Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
14 hours ago, fradler said:

Sranje. :classic_sad:

 

Bas nema srece s povredama, a nije imao ni pameti pri izboru kluba. Sezona za zaborav, pitanje je da li ce imati evroligaskih ponuda za narednu.

 

Ja sam mislio da je baš dobro izabrao klub jer je na kompoziciju tima poput Makabija potreban njegov profil da krpi sa strane iza ovih napadača i igra iz drugog ili trećeg plana. Zašto kod Kattasha prednost imaju DiBartolomeo (em bezveznjak em fizički inferioran) i Adams (evrokup igrač) ispred Hollinsa i naročito Hilliarda koji je daleko najbolji igrač među pobrojanima, teško je reći.

Link to comment
Share on other sites

Prilicno nefer poredjenje koje si napravio na drugom topiku @Instinkt izmedju Kalinica i Thomasa iz PAO.

Sto se Kalinica tice,mogu reci kako je u postbarijevskoj eri Crvene zvezde (racunam sve klubove Zvezdinog SD) samo jedan sportista vredan toga da se,u neku ruku (hehe..'ruku'), "identifikujem" sa njim..a to je upravo Kalina. Bukvalno jedini ciji bih dres mogao da kupim..da mi nesto predstavlja. Toliko visoko misljenje imam o njemu i kao igracu i coveku..nijedan fudbaler Zvezde u ovih 30+ godina me nije "motivisao" da cak i razmislim da kupim njegov dres recimo.

Kalinic je hrabar covek i nikako ne moze biti bezmudas. Cak ni kada promasi dva bacanja protiv Efesa (koja nas kostaju pobede)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Prilicno nefer poredjenje koje si napravio na drugom topiku @Instinkt izmedju Kalinica i Thomasa iz PAO.

Sto se Kalinica tice,mogu reci kako je u postbarijevskoj eri Crvene zvezde (racunam sve klubove Zvezdinog SD) samo jedan sportista vredan toga da se,u neku ruku (hehe..'ruku'), "identifikujem" sa njim..a to je upravo Kalina. Bukvalno jedini ciji bih dres mogao da kupim..da mi nesto predstavlja. Toliko visoko misljenje imam o njemu i kao igracu i coveku..nijedan fudbaler Zvezde u ovih 30+ godina me nije "motivisao" da cak i razmislim da kupim njegov dres recimo.

Kalinic je hrabar covek i nikako ne moze biti bezmudas. Cak ni kada promasi dva bacanja protiv Efesa (koja nas kostaju pobede)

 

Sve kul ali; po istom kriterijumu, na konto promašenog bacanja zaključio si za drugog košarkaša da je bezmudaš. A gledao si ga prvi put u životu, ako sam te dobro ispratio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...