Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, quentin said:

 

I u kafani da sjede ovako podijeljeni bilo bi čudno.

 

ne znam sta je ovde cudno?

imas nase i imas njine, svako ima svoju polovinu.

mada jeste malo cudno sto je stimac kao leteci golman, ali verujem da to ima veze sa delovanjem terapije koju pije protiv nekotrolisanog krivljenja i kreveljenja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, krzna said:

Dokle ce da se tolerisu ovakve verbalne dijareje?

 

14 hours ago, Markoss said:

 

Stvarno nije ok sprdati se s necijim zdravljem, kolko god bio nesimpatican covek i slicno. 

Dok god prima platu, glumi trenera i u zajedničkom zločinačkom poduhvatu sa Legendogluom urniše klub za koji navijam. To nema veze sa njegovim zdravljem, već sa nedostatkom obraza Šablončine.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Bivši kapiten crveno-belih poručio je svom nasledniku da neće večeras navijati za njega.

"Drago mi je što će moj sin imati priliku da oseti atmosferu koju prave navijači Zvezde, bila je psoebna i kada sam ja igrao, a takva je i sada. Kada je reč o ovakvim utakmicama, ne postoji odnos otac - sin. Moje srce će 95 odsto biti uz Zvezdu, a onih pet odsto pripadaće Deniju i Makabiju", poručio je u razgovoru za "Alo" Zufer Avdija, koji je 10 godina nosio dres Zvezde i odigrao 262 utakmice za taj klub.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, StephenBob said:

Radonja je u BG, nadam se na pregovorima sa Zvezdom.

 

Nema sumnje. Koji trener ne bi sebi poželeo novi ugovor sa Zvezdom koji mu garantuje infarkt, šlog i krvarenje očiju već na prvom treningu?

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NMX said:

 

Nema sumnje. Koji trener ne bi sebi poželeo novi ugovor sa Zvezdom koji mu garantuje infarkt, šlog i krvarenje očiju već na prvom treningu?

Koji trener bi dozvolio sebi da sklopi jednu od najskupljih ekipa po svom ukusu i ostavi ih nakon par meseci?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Koji trener bi dozvolio sebi da sklopi jednu od najskupljih ekipa po svom ukusu i ostavi ih nakon par meseci?

 

Njemu ništa nije falilo nakon tog odlaska.

 

Radonji bi falilo sada da dođe.


Niđe veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

 

Njemu ništa nije falilo nakon tog odlaska.

 

Radonji bi falilo sada da dođe.


Niđe veze.

Njemu nista naravno ali klub je doveo u situaciju kakva je sada... Kontam da ako budemo igrali EL sledece sezone da ce Radonjic u slucaju da ponovo bude trener imati isti ako ne i jaci budzet... Zna Covke da Radonja donosi posebnu energiju, pune tribine i jaku podrsku...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...