Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Nije moja fotka (drugar mi je upravo prosledio),iako jeste prostor na kojem zivim..konkretno je u pitanju Memorijalni kompleks Batinska bitka. Kompleks se nalazi sa druge strane drzavne granice,u susednoj Hrvatskoj..bukvalno iznad same reke.

Slika je od 12.avgusta 2021. Na slici se vidi kisa meteora - Perseida. NIje se mogla videti iz Sombora npr.(25 km odatle),vec bukvalno samo na tom konkretnom terenu..znatno uzem pojasu..

NIje bas uspeo najbolje da uhvati,ali se vidi malo.

DSC_4264.jpg.ed0a16fef15061c635dde1b4c55

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

Vocal and Guitar : Glenn Tipton from Judas Priest

Bass : Rob Trujillo from Metallica

Drums : Brooks Wackerman from Bad Religion and Avengede Sevenfold

 

 

Gledao sam malocas trejler za petu sezonu Mad Mena, pa sam se odmah setio pesme. Nisam je pustao od kada sam poslednji put naleteo na trejler Mad Mena, ima 6-7 godina.😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Gledam sad emisiju na RTCG o Butanu. Tamo je penis glavni simbol i zaštitnik gradova. Po ustanovama, zgradama i kućama, svuda su iscrtani falusi. U prodavnicama i na trafikama mogu da se kupe razne igračke u obliku penisa. Ne bih ni znao da postoje ovakva mjesta da nijesam pogledao ovu emisiju. 

Nije znao ni @Jakob Aman. A da je znao pre samo par dana... 

Link to comment
Share on other sites

Prave reči, brate. Usavršio sam odgovore očima i pokušaj klimanja glavom. 

 

Jedna zubarka, koju privatno znam odavno, nastavi neku priču koju smo počeli pre nego što mi je strpala svašta u usta i u trenutku me upita nešto što zahteva duži odogovor od kolutanja očima a onda se nasmeje i kaže - pa da, ti ne možeš da odgovoriš sad. :classic_biggrin: Ma jok, mogu, samo te kuliram.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Eto ga, gotova plomba, možete isprati.

Pljuc! E sad me slušaj, sve ti živo natakarim! Ja sat vremena nisam zatvorio usta jer sam morao, ali što ih ti ne zaklopi šezdespet minuta i odakle ti snage da toliko melješ, grom te spizdio posred jezika! Hajde što moram da trpim fizičku bol, ali jebote moždane vijuge si mi ispravila – jebe mi se tačno šta mi radiš sa zubom, zbog čega to radiš, kako se zove pasta koju koristiš i šta je gutaperka, jeb’la te gutaperka, petsto puta si je pomenula, urezala mi se u mozak!

Natrpala si mi pola slavskog escajga u usta i onda mi postavljaš pitanja – pa je l’ kroz guzicu da ti odgovorim, leptejebo?! I kako misliš da čujem šta me pitaš dok mi drljaš onim mikro hiltijem po vilici, vibrirala mi glava k’o Nokia 3310 petnajs’ minuta! Pet igala si mi ugurala po dva puta u zub, svaku do živca “da proverim samo dokle ide” – do oka ide, svaki put do oka i neće dalje kol’ko god ti uprla da mi ga probušiš. I kad mi već dupe završi na naslonu za glavu od bola ti mi kažeš:

“Molim vas, nemojte se pomerati” – je l’ da?! Da se ne pomeram?! Aj’ da ja tebi nabijem ceo krojački asortiman u živac, a ti stoj postojano kao klisurina, jeb’o te Mengele!
Ond a mi kažeš: “Pa što se sada mrdate, ovo vas sigurno ne boli” – jeste, zub ne boli, ali boli to što si mi pričkinula usnu drškom od bušilice, valjda da napraviš polugu da možeš dublje da nabiješ burgiju – sad izgledam ko Luj Armstrong za istočnoevropsko tržište!

I sad pored sve svoje muke moram da idem da izguglam šta je jebena gutaperka, jeb’la te gutaperka da te ne jebala!

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...