Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Pa zar nije i to logicno? Ekipa je bila precenjena, publika je izvlacila iz nje maksimum. Takodje je budzet manji za 30%. S tim u vezi, nisu ni dovedena odgovarajuca pojacanja. Za to moze da se krivi samo struka. E sad da li sportski direktor ili trener to je pitanje.
Aba je vrlo teska misija, videli smo i vcr da Igokea nije slucajnost. EC jos nije gotov, ali ako se vise ne ulaze nemamo sta da trazimo ni u ovoj grupi.

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nije i to logicno? Ekipa je bila precenjena, publika je izvlacila iz nje maksimum. Takodje je budzet manji za 30%. S tim u vezi, nisu ni dovedena odgovarajuca pojacanja. Za to moze da se krivi samo struka. E sad da li sportski direktor ili trener to je pitanje.
Aba je vrlo teska misija, videli smo i vcr da Igokea nije slucajnost. EC jos nije gotov, ali ako se vise ne ulaze nemamo sta da trazimo ni u ovoj grupi.
Igokea,Borac,Krka i Mornar imaju bolje ekipe + krivi su Lončar, Kecman, Šćepa i Toša ,a ne onaj koji ih plaća
Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi nije tako strasno pa ima taj kup zuckove levice... mozda napravimo iznenadjenje kao i predhodnih godina i uzmemoga, igra se samo jedna tekma pa nam sanse rastu, trofej je trofej zajebi ti to

 

Ps malecni off, mislim da svako ko voli  pfc treba da poslusa OBAVEZNO, o prica o nasem rk ali mnogo vise od toga, pola cuke ciste partizanstine (preko fona sam ne mogu u spojler aj ovako)

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alek The Great said:

Pa zar nije i to logicno? Ekipa je bila precenjena, publika je izvlacila iz nje maksimum. Takodje je budzet manji za 30%. S tim u vezi, nisu ni dovedena odgovarajuca pojacanja. Za to moze da se krivi samo struka. E sad da li sportski direktor ili trener to je pitanje.
Aba je vrlo teska misija, videli smo i vcr da Igokea nije slucajnost. EC jos nije gotov, ali ako se vise ne ulaze nemamo sta da trazimo ni u ovoj grupi.

 

Mislim da je i trener imao udela u tom izvlacenju maksimuma.

 

Ovoj ekipi u odnosu na proslu fali samo Redding, a i on se povredio i Partizan bi morao bez njega u zavrsnicu ABA i EC prosle sezone (Angolu ne racunam, on i nije neki igrac).

 

Gordicev odlazak i ne mogu bas da razumem - on se u Partizanu vodi kao stranac, ali je fakticki domaci igrac, a Mornar vec ima i previse igraca na 1 i 2.

 

Dolasci i odlasci su u redu, ali dolasci i odlasci manje bitnih igraca, a ne promena lidera ekipe. Ako ce novi plej da bude broj 1 u ekipi, dok se on uigra, sezona je gotova, a onda taj plej i nije bas potreban.

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo pravog lidera, bar ne na terenu. Tesko ga je i prepoznati preko ekrana jer se lider "oseca" medju igracima. Mislim da se Gordic u startu iskljucio iz te price posto se suskalo na pocetku sezone da nije hteo da odustane od trazene cifre. Ako se ne varam i tada ga je hteo Mornar pa smo mi bili prinudjeni da izjednacimo njihovu ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...