Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

ali nije mu dobro, ne možemo da ga umirimo :lol_2:

 

ja imam teoriju da naši roditelji uglavnom veze nemaju sa bazičnim roditeljstvo-manevrima i situacijama, jer su nas uglavnom čuvale bake i deke, makar mene i ljude koje znam. 

 

I mene su, mada kad sam bio malo stariji, preko godinu dana. 

Boli me uvo sto sam izasao ranije, samo kad je u stvari bilo sve ok, al mi neverovatno koliko su uspanicili posle efektivnih sat vremena. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

I mene su, mada kad sam bio malo stariji, preko godinu dana. 

Boli me uvo sto sam izasao ranije, samo kad je u stvari bilo sve ok, al mi neverovatno koliko su uspanicili posle efektivnih sat vremena. 

Sledeci put:

Prvi put sa ocem na TC.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Cola je inace demigod 😄

 

Realno, ta kombinacija talenta, harizme i izgleda se ne vidja svakog dana

 

Inače, bio sam na ovom koncertu, obećao tadašnjoj devojci bio...

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

 

Inače, bio sam na ovom koncertu, obećao tadašnjoj devojci bio...

Jedini njegov koncert na kome sam bio je onaj prvi u Rajka Mitica rupi - matorci odveli, a nisam imao pravo glasa.

Do duse, bile i neke lepe tete na bini sto su igrale.......

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kronostime said:

Jedini njegov koncert na kome sam bio je onaj prvi u Rajka Mitica rupi - matorci odveli, a nisam imao pravo glasa.

Do duse, bile i neke lepe tete na bini sto su igrale.......

:classic_biggrin:

 

podsećaš me na bila klintona oko vutre: pušio sam al' nisam uvlačio

jesil' makar overio sveto augentalerovo mesto odakle je zabio gol?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

podsećaš me na bila klintona oko vutre: pušio sam al' nisam uvlačio

jesil' makar overio sveto augentalerovo mesto odakle je zabio gol?

Jbg, to je bilo 1978, godine - ja bio Titov pionir u najavi (ne ovog ovdasnjeg), a bio ispracaj u vojsku, pa me rahmetli babo i mater poveli na isti.:s_w:

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Jbg, to je bilo 1978, godine - ja bio Titov pionir u najavi (ne ovog ovdasnjeg), a bio ispracaj u vojsku, pa me rahmetli babo i mater poveli na isti.:s_w:

 

trebalo je svejedno da staneš na augentaler-poziciju, tamo se čuda dešavaju

Link to comment
Share on other sites

Hm....da li se neko slučajno susretao sa sledećim problemom?

 

Promena telefona. Instalacija Vibera. Prilikom unosa telefonskog broja javlja "Activation failed". Kad stisnem "help" kaže mi otprilike da to znači da je moj broj blokiran jer je nekakav "antispam sistem" moj broj prepoznao kao izvor spama....što je totalni nonsens, al ajde sad.

Dal postoji način da se ovo zaobiđe?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, realno *w said:

 

Inače, bio sam na ovom koncertu, obećao tadašnjoj devojci bio...

 

Tako je jedino i prihvatljivo. Možda nisi morao da se izlećeš obećanjem, ali bože moj 😄 Verovatno sam pričao ono kad nam je lik iz razreda u srednjoj rekao da je bio na Čoli... Sa porodicom! Ajao gari... Kako mu to nije trebalo 😁 Sprdali smo dečka nedeljama. Deca i klinci umeju da budu užas sa tim svakako, ali dobro je i prošao. Umesto da je npr lepo izmislio da je probao nešto sa nekom devojčicom, pa da je u sklopu toga bio i na tom koncertu, ili da slaže kako su ga keva i sestra naterali da ide, on se budala izlanuo i na velikom odmoru rekao istinu poslednjima kojima je trebao da kaže u celoj gimnaziji :classic_biggrin: Nije ti to čajanka rođače pa da se hvališ kako si bio na tako nekom koncertu

 

11 hours ago, DameTime said:

Čola se jedini može nazvati muzičkom zvezdom na ovim prostorima. Čovek još uvek može da drži tročasovni koncert u Areni i da ne ispadne iz tonaliteta nijednom.

 

Što dosta govori i o ovim prostorima i konkurenciji. Nema omalovažavanja uspeha i trajanja naravno. Moje antipatije su prisutne najverovatnije zato što sam, prilikom odrastanja, u velikoj meri preskočio, zaobišao popularnu kulturu u nas (Tj keva, stric i deda su me suptilno sklonili od toga, uglavnom hvala im). Pa kad se navikneš na strano, domaće veličine i veličine ti često izazivaju ravnodušnost u najboljem slučaju. Dobra muzika bi trebalo da bude univerzalna i vanvremenska, baš zato uvek imam sumnju kad je neko "Samo u svom dvorištu" velik i neprevaziđen, odnosno kad neko podosta izbledi nakon što prođe njegovo najbolje u tom specifičnom vreme-prostor neke kulture (SFRJ). Uvek me je kopkalo kako to da se uopšte nije primio u inostranstvu, jer ako nije imao te ambicije, opet bi valjda trebao da se, negde sasvim spontano, delić tog fenomena i popularnosti prenese napolje (Ne može biti samo do jezika jer - muzika). Znam da je bilo nečeg tu, ali nisam upućen (beše samo u Bugarskoj on imao jedine velike koncerte van prostora Juge?). Da ne bude da sam totalni hejter, par njegovih hitova iz '80-ih bi udostojio za čuvanje u nekim Ex-Yu folderima, a možda kad se priča o popu u Jugi, čak i pomenuo iste u budućnosti... 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marko said:

Znam da je bilo nečeg tu, ali nisam upućen (beše samo u Bugarskoj on imao jedine velike koncerte van prostora Juge?).  

 

ne znam za čolo-čoloa ali ne verujem da je sletao helikopterom na stadion kao lepa brena, tako da, šah-mat.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...