Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Nesto mora da se desi, jer Cirbesu istice ugovor na kraju godine. ili cemo dovesti nekoga na centru ili cemo izvrsiti kosarkasko samoubistvo.

 

Mada i to pojacanje moze biti samoubistvo sam po sebi, ko zna kakvog cemo igraca dovesti. Ako bas mora bivsi igrac, Dion Thomson je i dalje igrac na nivou evrolige.

 

Pa moze White da odigra na 5, igrao je i u Zalgirisu na toj poziciji.

 

U svakom slucaju imamo buljuk trojki i Kalinic ce se spustati na 4, a White na 5. Prosto ne vidim minute za novog centra, osim ako potpuno zaboravimo da Mitrovic ili Kuzmic postoje u timu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

 

Pa moze White da odigra na 5, igrao je i u Zalgirisu na toj poziciji.

 

U svakom slucaju imamo buljuk trojki i Kalinic ce se spustati na 4, a White na 5. Prosto ne vidim minute za novog centra, osim ako potpuno zaboravimo da Mitrovic ili Kuzmic postoje u timu.

Ja prosto ne vidim kako mogu MItrovic i Kuzmic da izguraju sezonu, cak i da im pomogne White. Mislim da White ima da igra 4 i samo 4, makar po 30minuta po mecu. Recimo da dodje centar, koji bi igrao u proseku 20 minuta, Kuzmic i Mitrvoci po 10 minuta. Sve zavisi. Isto tako, Kalinic neka uzima po 10ak minuta na 4, Dobric na 3, pa cak i Hollins... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Predragdjape said:

Mislim da White ima da igra 4 i samo 4, makar po 30minuta po mecu.

 

Mislim da malo idealizujemo Vajta a realno nismo ga mnogo videli u Radonjinom sistemu. Ne ocekujem da igra 30min. Pitanje je na sta ce to da lici, pogotovo u prvim utakmicama (mada mozda zablista u prve 1-2 jer ga niko nije mogao skautirati). 

 

I Kalinic nam je ideal pa zna da odigra nekada losije od onog sto ocekujemo i da ne treba da drlja 30min. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Maxbet kaze stize centar

Do 15.decembra 😁

Quote

Prema saznanjima MaxBet sporta, do 15. decembra u Zvezdu treba da stigne centar. Ostaje da se vidi da li će to da bude neko od onih  s kojima se već pregovaralo ili će u pitanju da bude neki adut iz rukava šefa struke Dejana Radonjića. Svakako se očekuje dolazak “petice”.

Dolazak novog igrača se, ujedno, poklapa sa činjenicom da u decembru ističe kratkotrajni ugovor Majka Cirbesa sa crveno-belima, što bi trebalo da znači da će uskoro da usledi rastanak s nemačkim internacionalcem.

 

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

Maxbet kaze stize centar

Do 15.decembra 😁

 

 

Taj centar izgleda putuje sa Jupitera kada mu treba 15 dana da stigne.

 

Iz dobrih izvora sam cuo da sigurno neproduzavaju Zirbesa. Da su ljuti na njega jer je ludovao po splavovima i dobio Kovid a time je mogao da ugrozi i ostale igrace. Mozda je i Ivanovic dobio od njega. Jasno je valjda do sada da ulazi u igru samo kada na utakmici fali Mitrovic. Znaci bas kad mora. Centra ce novog sigurno naci, samo traze dobrog a jako jeftinog, pa to ide malo sporije.😉

 

A i ne moze nam igrati evroligaski centar pre 1. Januara

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_79 said:

 

Taj centar izgleda putuje sa Jupitera kada mu treba 15 dana da stigne.

 

Iz dobrih izvora sam cuo da sigurno neproduzavaju Zirbesa. Da su ljuti na njega jer je ludovao po splavovima i dobio Kovid a time je mogao da ugrozi i ostale igrace. Mozda je i Ivanovic dobio od njega. Jasno je valjda do sada da ulazi u igru samo kada na utakmici fali Mitrovic. Znaci bas kad mora. Centra ce novog sigurno naci, samo traze dobrog a jako jeftinog, pa to ide malo sporije.😉

 

A i ne moze nam igrati evroligaski centar pre 1. Januara

Maik i splavovi,nemoguce.

 

I meni je cudna informacija,kao znamo datum ali nemamo ideju ko bi mogao da bude.Ali dobro oni koliko sam video sve manje lupaju plus ovaj put ih logican splet okolnosti mozda navede da ubodu.

Link to comment
Share on other sites

Zirbes je po dolasku u Beograd bio transparentno zapušten sa 125kg inertne mase. U CV-u u zadnje 3-4 sezone nije dopisao cifre vredne pomena. Dobro nam je poznato njegova sklonost ka partijanju i koji su mu prioriteti...a sad smo kao ljuti na škorpiona što bode žabu. U sezoni sa Radonjom, koji sastavlja roster po svom ukusu...u sezoni kada nam se dešava i bum potpis Kaline...kada smo dobro krenuli sa potpisom Nejta i Vajta...sklonili Ivanovića iz Future, opravili Luku i Kuza i onda nakon peha sa Vajtom dovlači se cheap Cirbes kao osnaženje i samo tri meseca nam je trebalo do resetovanja od strane Uniksa...pa sad ipak daj krštenog centra. Pre će biti da je komšiluk najzad probrao nešto pismeno da metne pod koš za praznike, nego što je plan da nas centar padobranac sada preporodi u EL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2021 at 8:56 AM, Chaos Is Me said:

Gde su oni koji su tvrdili da Dobrić može isto što i Loyd samo da dobije više lopti? Možda jedna od najgorih procena od kada sam ja na forumu. 

 

Sinoć je sve bilo baš užasno i suprotno onome na šta su nas Radonjićevi timovi navikli. Nadam se da je ovako nizak nivo energije samo ružan izuzetak. 

 

Pa tu si. Ili si zaboravio sta si pisao, izmedju ostalog kao odgovor meni pre par meseci? Ja sam mnogo zivaca pogubio letos na ovoj temi a posle tvog posta sam prestao da pisem jer sam skontao da ovde ima bas mnogo nerealnih ljudi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vlada_79 said:

 

Taj centar izgleda putuje sa Jupitera kada mu treba 15 dana da stigne.

 

Iz dobrih izvora sam cuo da sigurno neproduzavaju Zirbesa. Da su ljuti na njega jer je ludovao po splavovima i dobio Kovid a time je mogao da ugrozi i ostale igrace. Mozda je i Ivanovic dobio od njega. Jasno je valjda do sada da ulazi u igru samo kada na utakmici fali Mitrovic. Znaci bas kad mora. Centra ce novog sigurno naci, samo traze dobrog a jako jeftinog, pa to ide malo sporije.😉

 

A i ne moze nam igrati evroligaski centar pre 1. Januara

Kazu da  Majka legenda milsi da se vratio u CZ od pre sedam godina, iz prvog mandata kad su svi bili mladji i ludji.

Pricaju igraci da stalno zove u restorane, kafane, druzenja a oni kada dodju posle duplog kola u BG preumorni nije im do toga ni blizu.

 

 

  

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Profesor said:

 

Pa tu si. Ili si zaboravio sta si pisao, izmedju ostalog kao odgovor meni pre par meseci? Ja sam mnogo zivaca pogubio letos na ovoj temi a posle tvog posta sam prestao da pisem jer sam skontao da ovde ima bas mnogo nerealnih ljudi. 

 

Podseti me, profesore. Ja sam još uvek optimista da možemo igrati relevantno EL ove sezone, ako na to misliš. A da će Dobrić da bude igrač koji pravi razliku u EL (kao Loyd što je radio) - u to nikad nisam imao neku nadu.

Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/direktor-virtusa-bertomeu-nam-obecao-evroligu-od-sezone-20232024-bez-obzira-na-rezultat/405606

Malo izlazim iz teme, ali delom se tice i naseg kluba, ako se nastavi ovakav sistem realno je da ga mi ispusimo jer su jako realne sanse da i italija ima 2 predstavnika kad ih vec imaju nemacka i francuska(znam da je monaco usao preko ek) al najverovatnije ce svaka od ovih zemalja imati po 2, ne bi me cudilo ni da rusi imaju 3(cska,zenit i jos neko nezavisno od ek) tako da ce neka nasa nada za dalje godine verovatno biti sirenje evrolige na 20(mozda i 24 kluba) podele nas istok zapad ili kako vec(2 grupe svakako), za ek se slazem da je ovo tek nakaradan sistem.

Nego jos jedno pitanje braco, sta bi vas sledece sezone vise zadovoljilo opet ucestvovanje u el sa rezultatom 12,3 mesto ili osvajanje ek?

Edited by ragazzo
1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Podseti me, profesore. Ja sam još uvek optimista da možemo igrati relevantno EL ove sezone, ako na to misliš. A da će Dobrić da bude igrač koji pravi razliku u EL (kao Loyd što je radio) - u to nikad nisam imao neku nadu.

 

Branio si stav da Dobrić može biti legit opcija na poziciji 2. Morao bih da potrazim. Tada se tvrdilo da nam niko vise ne treba sem Voltetsa, Dzonija i Holinsa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...