Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

🤣🤣🤣🤣🤣 Pogresna tema.

Ooo pa eto Howarda tu, kako je lijepo napakovao otkaz Penjaroji. Bice 8+ seniora da se bosman ne sjekira

Ja sam svoje na temu Duska rekao. Ne brinem se za to da li ce da startuje pobedom u Baskoniji, vristi mi paja iskreno, nego bih voleo da dobiju Partizan, a smatram da u trenutnoj kadrovskoj situaciji nisu velike sanse. 
 

Takodje mi je tesko da poverujem da Howard busi trenera kod kog je imao svu slobodu mogucu i potpisao novi i bolji ugovor.

 


 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Istinu zboris i mogu reci da mi je drago sto cete imati gdje da pratite idola te pravite feeling pritom ne smarajuci navijace KK Crvena Zvezda.

 

realno, od kada je duško smenjen, niko ga nije pomenuo na mothership temi. 

što se svakako ne može reći za radonjića, npr.

 

pri čemu od duška niko nije pravio mit i legendu

zezali smo se sa umor ne postoji, uživali u seriji euroleague pobeda, nervirali se u raspletu sezone, zezali se opet oko 100% dobijamo, diskutovali na početku sezone šta ima smisla ili nema u njegovom principu

 

mislim, ne moramo od svakoga da pravimo neki za/protiv

ja ću se radovati ako dušku krene sa baskonijom, ako ne, nikom ništa, idemo dalje

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

realno, od kada je duško smenjen, niko ga nije pomenuo na mothership temi. 

što se svakako ne može reći za radonjića, npr.

 

pri čemu od duška niko nije pravio mit i legendu

zezali smo se sa umor ne postoji, uživali u seriji euroleague pobeda, nervirali se u raspletu sezone, zezali se opet oko 100% dobijamo, diskutovali na početku sezone šta ima smisla ili nema u njegovom principu

 

mislim, ne moramo od svakoga da pravimo neki za/protiv

ja ću se radovati ako dušku krene sa baskonijom, ako ne, nikom ništa, idemo dalje

Pa ne bih rekao da nije spomenut vec da je spominjan cak i previse puta pa tako i prike meca sa FMP pa posle, pa prije derbija pa posle, pa prije preuzimanja posla u Baskonija pa i posle. Kace se slike treninga kluba koji se zove Baskonija na temi KK Crvena Zvezda-Zadovoljstina? Moderatori obrisali nekoliko postova upravo vezanih za njega u prethodnih par dana i dosta toga prebacili jer je upravo pisano na temi KK Crvena Zvezda-Zadovoljstina

Link to comment
Share on other sites

^pre neki dan, zena krenula da zvizduce dok se sprema za posao, "moja zubarka je vrlo dobra devojka.."

 

u nekom trenutku sam upao  [volim da zamislim kako je to bilo ono klizanje centarfora na kolenima po travi kada zabije gol, ali nije] sa ANESTEZIJA MENI NIJE POTREBNA :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ја тек вечерас прочитах да је Ивановић изјавио да је изненађен што је добио отказ.

Значи није сам дефинитивно отишао и потраживаће своје паре из уговора. Још један сјајан финансијски потез мага Ћокија. Уосталом као у свему за шта је маг…

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...