Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Arsenije, zima leta gospodnjeg 2020., dvaezdeveti decembar, u 21.30 h: jbt opet ćemo da damo 50 poena za celu utakmicu, totalni raspad, i Split će da nas nakanta za vikend bez da se oznoji, ovo treba sve raskurcati.

 

Arsenije, zima leta gospodnjeg 2020., dvaezdeveti decembar, u 22.00 h: ova ekipa i bez pojačanja može da napadne EC, još ako ubodemo bar jednog igrača, dršte gaće lokomotive i virtusi.

  • Like 5
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast za seriju, 20-0 mora da se ceni, ko god da je protivnik. 

Ključni momenat je bio, kao i puno puta prošle godine, prelazak na nižu petorku. Tačnije, kada je na -9, izašao Dangubić koji nas je ukopavao u trećoj, a ušao Jaramaz.

 

 

 

Ipak, smatram da to nije dovoljno da mi nadoknade duševni bol nanesen tokom 20 minuta prvog poluvremena.

 

Ako bih pokušao nešto pozitivno da izvučem iz ove tekme, to je nada da bi ovo možda mogao da bude momenat kada Trifa ponovo postaje košarkaš, jer se ovo što nam je priređivao od starta sezone, ne može nazvati tako.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

Arsenije, zima leta gospodnjeg 2020., dvaezdeveti decembar, u 22.00 h: ova ekipa i bez pojačanja može da napadne EC, još ako ubodemo bar jednog igrača, dršte gaće lokomotive i virtusi.

 

Ovako sam razmišljao kad smo počeli sezonu - prvo poluvreme protiv Huventuda. Tako i završio godinu - drugo poluvreme protiv Venecije. 

 

Sve ostalo budi bog s nama uz povremene bljesove. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

Ključni momenat je bio, kao i puno puta prošle godine, prelazak na nižu petorku. 

 

Samo ovo da podvučem.

 

 

 

 

Za razliku od Arsenija mene su toliko s.ebali u prvom da poslije toga nisam mogao razmišljati o napadu na EC.

 

 

 

 

 

Doduše, moram priznati da je bio gotivan momenat kad smo pokupili 4-5 skokova u napadu i nekako je ugurali u koš, ja mislim da je poslije toga krenula serija od 21-0

Link to comment
Share on other sites

Sinosnji benefiti su povratak Jareta i mogućnost upotrebe Trife, nedostatak Gorde jer je moguće da su on i CMM bili rogovi u vreci iako nisu bili zajedno na parketu. Gordi hvala za sve ali problem pleja nismo rešili promocijom CMM u jedinog. Igra sa tri "mala". Iako su motivi protivnika upitni mi smo ih bliskrignuli a onda se opustili sto je omogućilo da u jednom zalicimo na sebe i to je mozda slamka za koju bih  se uhvatio jer moguce je da su namirisali krv kao i prošle godine.

Bice to bolje dogodine

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, odupri se ludilu said:

Gordi hvala za sve ali problem pleja nismo rešili promocijom CMM u jedinog.

 

Upravo ovo. Em nemamo rezervnu opciju, em je CMM još opušteniji.

 

10 minutes ago, Ne sam Safete said:

banana cmm

 

Super bandža, ali ono što ne volim - jurio ga je kao sumanut, jer je on izgubio loptu. Uopšte nisam uveren da bi u nekoj drugoj situaciji postupio tako. 

 

Tomas takođe ima ozbiljan problem sa motivacijom. Venecija mu je stara mušterija i ima veliki rivalitet sa Ostinom, ali moglo bi toga više da bude i u ABA ligi.

Link to comment
Share on other sites

Venecija je totalni kanal, te nas inat iz 2/2 apsolutno nije naznaka bilo cega.

 

Mislili smo to posle Uniksa, derbija, pa i Mege. Realnost je da ne mozemo nista da predvidimo ni po cetvrtini, a kamoli kontinuitetu rada na treninzima.

 

Ovaj sastav bi trebalo da je sposoban da udje u plejof EC. Ali ce me to iznenaditi mnogo vise nego da ispadnemo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Super bandža, ali ono što ne volim - jurio ga je kao sumanut, jer je on izgubio loptu. Uopšte nisam uveren da bi u nekoj drugoj situaciji postupio tako. 

 

Nisam baš pažljivo pratio izjave poslije meča, ali kao da sam čuo da Srdjan (prevod Rašonove izjave) reče da ih je Kodi odbranom/zalaganjem sve povukao da odigraju kako su odigrali u drugom pol.

Moguće da sam istripovao, mnogo je manga bilo potrebno da se ono sinoć preživi :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...