Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

23 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nisam razumeo da su to no look asistencije..svejedno..na 

 

 

Da, da...ova je bila u onoj prvoj tekmi sa Galatom, kada je postavio rekord koji je Jović posle oborio. Cela ta utakmica...i jebeni Micov sa onom trojkom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kakav je ovo igrac bio!!! nas i sledece sezone ocekuje najveci problem na kecu, trebalo bi vec sad traziti, gledati sta ima na trzistu. pre svega plej koji ce umeti da vrti pik i da razigrava, a poene bi trazio sa drugih pozicija. cini mi se da je g liga ove godine bila najslabija u poslednjih par sezona prosireni rosteri, two-way ugovori su ucinili da sve sto iole ima kvalitet zavrsi u nba, mada ima par igraca koji su mi se dopali. trebalo bi gledati te neke granicne nba igrace verujem da ce i u americi biti puno otpustanja usled ove cele situacije.

 

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

@NMX, au koji flesbekovi. Doduse, ja taj klip odgledam na svaka 2,3 meseca.

 

Jbt, kad se setim tog plejofa. Markus je imao povremene bljeskove, mada nas je u toj tekmi skroz vratio u zivot kad nismo mogli kos da ubacimo, a KKP nam skroy zatvorio Bobija koji nam je bio glavna napadacka opcija. Udvajali ga kad god primi loptu, ne znam dal je na jednoj tekmi bio dvocifren. 

 

Ali onda na stupaju Djenka i Kalina i razmontiravaju Partizan strasnom PO serijom, donose u Zvezdu pobednicki gen i posle toga znate svi sta je usledilo i sta jos uvek traje. 🙂

 

Ni dan danas nisam siguran ko je od njih dvojice odigrao bolje taj plejof. 

  • Like 2
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Inspirisan silnim glasanjima oko timova decenije u fudbalu, uzeh da razmišljam o petorci decenije KKCZ. 

 

Jović - Beron - Kalinić - Miler - Marjanović

 

I nije bilo teško, jedino sam se na PG malo razmišljao. Beron pre Đenke ipak, al brat bi bio šesti igrač svakako. Vrlo zanimljivo da su čak trojica domaći igrači, suštinski pokazatelj da mnogo potcenjujemo takve likove. Ja sam siguran da bi kod Radonje i Dobrić i Davidovac sad imali mnogo značajnije role, a kod nas su redovno treće opcije na pozicijama. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

@NMX, au koji flesbekovi. Doduse, ja taj klip odgledam na svaka 2,3 meseca.

 

Jbt, kad se setim tog plejofa. Markus je imao povremene bljeskove, mada nas je u toj tekmi skroz vratio u zivot kad nismo mogli kos da ubacimo, a KKP nam skroy zatvorio Bobija koji nam je bio glavna napadacka opcija. Udvajali ga kad god primi loptu, ne znam dal je na jednoj tekmi bio dvocifren. 

 

Hmmm...baš se čudno piše Milutinov ga grlio sa dve ruke svaki put kad lopta ide ka košu :kece:

 

Inače da, Bobi je u toj seriji bio nikakav faktor, Dule ga je uz te rvačke zahvate lepo zatvorio (pitanje je šta bi bilo da su svaki put to videli, ali avaj). Međutim, iskočili su Kalina celu seriju, Đenka i Markus u toj tekmi gde ih je odvalio. Mada mi je draža ona tekma gde smo vodili 10 razlike, oni domaćini, stigli nas, publika u transu. Istopili naših 10 razlike i Mačvan šutira za plus 3 za njih. I brat Markus kreće...provlači onu ludačku asistenciju za Kalinu u ćošku, daje trojku, daje dvojku, daje dvojku u kontri i Cirbes čini mi se daje zicer i odlazimo opet na 10. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vodili smo u trecoj dvadeset razlike, kad je palo isppd 10 mislim da tri napada zaredom nismo preneli loptu preko pola.

 

Mislim da oni tad nisu imali sut za vodjstvo, Macvan je dao trojku za -1, mi promasujemo, hvatamo off skok i onda sledi ta asistencija Marcusa za Kalinu u korner. Cak sam i prilicno siguran za rezultat, 78:74 posle te trojke. MWill je inace tu ast bacio pravo sa klupe jer ga je Radonja vratio posto su Djenka i Jovic gubili lopte na prenosu. Posle je dao onu prejaku trojku kad je uradio roling iz prijema i lopta ulazi kao kap.

 

I moja omiljena utakmica.

Edited by Del Piero
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Del Piero said:

Vodili smo u trecoj dvadeset razlike, kad je palo isppd 10 mislim da tri napada zaredom nismo preneli loptu preko pola.

 

Mislim da oni tad nisu imali sut za vodjstvo, Macvan je dao trojku za -1, mi promasujemo, hvatamo off skok i onda sledi ta asistencija Marcusa za Kalinu u korner. Cak sam i prilicno siguran za rezultat, 78:74 posle te trojke. MWill je inace tu ast bacio pravo sa klupe jer ga je Radonja vratio posto su Djenka i Jovic gubili lopte na prenosu. Posle je dao onu prejaku trojku kad je uradio roling iz prijema i lopta ulazi kao kap.

 

I moja omiljena utakmica.

 

Da, sad sam pregledao. Mačvan je imao šut posle Kalinine trojke.

 

 

 

Premotao sam odakle počinje ludilo :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

Vodili smo u trecoj dvadeset razlike, kad je palo isppd 10 mislim da tri napada zaredom nismo preneli loptu preko pola.

 

Mislim da oni tad nisu imali sut za vodjstvo, Macvan je dao trojku za -1, mi promasujemo, hvatamo off skok i onda sledi ta asistencija Marcusa za Kalinu u korner. Cak sam i prilicno siguran za rezultat, 78:74 posle te trojke. MWill je inace tu ast bacio pravo sa klupe jer ga je Radonja vratio posto su Djenka i Jovic gubili lopte na prenosu. Posle je dao onu prejaku trojku kad je uradio roling iz prijema i lopta ulazi kao kap.

 

I moja omiljena utakmica.

 

Gde Kalina pogadja pod faulom, koji zacudo nije sviran.

 

Sto rece mark(u)os, ja ovo pogledam bar jednom u 6 meseci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Inspirisan silnim glasanjima oko timova decenije u fudbalu, uzeh da razmišljam o petorci decenije KKCZ. 

 

Jović - Beron - Kalinić - Miler - Marjanović

 

I nije bilo teško, jedino sam se na PG malo razmišljao. Beron pre Đenke ipak, al brat bi bio šesti igrač svakako. Vrlo zanimljivo da su čak trojica domaći igrači, suštinski pokazatelj da mnogo potcenjujemo takve likove. Ja sam siguran da bi kod Radonje i Dobrić i Davidovac sad imali mnogo značajnije role, a kod nas su redovno treće opcije na pozicijama. 

Ne volim nekad da pravim ove liste jer su bukvalno nijanse u pitanju pa da se ne ogrešim o nekoga 😄 Šta znam, sve zavisi kako se uzme i da li gledamo nečiji vrhunac ili ukupnu karijeru kod nas, konstantnost, meni je onaj Đenka iz PO protiv Partizana ispred Bilija iz prošlogodišnjeg PO jer je defanzivno znatno kvalitetniji. S druge strane, ovosezonski Đenka mi ne bi prišao šestom igraču all star team-a. Setimo se Cirbesa koji je u četvrtfinale EL sezoni igrao kao omađijan u saradnji sa Jovićem, i onog Cirbesa kada se vratio kod nas. Dva totalno različita igrača.. Što se tiče Dekija i Dobrića, istog smo mišljenja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

Da, sad sam pregledao. Mačvan je imao šut posle Kalinine trojke.

 

 

 

Premotao sam odakle počinje ludilo :Hail:

 

Slika i prilika te generacije Partizana. Edo Muric je dosao tu s namerom da se pobije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...