Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ako ce vec svuda da se igra pred praznim tribinama...a na to izgleda sve polako vodi,nece biti prednosti domaceg terena nizakoga.

Iako bi mi tu realno profitirali,mislim da bi bilo to nesto najruznije sto bi mogli da gledamo.

Iskreno se nadam da cemo slaviti titulu pred gostujucim navijacima a ne bez publike.

To je sto se tice Abe.

Za El smo realno zakasnili ...

Edited by Laki Decembarski
Link to comment
Share on other sites

I ako bude sporta bice bez publike. Sto je lose za samo igru i ekipe, koje ce biti kao izduvane vrece. Ali ima i teze reperkusije. Neki igraci (opravdano) nece glavom biti tu. 

Budu li se poostravale mjere, tj. sirila se epidemija, Bili se moze otpisati. Ne znam kakav je status Brauna, Pantera ili Lukasa. Cini mi se da su Gist i Perper tu sa porodicama (Perperova je ako nista blizu) i odrzace nivo stabilnosti.

 

Generalno, kolektivno i pojedinacno svi u sportu su na gubitku, pitanje je samo ko ce se provuci sa manje stete.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

I ako bude sporta bice bez publike. Sto je lose za samo igru i ekipe, koje ce biti kao izduvane vrece. Ali ima i teze reperkusije. Neki igraci (opravdano) nece glavom biti tu. 

Budu li se poostravale mjere, tj. sirila se epidemija, Bili se moze otpisati. Ne znam kakav je status Brauna, Pantera ili Lukasa. Cini mi se da su Gist i Perper tu sa porodicama (Perperova je ako nista blizu) i odrzace nivo stabilnosti.

 

Generalno, kolektivno i pojedinacno svi u sportu su na gubitku, pitanje je samo ko ce se provuci sa manje stete.

 

mislis da je sport sada vazan? ja se malo potresam oko nba zbog fantazija, posto mogu da uzemm titulu ali realno ne treba praviti problem ako vec imamo tri

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

mislis da je sport sada vazan? ja se malo potresam oko nba zbog fantazija, posto mogu da uzemm titulu ali realno ne treba praviti problem ako vec imamo tri

Ne mislim da je vazan, ali vidim ljudi pricaju o nekim odlascima preko. Od toga nema nista. Neka ljudi slobodno otkazu sve to. Za pola dana svijest o svemu se rapidno izmjenila, maltene smo se sprdali na temu jutros, a sada imamo konkretne mjere. Ne vidim kako ce te kratkorocne mjere biti ukinute, mogu biti samo produzene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, laki pepe said:

I ako bude sporta bice bez publike. Sto je lose za samo igru i ekipe, koje ce biti kao izduvane vrece. Ali ima i teze reperkusije. Neki igraci (opravdano) nece glavom biti tu. 

Budu li se poostravale mjere, tj. sirila se epidemija, Bili se moze otpisati. Ne znam kakav je status Brauna, Pantera ili Lukasa. Cini mi se da su Gist i Perper tu sa porodicama (Perperova je ako nista blizu) i odrzace nivo stabilnosti.

 

Generalno, kolektivno i pojedinacno svi u sportu su na gubitku, pitanje je samo ko ce se provuci sa manje stete.

 

Bar meni bi bilo i logicno i normalno da svi prvo misle na sebe i porodice pa tek onda na kosarku i utakmice. Nadam se da ce nas (kao drzavu) zaobici neka ozbiljnija situacija sa ovim virusom (iako ljudi "na polozajima" ne daju osnov za tu nadu) ali evo nesto na ovu temu (stranih sportista u ovom slucaju kosarkasa u drzavama gde je situacija vrlo ozbiljna)

 

Posto je Zvezda spomenuta da okacim i ovo

 

 

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Nama je sansa u prvoj tekmi. Ako bude 1-1 i ako se bude igrala treca, zbog svih mogucih i nemogucih elemenata necemo pobediti. Pod ko zna kakvim uslovima ce da se igra, ko zna dal ce biti isturenih elemanata, i dal ce uopste biti igrana utakmica, ili cemo ponovo posluziti kao politicki poligon za unistavanje ABA lige. 

 

EL unistava ABA ligu, nju ne interesuje niko sem CZV. Ostali mogu preko EK da se plasiraju. bas sad sam pricao online sa Bartomeu-om

4 hours ago, dulematic said:

Nadam se da u to ne potpada i meč u Valensiji pošto sam već bukirao avion i uplatio smeštaj 😞

 

I ja isto, i vip sedista

2 hours ago, uini said:

 

mislis da je sport sada vazan? ja se malo potresam oko nba zbog fantazija, posto mogu da uzemm titulu ali realno ne treba praviti problem ako vec imamo tri

 

Naravno da je sport vazan, ako nista zbog jaceg tela, u zdravom telu, zdrav duh

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Bez publike u Podgorici u polufinalu ABA lige,!

 

https://www.antenam.net/drustvo/151271-zabranjena-putovanja-iz-cg-sportski-dogadjaji-bez-publike-spremne-lokacije-za-karantin

 

Quote

5. Zabranjuje se održavanje sportskih manifestacija uz prisustvo publike. Dakle, svi sportski događaji nacionalni i međunarodni održavaju se bez prisustva publike. Eventualni dolazak timova iz najpogođenijih područja odlaže se do daljnjeg;

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pavaroti said:

Izvinite gospodine Sarac, sta ste hteli sa ovim da kazete? Sa kim se svadjate?

Jel sam ja nekoga ovde prozvao ovde,ili ste se Vi licno nasli prozvanim ovim mojim postom.

 

U Grckoj  trenutno vazi zakon da svaki gradjanin njhove drzave koji odlazi u rizicne zemlje pogodjeni Koronom moraju po povratku da idu 14 dana u karantin,

Imaju skoro pa zabranu od svoje drzave da idu u Milano, svi letovi direktno za Italiju su otkazani. El kaze morate doci, ako ne odu da li ce i EL da primeni pravila da su garantovali da utakmica moze da se odigra a da pri tom ugrozavaju zdravlje igraca Olimpijakosa. Drzava Grcke ocigledno imaju drugacije instrukcije prema svom klubu a tice se odlaska u Italiju. Mene zanima kako ce El da ovo ishendluje u odnosu na slican slucaj koji je nas klub imao, naravno nije ove tezine i tice se zdravlja igraca, ali u oba slucaja drzava ima uticaja na klubove.

 

Pa sam se pitao kako li ce se resiti ovaj slucaj bez obzira koliko je slican ili ne nasem slucaju sto se tice odlaska u PG. 

Sledece nedelje ti isti igraci koji zive u Milanu treba da dodju u Bg a nasa drzava je zabranila dolazak gradjana iz te zemlje. Zar dolaskom tih igraca iz Italije ne ugrozavaju i zdravlja nasih gradjana ( igraca). Koje su garancije da ti isti stanovnici Milana nisu bili izlozeni negde virusom?

Ja razumem  da svaki moj post izaziva odredjenu nelagodnost kod vecine, onda otvoreno recite da nisam dobro dosao i da se ne ljubimo  ( ne zbog Korone), ali ja se ni sa kim nisam svadjao osim sto ste Vi sada licno zapoceli "svadju".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, dulematic said:

Nadam se da u to ne potpada i meč u Valensiji pošto sam već bukirao avion i uplatio smeštaj 😞

Jedino ako se do tada ne smiri situacija, pošto se večeras i meč LŠ igrao pred praznim tribinama tamo, a nešto ne verujem da će biti bolje kroz mesec dana tamo. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Olympiacos has sent a letter to Euroleague Basketball to ask to reconsider the decision to hold Thursday’s game against Milano in Olimpia’s home court.

Euroleague has already turned down a first Olympiacos request, confirming the game in the Mediolanum Forum behind closed doors.

Jordi iznad svega ... ne obazire se on šta države propisuju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...