Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 minutes ago, drperce said:

Pa za tebe je rodjenje Janisa i Lilike kao rodjenje Isusa aka Bozic u tom smislu

 

P.s. jedan je Isus - Rej Alen

 

Hahaha ali okle Giannis u priči, samo zato jer ga ne hejtujem kao većina 4uma i ne nazivam rukometašem? :classic_tongue:

 

Inače, samo je jedan datum bitan ako pričamo o rođenjima košarkaša, pošto je to ujedno rođendan moje keve :57:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

Znam ovde jednojajčane blizanke, i na oko i na uvo identične po svemu naravno (Viđam ih redovno, rade na istom mestu). Smeje se jedna kad sam joj pomenuo neki blesavi, malo verovatni ali ne sasvim nemogući scenario, gde npr neko u polumraku lokala upoznaje jednu od njih, i krene tu neka priča, naravno bez pominjanja sestre uopšte, i tu bude nešto to be continued, ali sutradan naleti tokom dana u gradu na drugu: Djesi mala, kakva slučajnost, dođi vamo  😂 To me sve podsetilo na slučaj pijanog druga koji se u klubu skontao sa jednom, i otišao kod starijeg brata da se pohvali, kaže mu ovaj ok dovedi je ovde da je upoznam, i ovaj mrtav ladan ščepao za ruku najbolju drugaricu od ove i dovukao je do stola od buraza :classic_laugh: Šta zna dete, ista boja kose, ista visina, pakuj... High school comedy material

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Tad nisu bili svakako ali rekao bih da su postali vremenom. Evo gledam na Spotifaju imaju fazon 3 puta manje slušatelja nego bendovi tipa Stone Temple Pilots ili neki Blind Melon. Sad su putovali na turneju kao predgrupa The Smashing Pumpkins. Na koliko bendova je uticao njihov zvuk i izgled, to je malo 😄

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...