - tomic - muta

najbolja moguca kombinacija, sve veliki znalci

nazalost i sasvim nerealna, posto su sva trojica na ceni kod grka, a i sire

svi imaju cvrste unosne ugovore u...gde ono bese?

 

Loš si troll.

Šakota je legenda Aek-a.

Čovek koji im je doneo poslednju titulu u Grčkoj već davne 2001 godine kada je nasledio Dudu Ivkovića na klupi.

Svi znamo kakva je Grčka košarka bila tih godina.

Čovek koji kao SD selektira tim, da otkaz treneru zbog loših rezultata u toku sezone i preuzme isti roster kao trener i osvoji sa njima Fiba LŠ i Grčki kup sigurno ne treba da doživljava da se ljudi u Srbiji sprdaju sa njim. Doneo im dva trofeja u jednoj sezoni posle pitaj Boga koliko godina. Mnogo ljudi daju sebi za pravo. Aek je u košarci na evropskom nivou veći klub istorijski od Zvezde i biti legenda takvog kluba nije mala stvar. On u Aek-u može da bira funkciju 24/7 ali šteta što ne može zbog zdravlja.

I ti takvog stručnjaka staviš u istu rečenicu sa Nikolićem uz svo poštovanje za njega. Tomić je još uvek mnogo mali za Šakotu ali napraviće sjajnu trenersku karijeru. 

Šakota je u Zvezdu došao nakon što je Kari Pešić zvao Čovića i rekao mu da boljeg trenera ne može da dovede. Ali šta zna Pešić.

 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Guru said:

 

Kamo sreće da mi imamo 12 ratnika... Koliko nam fali tog famoznog talenta o kome svi pišu, toliko nam fali i fizikalija (pre svega atleticizma) i individualno kvalitetnih defanzivaca. Zapravo, imajući u vidu naš stil igre vrlo moguće da nam ovo drugo i više fali, što se videlo na poslednjih nekoliko EL utakmica koje smo izgubili pre svega jer nam se odbrana raspala.

 

Konkretno protiv Uniksa mi više deluje da smo loše uradili pripremu, nerealno je da Kuzmić bude u postavi kad je Brown na 5 i još kad dodas da je Davidovac na 4 nemoguće je bilo odgovoriti na njihov smallball.

Nama za sada više odgovora da igramo protiv ekipa koji imaju privatnike spolja(Makabi,Asvel) koji guse loptu dok se mučimo kada protivnik u napadu igra sa mnogo kretnje,dodavanja i blokova( Alba, Uniks)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Kamo sreće da mi imamo 12 ratnika... Koliko nam fali tog famoznog talenta o kome svi pišu, toliko nam fali i fizikalija (pre svega atleticizma) i individualno kvalitetnih defanzivaca. Zapravo, imajući u vidu naš stil igre vrlo moguće da nam ovo drugo i više fali, što se videlo na poslednjih nekoliko EL utakmica koje smo izgubili pre svega jer nam se odbrana raspala.

I na sve te muke dodje Stefan Markovic, koji em ne gleda kos, em covek trenutno izgleda i krece se kao rekreativac. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ti kažem ali to bi bio najbolji mogući duo. Dva čoveka koji poznaju trzište i imaju košarku u malom prstu. Ali avaj, Grcima valjaju nama ne. Na kraju krajeva nije ni bitno.
Izvini na ovakvom komentaru ali iskreno Tomić ima jednu EC sezonu kao glavni trener i sramotnu bežaniju iz kluba koji mu je omogućio do tada najskuplji roster ikad a Šakoti svaka čast što je uleteo u nekošeno ali on se već odjavio iz košarke. Njihovi trenutni angažmani sve kazuju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomica ocigledno ne zanima previse da bude prvi trener. Nidje nije radio posle nas, a nije da je skoro otisao. 

 

Meni je on sasvim solidan trener, sal pogubio se u celoj toj prici - napadamo F8. Posle i zbrisao, sto opravdava njegove ljudske kvalitete o kojima se nasiroko pricalo. 

 

Svakako je iskolovao Trinkijerija u onom semisu ABA lige, pa i posle u KLS. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2-7 nam je skor na poslednjih 9 utakmica sa Radonjićem. 

Sutra verovatno stižemo Šakotu : D 

Spala knjiga na dva slova...nama je u nastavku nebitno kako se zovu EL klubovi protiv kojih igramo ako to već nisu Panata i Žalgiris. Nego daj tog centra pa da ljuštimo ABA boraniu pred par soma ludih šipkaša...a semenkari nek ga duvaju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...