Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Danas mi bio neki lep dan, al nije ni moglo da bude drugačije s obzirom da sam jutros kod crkve svetog Marka sreo Radonju. Zimska jakna bez maske, ali zato me zaobišao u širokom luku poštujući socijalnu distancu.

Mora da se vrati u Zvezdu. Samo on može da vodi ekipu u uslovima smanjenog budžeta i manjeg broja stranaca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2020 at 4:25 PM, Sector said:

Nesto razmisljam, ima smisla ovo sto pise zurnal. Zasto lomiti glavu sta i kako, ostavis iste timove koji su igrali EL ove sezone i nek smo zdravo. Jbg niko nije ocekivao pandemiju, postoje vaznije stvari od sporta. 

 

Tako je, a onda bi i rosteri trebalo da budu isti kao sa početka sezone, taman opet malo da gledamo veprićove bravure i zamalo preokret protiv Makabija... 😄

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2020 at 9:01 PM, Laki21 said:

 

Omar je uz Đenku moj najomiljeniji stranac ikad (ako se Đenka uopšte svrstava u strance), prvenstveno zbog stava na terenu krv, znoj i suze (protivnika).

 

Ne treba zaboraviti G Hendersona, moja prva ljubav 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Košarkaš Crvene zvezde i nekadašnji reprezentativac naše zemlje Vladimir Štimac donirao je Republici Srbiji pet respiratora i hiljadu testova na COVID-19, saopštio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

Podsetimo, Štimac nije želeo da govori o svojoj donaciji u medijima.  Izvinite što neću davati intervjue na ovu temu, ali imam osećaj da bih pažnju time usmerio na sebe lično, a ne na ono što je trenutno najbitnije: da budemo složni, da pomognemo i doprinesemo svako na svoj način – pre svega poštujući propisane mere, da ostanemo zdravi i jaki i da na što efikasniji način prebrodimo situaciju u kojoj smo se našli. Doprinos svakoga od nas je podjednako važan, a meni je izuzetna čast što mogu da pomognem svom narodu i državi, rekao je nedavno Štimac.

 

Bravo Štimbe i da ti se vrati za ovaj humani gest sa nekim masTnim ugovorom. U inostranstvu. 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, AgroLaki said:

Što tužić, zar se on nije popravio i imao tamo neke top partije u kontinuitetu? Valjda je bolji od Stimbrona.

 

Nadao sam se da njegov napredak nece moci proci nezapazeno pored imucnijih timova od nas. Ako ne CSKA i Himki, onda mozda Lokomotiva ili UNICKS.

 

Onda od obestecenja da kupimo nekog sa za nijansu boljim atletskim predispozicijama za centarsku poziciju. Nekog brzeg kome preuzimanje iz pick-a nije scifi, nekog eksplozovnijeg da moze ispomoci dostojno sa weak side. Nekog stabilnijeg i okretnijeg, da bude opcija iz pick-a, skocnijeg da moze zavrsiti iz drugog plana, uhvatiti koji skok u napadu. Neka zilava zigura koja se ne boji kontakta, koji ce da pokaze zube jacim od sebe, kome andrenalin sijeva iz ociju.

 

Ali to je otprilike to, mrtva trka izmedju Ristica i Stimca kojeg bih manje volio da gledam opet u ekipi. Jos samo da najave nekog od 168cm na PG, i horor part 2 u najavi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ristic je nabio brojke u astani, ali to je varljivo, taman koliko i stimetove brojke. ne verujem da on ima kapacitet bitno da napreduje u odnosu na ono sto smo vec gledali u zvezdi.

nadam se da ce ostati kuzmic i da ce se fizicki dovesti u red, kuridza, da vratimo simona, prebacimo reatha iz fmp-a, eventualno djordjevic, mada sam i spram njega sumnjicav, eventualno neka druga atleticnija petica umesto njega, to bi otprilike bio moj izbor visokih za sledecu sezonu. simanic moze da ide, ocigledno mi nismo u stanju da napravimo igraca od njega, pa neka proba neko drugi.

i gist ima ugovor, ali pretpostavljam da ce se tu ici na raskid.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Djordjevic odlican prospekt, definitivno bi mi imao mjesto u timu za sljedecu godinu. Reath takodje ima dobar potencijal, obojicu bih prebacio u prvi tim, pa neka se bore za poziciju u prvih 12. Uz Kuridzu, Simanica i Gista sasvim dobar kostur visokih. + Startna petica (sve karakteristike suprotne od Stimac/Ristic profila) bi kompletirala selekciju visokih igraca.

 

Gist, Kuridza, Simanic

X, Djordjevic, Reath

 

Kuza ne bih zadrzavao, Simona ne bih dovodio. Vjerujem da su obojica zavrsili sa ozbiljnom kosarkom.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton21 said:

 

 

Nadao sam se da njegov napredak nece moci proci nezapazeno pored imucnijih timova od nas. Ako ne CSKA i Himki, onda mozda Lokomotiva ili UNICKS.

 

Onda od obestecenja da kupimo nekog sa za nijansu boljim atletskim predispozicijama za centarsku poziciju. Nekog brzeg kome preuzimanje iz pick-a nije scifi, nekog eksplozovnijeg da moze ispomoci dostojno sa weak side. Nekog stabilnijeg i okretnijeg, da bude opcija iz pick-a, skocnijeg da moze zavrsiti iz drugog plana, uhvatiti koji skok u napadu. Neka zilava zigura koja se ne boji kontakta, koji ce da pokaze zube jacim od sebe, kome andrenalin sijeva iz ociju.

 

Ali to je otprilike to, mrtva trka izmedju Ristica i Stimca kojeg bih manje volio da gledam opet u ekipi. Jos samo da najave nekog od 168cm na PG, i horor part 2 u najavi.

 

 Onaj Kakadu što je pobegao iz Partizana je valjda slobodan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...