Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Kad sam zavrsio srednju skolu,razred je brojao nas sestoricu muskaraca i 36 devojaka. Kako da ne idem na godisnjice? biggrin.png

Ista priča...samo što ja imam dve mature pošto su me naterali da dva puta idem u četvrtu srednje. Na višoj je bilo 90 studentkinja i nas 6 šmokljana. E sad pošto nisam vidjao taj narod u medjuvremenu i škola nije u mom gradu...odem prvi put tek na 25g mature sa mojom genuine generacijom i oduševim se...skoro sve koleginice u kategoriji zategnute do dobrodržeće i ukusno obučene, tih par kolega nije zadriglo i zaćelavilo za proteklih četvrt veka. Dobra energija...fini neki ljudi. Čak i bend koji je odabrao moj cimer, tada armonikaš, je pokidao bez neke seljane u sitne sate.

 

Rešim da ne propustim ni naredne godine 25g mature ali sa onom mladjom generacijom koje takodje nisam video par decenija...kad ono: horoor...sve pregojeno da preliva i napred i pozadi...neke pundje, nešto...većina u bedaku....napaćene...plate im male a muževi im konjine...nakon par pelinkovca krenule da balave o sretnim vremenima dok brinu za moju liniju..."ma kuva li ti žena? Da nisi sačuvaj Bobe veganac?...izdržo sam do 23h. Sutradan pošaljem grupnu fotku kolegi iz te generacije koji je u Australiji više od 20 godina a njegov komentar:

,,...neverovatno...ni ti ni vodeni bafali se ništa niste promenili". 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

 

Legit, ali ni on se nije baš ubijao od outdoor basketa na betonu leti :classic_sleep:

Besides, ja sam takav inače (Hladno>toplo). Meni su softies ovi što na 10-15-ak stepeni nose jakne i kape, jer ja tad rutinski idem u kratkim rukavima. A ja sam njima leti razume se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...