Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 9/1/2023 at 4:40 PM, realno *w said:

Ko se sa foruma vozio na liniji Zrenjanin - Novi Sad, bla bla car, pa se skontao sa likom koji je vozio, u smislu da me znaju obojica?

 

To mi je kolega, juče mi je pričao, ali nije mogao da se seti imena.

 

Moze u aplikaciji da vidi koga je vozio.

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2023 at 4:40 PM, realno *w said:

Ko se sa foruma vozio na liniji Zrenjanin - Novi Sad, bla bla car, pa se skontao sa likom koji je vozio, u smislu da me znaju obojica?

 

To mi je kolega, juče mi je pričao, ali nije mogao da se seti imena.

 

Ja sam hahaha

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Došao baš da napišem jednu pričicu o reciklaži u Zrenjaninu, kad vidim post. 😄

 

Pošto se koriste velike količine kupovne vode, jelte, ima dosta i plastičnog otpada, tj. flaša. Sekundarci su krenuli da rovare otpad i skupljaju flaše utorkom veče kad građani izbace kante na ulicu.

Kad su građani skontali to, a kako im ne bi rovarili po kantama i pravili džumbus, krenuli su da odvajaju otpad i stavljaju uz kante. I to ne samo plastiku, već i papir, limenke, itd... 

 

Naravno, bilo bi mnogo bolje kad bi se pre svega rešilo pitanje vode, a takođe i pitanje reciklaže na nivou grada, ali mi je ovo jako simpatično. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za ovo treba da ide ona varijanta sa vešanjem i piranama. Obesiš bolida/bolide, ali tako da mu noge budu do kolena u vodi i da može stopalima da dohvati dno. Pustiš pirane. Kad krenu da grickaju, instinkt je da se noge skupe, saviju, a tada krene da steže gore, instinkt je da se noge spuste, onda opet krenu pirane....i tako....I to jednog po jednog ako ih je više. Da oni ostali imaju vremena da gledaju i razmišljaju o tome šta ih čeka i kako je do toga došlo. 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

 Ima onaj vic  

Spoiler

Otišao Mujo u Nemačku, kupio kola. Pun sebe izašao na autobahn i piči. Uključio radio i sluša muziku. Tek u jednom momentu prekida se program  "Achtung achtung. Na autoputu Minhen-Nirnberg, opasan ludak punom brzinom vozi u suprotnom smeru...."Ma šta jedan" viknu Mujo, naglo motajući volan izbegavajući sudar. "Stotine njih...stotine"

 

 

Edited by advokat kuče, tečefon
  • Like 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, advokat kuče, tečefon said:

Za ovo treba da ide ona varijanta sa vešanjem i piranama. Obesiš bolida/bolide, ali tako da mu noge budu do kolena u vodi i da može stopalima da dohvati dno. Pustiš pirane. Kad krenu da grickaju, instinkt je da se noge skupe, saviju, a tada krene da steže gore, instinkt je da se noge spuste, onda opet krenu pirane....i tako....I to jednog po jednog ako ih je više. Da oni ostali imaju vremena da gledaju i razmišljaju o tome šta ih čeka i kako je do toga došlo. 

 

 

 

 

 

 

  Hide contents

 Ima onaj vic  

  Hide contents

Otišao Mujo u Nemačku, kupio kola. Pun sebe izašao na autobahn i piči. Uključio radio i sluša muziku. Tek u jednom momentu prekida se program  "Achtung achtung. Na autoputu Minhen-Nirnberg, opasan ludak punom brzinom vozi u suprotnom smeru...."Ma šta jedan" viknu Mujo, naglo motajući volan izbegavajući sudar. "Stotine njih...stotine"

 

 

 

šta je bre ovo jebotebog

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, advokat kuče, tečefon said:

Za ovo treba da ide ona varijanta sa vešanjem i piranama. Obesiš bolida/bolide

Kako javljaju, ovaj bolid je izbegao pirane i omču ali je krajnji efekat bio isti, neće više širiti glupost planetom.

 

Nažalost, žena u belom autu je povređena, nadam se da nije ništa ozbiljnije. Svakako, trauma i materijalna šteta joj ne ginu. Brz oporavak!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Za ovo treba da ide ona varijanta sa vešanjem i piranama. Obesiš bolida/bolide, ali tako da mu noge budu do kolena u vodi i da može stopalima da dohvati dno. Pustiš pirane. Kad krenu da grickaju, instinkt je da se noge skupe, saviju, a tada krene da steže gore, instinkt je da se noge spuste, onda opet krenu pirane....i tako....I to jednog po jednog ako ih je više. Da oni ostali imaju vremena da gledaju i razmišljaju o tome šta ih čeka i kako je do toga došlo. 

 

 

 

 

 

 

  Hide contents

 Ima onaj vic  

  Hide contents

Otišao Mujo u Nemačku, kupio kola. Pun sebe izašao na autobahn i piči. Uključio radio i sluša muziku. Tek u jednom momentu prekida se program  "Achtung achtung. Na autoputu Minhen-Nirnberg, opasan ludak punom brzinom vozi u suprotnom smeru...."Ma šta jedan" viknu Mujo, naglo motajući volan izbegavajući sudar. "Stotine njih...stotine"

 

 

 

Vozač koji je išao kontra smerom i koji je poginuo, je imao 53 godine, suvozač 40.

 

Što i dalje ne mora da znači da ovo nije radio iz zajebancije, pošto je stvarno tako izgledalo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je ovo ljudi opasna stvar, ne samo na autoputu. 

Zivim kod Imo centra na NBG, u sustini gde se zavrsava jednosmerna, sa dve trake, Evropska ulica, i voznjom oko trznog centra, kao elisom izlazis na Japansku ulicu koja je drugi smer. 

Vise puta mi se desilo da gledam kako ljudi lagano skrecu u kontra smer i pokusavaju da se ukljuce u Gandijevu iz smera gde ih niko ne ocekuje i gde lako mogu da ih potegnu druga vozila. 

Dva slucaja gde sam licno ucestvovao:

1. Vracam se iz imo centra pesaka i cekam na pesackom, vidim da iz suprotnog smera ide Nisan Kaskai, KM tablice, bukvalno masem i iskacem ljudima da stanu, a u kolima:

- vozi stariji gospodin 70+ godina, pozadi baba koja drzi U NARUCJU bebu od cca 6 meseci, bez sedista bez icega. Pokusavam da im objasnim, coveku uopste nije jasno kako je jednosmerna "jer ima 2 trake", poverovao mi je teka kad sam mu pokazao da na raskrsnici nema ni znak ni semafor. 

 

2. Vracam se kolima, skrecem u ulicu, ka meni ide napucani BMW dzip, neka zelena boja, LE tablice, ja mu blendam i masem i na kraju skrece i staje i otvaramo prozore:

- lik cca 30 godina, wanna be mafia, pita sta je problem. Ja mu lepo objasnim, i zacudo lik menja ekspresiju i lakse me skapira nego deda i kaze na kraju: au jebote, hvala ti, uopste nisam ukapirao.

 

 

Spoiler

image.thumb.png.026117baf1582cef4ad4900f75a9bbc8.png

 

Od tad se bas plasim da ja na nekom random mestu ne napravim slicnu gresku. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, 40Wins said:

kod Imo centra na NBG

 

Ovo sam i ja vidjao a resenje je neverovatno prosto, treba samo strelice da se odrade duz te dve ulice. Naravno, pored signalizacije pored puta koja se uvek nekako najlakse zanemari, ali ne mozes da zanemaris da ides na strelicu a ne uz nju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima toga i ovaj lik je verovatno primer (još puntom kreneš da se kurčiš usred gomile tenkova na autoputu, kakve glave) ali se sećam da mi je drugar pričao da se u Nemačkoj dešavalo da se vesti prekidaju objavama da se pripazi jer se neko kreće u suprotnom smeru na autoputu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

verovatno zato što nije pogrešio. 

vidiš da lučifer piše o nekom death wish kurčenju

 

Ne mogu da tvdrim, kopirao sam deo naslova twita.

Ako je taj isti završio u pogrešnoj traci na autoputu, verovatno ni ne zna šta je zaustavna traka na autoputu, a pitanje je da li je ikada i platio putarinu.

40 i 53 godine / možda su bili pijani kodupeta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...