Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

41 minutes ago, drako said:

Za vecinu ostalih, necu vas vise uznemiravati u vasem uzivanju mazanjem govnima i koga treba i koga ne treba, za vas je SNS bastion demokratije i slobodne razmene misljenja.

Kad si ti stigao da vidiš šta misle ostali kada ti je odgovorilo svega par ljudi? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drako said:

Jel bese Lazić demonstrativno odveo ekipu u svlacionicu kad su delije krenule da vredjaju Omića?

Cutao je kao sisa kad je upitan za komentar nakon tog skandiranja, i rekao da nije na njemu da komentarise. Da se ne zamera najvernijima.

Ali je zato krenuo u obracun sa navijacima, koji su negodovali na prisustvo malog od palube u ekipi, da bi se dodvorio tatku koji mu isplacuje nerealno visoku platu, koju odavno ne zasluzuje.

Ovo sto ti pises je idolopoklonstvo, a ne navijanje za klub.

Takva dvojica su sinoc u hali hteli da me samaraju, jer se usudjujem da pljujem "naseg Lazu legendu" i "velikog Zvezdasa Stimeta"

A celu sezonu sede ispred mene na utakmicama, i kosarku poznaju koliko i moj sin od 11 godina.

Za njih je dovoljno da se Stime iskrevelji kad ubaci frljoku, i da se Laza baci na parket, i eto razloga da ih obozavamo.

A to sto preko prvog primimo 30 poena po utakmici, i sto potonji sa 30 godina jos nije naucio da vodi loptu duze od 2 spustanja na parket, je potpuno nebitan podatak

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Za apatiju i nekakvu ravnodušnost koja vlada povodom KKCZ jedan jedini je krivac - inicijali NČ. 

 

Ekipa ne treba da bude imuna na kritike ali zaslužuje i da se itekako pohvali za pobedu nad Makabijem koji ima najbolju sezonu u poslednjih x godina. Najžalije mi je (kao verovatno i većini vas) što se vidi da je ova ekipa mogla da igra konkurentnije i da još uvek bude sa realnim šansama za PO EL da je rukovođenje kadrovskom politikom u klubu bilo mudrije i nepristrasnije. Da se ja pitam, igrao bih EL sa svim raspoloživim snagama i sa 100% kapaciteta dok god imamo teoriju za PO, dakle nema spuštanja gaća ni protiv Reala u Madridu. Čini mi se da se ekipa malo trgla i pribrala. Iako Šakota ovde nije omiljen, pa ni meni, za Gavrana je direktor svemira što se tiče košarke i stvarno je tužno i neuobičajeno ovo sa njegovim zdravljem i nemogućnošću vođenja utakmica na gostovanjima. 

 

Kad smo već kod trenera, načuo sam da se razmišlja o višegodišnjem ugovoru za Saša Filipovskog. To je još uvek na nivou tračeva, ali jasno je da Šakota ako ništa zbog zdravlja nije dugoročno rešenje.

 

Ja bih voleo da mi, kao navijači, damo podršku ovim momcima da izguraju ovu sezonu što je moguće bolje, još uvek je sve u igri. Svaki od naših igrača ima gomilu mana, ali kao tim zaslužuju podršku, nije lako igrati u ovako "specifičnoj" atmosferi. Zato do kraja sezone od mene podrška stručnom štabu i igračima (svim od reda), pa šta bude. Ne bih voleo da se uskoro sa setom sećamo nastupa u EL. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 15
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Za apatiju i nekakvu ravnodušnost koja vlada povodom KKCZ jedan jedini je krivac - inicijali NČ. 

 

Ekipa ne treba da bude imuna na kritike ali zaslužuje i da se itekako pohvali za pobedu nad Makabijem koji ima najbolju sezonu u poslednjih x godina. Najžalije mi je (kao verovatno i većini vas) što se vidi da je ova ekipa mogla da igra konkurentnije i da još uvek bude sa realnim šansama za PO EL da je rukovođenje kadrovskom politikom u klubu bilo mudrije i nepristrasnije. Da se ja pitam, igrao bih EL sa svim raspoloživim snagama i sa 100% kapaciteta dok god imamo teoriju za PO, dakle nema spuštanja gaća ni protiv Reala u Madridu. Čini mi se da se ekipa malo trgla i pribrala. Iako Šakota ovde nije omiljen, pa ni meni, za Gavrana je direktor svemira što se tiče košarke i stvarno je tužno i neuobičajeno ovo sa njegovim zdravljem i nemogućnošću vođenja utakmica na gostovanjima. 

 

Kad smo već kod trenera, načuo sam da se razmišlja o višegodišnjem ugovoru za Saša Filipovskog. To je još uvek na nivou tračeva, ali jasno je da Šakota ako ništa zbog zdravlja nije dugoročno rešenje.

 

Ja bih voleo da mi, kao navijači, damo podršku ovim momcima da izguraju ovu sezonu što je moguće bolje, još uvek je sve u igri. Svaki od naših igrača ima gomilu mana, ali kao tim zaslužuju podršku, nije lako igrati u ovako "specifičnoj" atmosferi. Zato do kraja sezone od mene podrška stručnom štabu i igračima (svim od reda), pa šta bude. Ne bih voleo da se uskoro sa setom sećamo nastupa u EL. 

Nema tu nista neuobicajeno, vec zabrana da se putuje avionom jer u slucaju da mu se tromb otkaci usled promene atmosferskog pritiska moze imati smrtonosne posledice na licu mesta.

Isti problem je imao i Stratos pre par godina zbog cega je morao da pauzira skoro 6 meseci a i karijera mu je bila ugrozena.

Po svim informacijama Sakota ce nas voditi samo do kraja Aba lige.

Novi trener naravno u zavisnosti koju ligu cemo igrati sledece sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Za apatiju i nekakvu ravnodušnost koja vlada povodom KKCZ jedan jedini je krivac - inicijali NČ. 

 

Kad smo već kod trenera, načuo sam da se razmišlja o višegodišnjem ugovoru za Saša Filipovskog. To je još uvek na nivou tračeva, ali jasno je da Šakota ako ništa zbog zdravlja nije dugoročno rešenje.

 

Prvi pasus je aksiom. Mada se i tu na nevidjenu tvrdoglavost i bezobrazluk nakalemilo negativnih okolnosti, kojima se mozda tesko moglo upravljati.

1 hour ago, Šarac said:

Po svim informacijama Sakota ce nas voditi samo do kraja Aba lige.

Novi trener naravno u zavisnosti koju ligu cemo igrati sledece sezone. 

 

Sad zbirno za Sakotu. 

Kad sam shvatio da bi Sakota ustvari trebao zbog zdravlja da odstupi, uz cinjenicu da je jedini poznatiji trener koji nas je htio preuzeti, a da jos i dalje taljiga, mogu samo da mu skinem kapu. A jedan Tomic npr. ko zna zbog cega sada cuva djecu po Atini.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, laki pepe said:

 

Kad sam shvatio da bi Sakota ustvari trebao zbog zdravlja da odstupi, uz cinjenicu da je jedini poznatiji trener koji nas je htio preuzeti, a da jos i dalje taljiga, mogu samo da mu skinem kapu.

 

Ovo ne znamo. Jedino sto znamo je da je Paskval spomenut od strane Nebojse kao reper koliko kosta poznat trener. Da li su bili pregovori sa nekim drugim trenerima ne znamo, kao sto ne znamo zasto su nas odbili ako su bili u pregovorima. 

A Sakota ne taljiga, Sakota je bio u penziji iz koje ga je Nebojsa izvukao. 

 

Elem, zdrav razum i iskustvo gledajuci Nebojsino i mama Vesnino delovanje svih ovih godina a ponarocito ove nam kazuje da je pri odabiru trenera bila jos jedna bitna stavka pored plate. 

 

Tesko da ce neko da me ubedi da klub koji igra EL, ima sasvim konkurentan sastav, dobre pozicije, u tom trenutku nece da prihvati ni jedan ozbiljniji trener jer eto nema se para. Bice da je ipak ona stavka pored plate bila presudna da moramo penzionera da dovodimo. 

 

Da ne pominjem koliko je igraca dovedeno i posle dovodjenja trenera za koga se "imalo para" 

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2020 at 3:58 PM, Sector said:

 

Tomic Milan

 

Sta radi Tomic? Gleda Filipove klipove na Instatu ili?

 

Nerealno jajarski potez je njegov zapalinjo. Selektirao tim, izgubio par tekmi, pritom nam stavio Filipa na grbacu i onda elegantno zbrisao, a nas ostavio sa mucenim Gavrilom i Sakotom. Pritom je poprilicno nakaradno selektirao tim. 

 

Meni je onaj Jovanovic iz FMP-a poprilicno precenjen, ali mislim da je vrlo izvesno da nas preuzima ako Nebojsa i dalje ostane u klupu. Mozda vec i u KLS-u. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, laki pepe said:

Samo sto je Stimac bio fantastican u 3/4 kada smo otisli na nedostiznu razliku. 

Jbt, bas se bzv puca u prazno.

 

Da, bas se pljuje po automatizmu. Stimac igra daleko vise od onog sto je bilo ko ocekivao od njega. Znali smo svi da je rupa, ali lik ima dobar napadacki doprinos, daleko bolji od onog sto sam ja ocekivao od njega, pogotovo kad ga se setim kod Radonje. 

 

Nama je daleko veci problem Gist koji je prestao da igra kosarku u novembru. A bio je problem i Kuzmic koji nije postojao nigde. Naravno i Ojo koji se resetovao na neki FMP mod i Jovanovic koji ni u ABA nije upotrebljiv mnogo.

 

Dakle svi centri su nam veci problem od njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, drako said:

Za boacjea: ajde da ti klasicno odgovorim, posto ti argumenti mnogo ne znace: po statistici mozes da se nosis u 2 a i u 3 3.14cke materine.

Za vecinu ostalih, necu vas vise uznemiravati u vasem uzivanju mazanjem govnima i koga treba i koga ne treba, za vas je SNS bastion demokratije i slobodne razmene misljenja.

Samo se jednom zapitajte sto vas je sve manje i manje, a i ne morate, ovakvi kakvi ste, vecina vas, retko kome cete nedostajati.

Malobrojnima, koji razmisljaju svojom glavom i ne vredjaju sagovornika slagali se ili ne sa njim, se izvinjavam za prvi pasus ali zaista ne podnosim da me budale vredjaju i zelim vam sve najbolje.

Zbogom, necete mi i necu vam nedostajati.

 

 

Edited by Cavani
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

citam sta pisete i razmisljam u sebi: da niste moji i da zbog iracionalnog nagona ne moram da pratim isti kk kao i vi pozeleo bih vam nove petogodisnje ugovore za Branka sto se dobro bacao u reklame i Stimeta gospodara reketa diljem Turske

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, drako said:

isti taj Lazić je bio spreman da se bije sa navijačima koji su vredjali saigrače,

 

Резултат слика за siptar hrvat balija nisu moja bratija

 

hehe

 

 

16 hours ago, drako said:

Zbogom, necete mi i necu vam nedostajati.

 

Резултат слика за old man cry gif

  • Like 7
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

 

Da, bas se pljuje po automatizmu. Stimac igra daleko vise od onog sto je bilo ko ocekivao od njega. Znali smo svi da je rupa, ali lik ima dobar napadacki doprinos, daleko bolji od onog sto sam ja ocekivao od njega, pogotovo kad ga se setim kod Radonje. 

 

Nama je daleko veci problem Gist koji je prestao da igra kosarku u novembru. A bio je problem i Kuzmic koji nije postojao nigde. Naravno i Ojo koji se resetovao na neki FMP mod i Jovanovic koji ni u ABA nije upotrebljiv mnogo.

 

Dakle svi centri su nam veci problem od njega. 

najveci problem sa stimcem je njegova minutaza. 10-15 minuta je njegov maksimum. sve preko toga je cist minus. zbog nedostatka snage ide iz greske u gresku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 6:01 PM, Chaos Is Me said:

Za apatiju i nekakvu ravnodušnost koja vlada povodom KKCZ jedan jedini je krivac - inicijali NČ. 

 

Ekipa ne treba da bude imuna na kritike ali zaslužuje i da se itekako pohvali za pobedu nad Makabijem koji ima najbolju sezonu u poslednjih x godina. Najžalije mi je (kao verovatno i većini vas) što se vidi da je ova ekipa mogla da igra konkurentnije i da još uvek bude sa realnim šansama za PO EL da je rukovođenje kadrovskom politikom u klubu bilo mudrije i nepristrasnije. Da se ja pitam, igrao bih EL sa svim raspoloživim snagama i sa 100% kapaciteta dok god imamo teoriju za PO, dakle nema spuštanja gaća ni protiv Reala u Madridu. Čini mi se da se ekipa malo trgla i pribrala. Iako Šakota ovde nije omiljen, pa ni meni, za Gavrana je direktor svemira što se tiče košarke i stvarno je tužno i neuobičajeno ovo sa njegovim zdravljem i nemogućnošću vođenja utakmica na gostovanjima.

 

Meni muka pripadne od Sakotinih izjava.

 

Hajde da razumem da nam visi 1. ili 2. mesto o koncu i da igramo teski mec, ali njemu je i Cibona/Mega bila vaznija od Albe i Zalgirisa (prvo je isla Mega, pa duplo kolo, pa Cibona kuci). Ako je najvise bitno da Partizan i Buducnost ne igraju EL, nego da igramo mi, pa da mozemo opet da imamo ubedljivo najveci budzet, sto odmah ne kazu da nece u TOP 8 ni slucajno jer se kljucni mecevi igraju kad i 1/2 finala PO ABA lige, a TOP 8 kad i finale ABA lige.

 

Prosto, u ABA ligi kod kuce mi imamo samo dva iole neizvesna meca (ostalo bi dobio i trio Gurovic - Djurovic - Moka Slavnic na klupi) i eto, imamo 6-7 gostovanja. Mi nismo u trci za TOP 8 zato sto je Nebojsa Covic ziveo u svom izmastanom svetu u kojem je njegov sin kosarkas koji moze da igra nesto vise od rekreativnog basketa/KLS/FMP, pa sad ima mesta i para za cak dva Amerikanca na pozicijama 1 i 2, ali je sad kasno.

 

Dakle, da, slazem se, maksimalno u EL, a ako to bude uzrok sto cemo ispasti u ABA, pa neka tako bude.

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 8:55 PM, Tamburinjo said:

 

Ovo ne znamo. Jedino sto znamo je da je Paskval spomenut od strane Nebojse kao reper koliko kosta poznat trener. Da li su bili pregovori sa nekim drugim trenerima ne znamo, kao sto ne znamo zasto su nas odbili ako su bili u pregovorima. 

A Sakota ne taljiga, Sakota je bio u penziji iz koje ga je Nebojsa izvukao. 

 

Elem, zdrav razum i iskustvo gledajuci Nebojsino i mama Vesnino delovanje svih ovih godina a ponarocito ove nam kazuje da je pri odabiru trenera bila jos jedna bitna stavka pored plate. 

 

Tesko da ce neko da me ubedi da klub koji igra EL, ima sasvim konkurentan sastav, dobre pozicije, u tom trenutku nece da prihvati ni jedan ozbiljniji trener jer eto nema se para. Bice da je ipak ona stavka pored plate bila presudna da moramo penzionera da dovodimo. 

 

Da ne pominjem koliko je igraca dovedeno i posle dovodjenja trenera za koga se "imalo para" 

Ne znam u cemu se ovde ne slazemo. Ako treba jos jednom da ponovim, drzim Nebojsu Covica daleko najodgovornijim za nastalu situaciju. I to bas iz razloga koje si naveo: evroligas, sa za nase uslove izuzetnim budzetom, pa i igracima, uz sve to moguce i redovnim primanjima morao bi biti zanimljiv, ako ne prvoj ligi trenera u Evropi, onda bi ostali morali da stoje u redu. Ali se ne desi. Da li zato sto ih Nebojsa nije ni trazio, da li zato sto je postavljao neke uslove, ili zbog njega, Vesne, Filipa, obzira da neko nema problema kuci u Slo, Hr ili CG i ne zanima me. Ali bode oci koliko je ocigledno.

 

Sakota mi od prvog dana nije srecno rjesenje. Ne znam sta je njegov motiv, ali smo mi u situaciji da bi promjena sada imala smisla jedino da sjedne Duda. Realno nece niko, a Sakota bi da se bavi bilo kojim normalnim poslom mogao otvoriti bolovanje i da stavi prst u uvo.

U tom kontekstu je njegovo drzanje neuporedivo sa onim sto je Milan Tomic uradio i imam veliko postovanje za to. Kosarkaski je to mozda sve nedovoljno, ali opet u govnima smo...zbog prvog pasusa.

Link to comment
Share on other sites

Stimac je bio kamikaza na terenu, 80% vremena.

Umalo me nesto nije strefilo. Primili smo 20ak poena preko njega, lepili ga, masi zicere..i onda da kos iz 19og pokusaja i kao da je gol dao. Kako ga nije sramota?

 

Sto se tice Sakote, nije to za neki rispekt. Matori ce dobiti finu kintu, a i vidi ekipu u EL posle 20 godina.

 

Al ajde, NC je glavni krivac za sve, cinjenicno stanje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...