Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

20 hours ago, Howie Roseman said:

Vratio se u Sidnej.

Kad se Adams u Sidnej vrati!

Bez zajebavanja, ubila su ga naša prevelika očekivanja i neiskusan trener.

Na sta bi ličilo da nam je Yago prvi plej i da se od njega očekuje da isporuči kao Sabazz.

Pobegao bi u Ulm trčecim korakom 

Link to comment
Share on other sites

Za Stimca znam pricu da je bukvalno izmoljakao svoj odlazak na SP u Spaniji. On je trebalo da bude poslednji koji otpada, ali je molio i kumio Saleta da ga povede sa pricom kako mu je cale ozbiljno bolestan i da bi voleo da ga vidi u reprezentaciji. E sad, nisam bas ukacio da li mu je cale stvarno bio bolestan, ali svejedno prilicno bedan potez. Na kraju je otpao Luka Mitrovic.

Ne bih Stimca nazvao nuzno losim covekom zbog ove price. Cini se kao lik koji ima dobre namere, ali je meni celo to njegovo ponasanje dok je bio igrac bilo malo too much. I uz jos par stvari koje sam cuo Stimac je zaista onaj lik sa izrazenim instiktom za prezivljavanje i uradice bilo sta da bi dosao do cilja, sto potvrdjuje i prica iznad. Mada sa jedne strane postujem toliku zelju da igra za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Meni Štimbara generalno deluje kao pošteno i iskreno biće, odnosno da je pre revoltiran tretmanom Milenijum-SNS hobotnice uvideo priliku da na neki način kontributuje promenama.

 

Nek kontributuje podrškom, ne mora prvo pa muško gradonačelnik.

 

Jbt zamisli duel Šapić - Štimac, cripple fight titana.

Link to comment
Share on other sites

Joj Stime, sta ti ovo treba? 

 

Mislim da nije kapacitet za politicara a nije ni za gradonacelnika, kao sto nije ni Sapic. Ako se i dobiju izbori bio bi jos jedna ikebana od gradonacelnika glavnog nam grada.

 

Jedino pozitivno je sto ce mozda biti ujedinjena opozicija. Sto mozda jedino tako i mogu da stanu svi u istu grupu, sa nekim ko ne pripada ni jednoj partiji. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...