Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

To kad/ako su Gigi ili Kalina igrali na 5 je bilo ili da su im sve petice bile povređene ili su igrali katastrofalno (što se ove sezone dešavalo dosta) pa Željko pribegavao potezima očajnika. Drugim rečima - statistička greka. 

Play off serija protiv Reala 2016. Doduse, iznudjeno resenje zbog povrede Veselog, ali ova kombinacija je bila glavna, Gigi i Kalina kao visoki igraci. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

To kad/ako su Gigi ili Kalina igrali na 5 je bilo ili da su im sve petice bile povređene ili su igrali katastrofalno (što se ove sezone dešavalo dosta) pa Željko pribegavao potezima očajnika. Drugim rečima - statistička greška. 

Bilo je iznudjeno resenje jednom zbog povreda centarske linije.

A jednom cini mi se protiv Efesa u PO.

Premali mi je uzorak, al rekao bih da je vise od 2 puta igrao sa tim ultra small ball-om.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije iznudjeno rijesenje, nije ni premali uzrok, igrali su u svakoj ozbiljnoj utakmici i to im je bila jedna od legitimnih opcija. Potrosnja je velika, pa se pazljivo tempira za odredjenu sekvencu u utakmici, ali su je koristili kao cheat code i sa tom niskom postavom redovno lomili protivnika. 

Link to comment
Share on other sites

Znam, znam. Nama tim ko da je pravio neko ko se nikad nije bavio kosarkom. Stoji da gistu treba drugaciji plej, ali on nikad nije bio ihrac oko kojeg ces praviti tim. Nadam se da uz drugscijeg pleja i gist moze biti bolji nego ove sezone. Mislim da ce biti kljuc upravo u dovodjenju plejmejkera.

Ja bih na pg voleo da vidim recimo NWG-a i probao sa dva mlada kao bekapima, recimo uskokovic i dimitrijevic

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Vamos Laki said:

Bas se omalovazava Gist ovde.

Neke stvari zavise i od trenera. Kog nismo imali uopste tokom sezone.

 

 

Ima i toga, ali bas je Gist prestao da igra basket posle mesec dana. 

 

Sto se stranaca tice, jbg, po ugovornoj obavezi bi trebali svi da se pojave, u slucaju da se odigra sve kako je predvidjeno, pogotovo onih koji imaju visegodisnji ugovor. Il ce na kraju Vesnin mali da nas predvodi u zavrsnici. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Komšije su probile dno sa onim saopštenjem od juče, a i pojedini mediji sa "frejmovanjem" naslova. Naime, neko ko je pročitao samo naslove misli da se oni zalažu da se za titulu bore na terenu, a oni u stvari odbijaju da igraju pred praznim tribinama. Naravno, zato što je svima jasno da je to jedini način da se sezona završi.

 

Ok, jedno je da se zalažeš da ti se dodeli titula ako se iscrpe sve druge mogućnosti, iako su klubovi kao Virtus i Bajern, a i Barselona i Juventus u fudbalu poručili da ne žele da im se išta dodeljuje na ovakav način. Ali da svesno sabotiraš jedino moguće rešenje je nešto sasvim drugo. Vrlo podlo.

 

No, s obzirom da su slovenačko i hrvatsko prventstvo poništeni, stvarno se nadam da njihovi klubovi nisu toliko licemerni da glasaju da se ovima dodeli titula u ABA. Posebno ne znam kako misle da se proglasi prvak, a da se ne ispada. Sezona je ili validna ili nije. Ne može da bude malo jeste, malo nije. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nisam siguran da ce se iko vratiti, posebno ako i dalje bude vazilo pravilo o obaveznom karantinu ili samoizolaciji

ja bih isto gledao da zadrzimo puntera ili berona i mislim da to nije nerealna opcija

3 hours ago, Vamos Laki said:

Bas se omalovazava Gist ovde.

Neke stvari zavise i od trenera. Kog nismo imali uopste tokom sezone.

 

 

ima naravno do trenera, ima i do pleja, ali moja teza je da je sumanuto dati najveci novac i to na dve sezone gistu. te pare dajes igracu oko kojeg gradis tim, a gist to sigurno nije! ok bio je vazna karika u nekim jakim sastavima, ali od tamo neke 2015/16 je u padu pri tom nije u cvetu mladosti. sigurno je da smo mogli vise izvuci od njega ove godine, ima on ozbiljnih kvaliteta, ali i svoje limite

Link to comment
Share on other sites

Prvo treba vidjeti kako ce se ova sezona raspetljati,da li ce to insce nesto znaciti za evro ucesca naredne pa praviti procjene.

Doduse, toliko je nepredvidljivih faktora u igri da se ne zna ni koju je strategiju bolje zauzeti. Kupovati ranije ili cekati da se slegne trziste. Mi ionako imamo gomilu igraca pod ugovorom. Bolje mozda napraviti prvo selekciju iznutra pa onda dodati 2-3 dijela.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...