Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Fuj, prokleta zima...

 

Najbolje godišnje doba. Obučeš se koliko ti treba i napred. U utorak ja lepo završio rekreaciju na drugom delu grada i vratio se kući 40 min peške. Lepota. A ne ono đubre od vremena kad je 15-20 stepeni za novogodišnje praznike, 30 stepeni u septembru/oktobru itd. Fetiš za toplo vreme, i kad mu vreme nije, mogu da razumem kod matoraca i pogotovo baš matoraca, kojima je ot'šla periferna cirkulacija odavno pa se i na +18 tresu kao da... (Ehm, neću završiti misao ovde jer modovi prelako banuju za sve i svašta jbg 😄) Kod omladine i mlađih ljudi, to mi je softy previše - Mada cenim da tu ima dosta do toga da se u nekom periodu, 20-te npr, previše sedelo, čadilo, cugalo pa general fitness/imunitet i nije bog zna šta (Razume se i inače: Hladnoća i promaja najveći neprijatelji u Srba svih generacija). Tako da pazi, klin se klinom izbija, lepo dođeš kod mene u NS na kurs čeličenja za hladno vreme (Bonus je da usput naučiš šta je prava muzika. Gde ćeš bolje). Što mi rekao moj kum sa Dorćola skoro: Vala si se sad isro za njih 5-oro (Zrnce istine je tu though)

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

nije stvar čeličenja i imaginarnog čojstva i junaštva, ja prosto ne volim hladnoću, ne volim da oblačim 300 govana odeće na sebe i slično

mislim, znam ljude koji obožavaju zimu, ja radije podnosim i 40+ stepeni nego ovakvu situaciju. još ako dune vetar

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam toliki problem sa zimom i hladnoćom per se koliko ne volim sneg. Mrzim sneg, mrzim ga dok pada, mrzim ga dok se topi, mrzim ga dok ga ima, mrzim ga u gradu, mrzim ga na planini, mrzim ga kad ga vidim na TV, mrzim ga dok čitam o njemu, mrzim ga dok pišem post na 4umu o njemu. Sama hladnoća mi ne smeta toliko dok nije baš otišlo ekstremno u minus. 

 

Btw... za vikend počinje NFL plejof, jedna od utakmica se igra u Kanzas Sitiju na otvorenom ( znači nije dvorana, nego baš otvoreni stadion)  Očekuje se temperatura od -5 Farenhajta. Nisam guglao tačno ali to je negde oko -20 naših. E sad razmišljam ko će to da plati  kartu i da ide na utakmicu da bude tamo na -20 nekih četiri...četiri i po sata. Pa ja na -20 ne bih izašao đubre da izbacim do najbližeg kontejnera a kamoli gledao utakmicu uživo. 

 

edit: i to Kanzas Siti igra protiv Majamija čiji će igrači na aerodromu na Floridi ući u avion na temperaturi od +25. To se zove prednost domaćeg terena :lol_2:

Edited by Göbekli Tepe
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Göbekli Tepe said:

Nemam toliki problem sa zimom i hladnoćom per se koliko ne volim sneg. Mrzim sneg, mrzim ga dok pada, mrzim ga dok se topi, mrzim ga dok ga ima, mrzim ga u gradu, mrzim ga na planini, mrzim ga kad ga vidim na TV, mrzim ga dok čitam o njemu, mrzim ga dok pišem post na 4umu o njemu. Sama hladnoća mi ne smeta toliko dok nije baš otišlo ekstremno u minus. 

Potpisujem ovu izjavu. Mrzim sneg iz dna duše.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...