Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Hvala Covicu i Vucicu sto su hteli da podilaze najgorem delu navijackog tela i pokazuju misice, a sve na stetu kluba.

 

Naravno da nisu toliko ludi da ponavljaju utakmicu ako je gost jednostrano odlucio da se ne pojavi, mogli bi da zakantace ligu.

 

Hvala i Sakoti sto je rasterao navijace svojim izjavama. Vaznije je da li cemo biti 3. ili 4. u ABA od borbe za TOP 8.

Link to comment
Share on other sites

na kraju ce nas titule kostati ne odlazak u pg..

ne moze paridzan niko da ugrozi sem nas, a u 1/2 gde ce futura ima prednost, minimlane su sanse za prolaz, ne zbog njihovog nekog kvaliteta, vec zbog spoljnih™ igrarija..

najbolje bi bilo ako bi se moglo zavrsiti na cetvrtom mestu, pa sa paridzanom u 1/2..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

na kraju ce nas titule kostati ne odlazak u pg..

ne moze paridzan niko da ugrozi sem nas, a u 1/2 gde ce futura ima prednost, minimlane su sanse za prolaz, ne zbog njihovog nekog kvaliteta, vec zbog spoljnih[emoji769] igrarija..

najbolje bi bilo ako bi se moglo zavrsiti na cetvrtom mestu, pa sa paridzanom u 1/2..:default_coffee:

I ja bih gađao prvo Partizan ako može.. Prvo imamo igrački odgovor da im pariramo na svim poljima, drugo njima bi gostovali u Areni gde i sami igramo, treće njima predviđam mali pad posle kupa, ne veliki ali dovoljan. Takođe, Budućnost može da nas dobije nekim trojkaškim ludilom jednom ili dva puta ali malo teže tri puta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

ne znam kad smo stigli da se prepucavamo i sa Baranima.

 

preko glave su mi vise saopstenja, ozbiljno smo se izblamirali klub ove sezone I ne vidim da ce se to ikada vise promeniti.

 

samo zbog momaka se nadam najboljem.

 

Koliko ja znam, Pavicevici su popizdeli sto je Sakota na utakmici u Beogradu trazio zavrsetak akcije u zadnjem napadu na +50 za nas, ne secam se nekog drugog problema sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo za korisnog Gista daleko od titule, ali bukvalno. Čovek je odgovor za sve naše probleme i sve naše protivnike, samo se nadam da ga neće gurati na 4 pošto on tu nema šta da traži. Iskreno se nadam da će iskustvo naših igrača prevagnuti kada bude gusto, a naročito se uzdam u Gista i Stratosa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što Gist pruža na svakoj poziciji je neviđeni blam za najskupljeg igrača tima. Neviđeni bol u predelu penisa i češkanje skrotuma uz potpunu neodgovornost (smehotresna odbrana, basketaško rekreativni potezi u napadu). Poenta je pitanje može li on da odigra profesionalno do kraja i kako ga na to navesti.

Ja razumem da je pizdio dok je Gnom vodio kolo, ali njega nema već skoro dva meseca, pa bi mogao da se vrati sprovođenju svojih radnih zadataka i obaveza 🙂

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ovo što Gist pruža na svakoj poziciji je neviđeni blam za najskupljeg igrača tima. Neviđeni bol u predelu penisa i češkanje skrotuma uz potpunu neodgovornost (smehotresna odbrana, basketaško rekreativni potezi u napadu). Poenta je pitanje može li on da odigra profesionalno do kraja i kako ga na to navesti.

Ja razumem da je pizdio dok je Gnom vodio kolo, ali njega nema već skoro dva meseca, pa bi mogao da se vrati sprovođenju svojih radnih zadataka i obaveza 🙂

Ti si još za vreme prijateljske sa Olimpijakosom napisao da su Gist i D. Braun bivši igrači. Surova istina.

Zabo je poslednji ugovor u karijeri, i kulira.

Nadam se da će ga bar u jednoj , dve utakmice povući igra i da još može nešto da pruži. To bi bilo dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...