Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

8 minutes ago, Gavran said:

 

Odslusao sam pre ceo podcastom sa Jovicem. Koliko mi je drag kao igrac i jedan od simbola nase strong ere, toliko mi deluje nadobudno i sklon tom klinackom mafijanju i kurcenju od cega je barem 50 posto sigurno hiperbolisano ili izmisljeno. Tezak transfer blama sam imao par puta u toku podcasta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izleteo mi je na insta isecak iz intervjua/potkasta/cega vec sa Draganom Apicem. Apica nikad nisam slusao kako prica, pa moram reci sa sam se pozitivno iznenadio na ovom malom uzorku - prilicno razborito, povezano, nepreteciozno, lako za slusanje. Momak moze posle karijere da bude vise u medijima, ako je ovaj isecak reprezentativan uzorak.

Pak, glavni razlog sto pisem post je anegdota koju je prepricao - prelaze on i Deda iz Vrsca (gde su ih mazili i pazili) kod nas u BG, prvi trening, i obojicu ih u igri premlate Stefan Lazarevic i Voja Stojanovic. Kaze, u FMPu klinci jako rano krecu sa tegovima, to se forsira, i ova dvojica kao snagatori, a Deda kao grancica... Oni pobegnu nazad u Vrsac, izbije guzva, Cova pizdi, roditelji pizde, sve se upegla i to je to.

Sustina koja mi se ne svidja vezana za FMP je jasna - jebali ih tegovi, nek vode loptu i sutiraju na kos...

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...