Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nije loš gospodin Sakica, mislim nije on kriv, nije selektirao ekipu, nije imao kompletan roster od 15-18 igraca, nije odradio pripreme....
Kad dobije priliku od početka sezone, plus godinu dana iskusniji, gosn Sakica će da pokaže koliko vredi i koliko može. A možda osvoji i još neki kup u karijeri

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim osim sto mora kolko sutra da dovedemo normalnog i krstenog trenera, podhitno mora da se resi "imena" koji nista ne igraju, vec statiraju u kukuruzu, a reputacija im nalaze da moraju da imaju minute.

 

Tu pre svega mislim na Gista i Kuzmica. Jasno je da ovaj prvi ne igra na pravoj poziciji, da deluje mrzovoljnije nego pre, ali osim sto konstantno titramo jaja ljudima koji na mesecnom nivou zaradjuju brutalne pare, mogli bi da ih ne opravdavamo kada ih mrzi da igraju. Ok, smetao mu mali veseljak. Sta ga sad sprecava da lici na kosarkasa? Pritom je najplaceniji u ekipi.

Kuzmic je nazalost bivsi kosarkas i tu nema mnogo pomoci. Zao mi je sto je tako, ali jebiga. On deluje kao najsporiji covek na svetu, pritom svaki put pocnemo sa njim i to uzasno izgleda. 

 

Da se razumemo. Stimac i Ojo su bulje od igraca, ali imaju daleko veci doprinos od ove dvojice. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Какве будале допаде да се играју са 8М еврова, овако разбити овај ростер не би знали ни непријатељи...

Доста навијача остало испред хале као што рекох (нису им дали да уђу) а ови поново брука од наступа. Иако би требало да је АБА приоритет јелте, или можда нијеее.

На клупи би било корисније ставити неку саксију са цвијећем барем би било користи од  фотосинтезе.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se Sakoti zamera. Prve druge nedelje je izjavio da je najveci problem u organizaciji igre, tj. da nam treba jos jedan plej. Ocigledno je aludirao na to da Filip ne moze da bude rezervni plej jer nema kvalitet. Nije uspeo da se izbori za rezervnog pleja, ali se lagano i cuteci izborio da Filipa nema u 12. Danas smo igrali bez pleja i u takvoj situaciji ni nismo mogli proci bolje. Sakoti moze da se zamera samo sto je prihvatio posao, a da nije gledali bismo i dalje mucenog Gavrila. 

Krivac za to sto nemamo rezervnog pleja nije Sakota, vec samo i iskljucivo Nebojsa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

 

Da se razumemo. Stimac i Ojo su bulje od igraca, ali imaju daleko veci doprinos od ove dvojice. 

 

 

 

Stimac je mozda imao neki doprinos ali sada je najgori, najveci je problem ove ekipe trenutno uz trenera

 

mi igramo bez pleja a Stime vec 2 meseca odbija da postavi blok, zbog toga i nema efikasnih kretnji i lakih poena ostalih igraca dok je on na parketu vec se manje-vise sve svodi na panterisanje

 

i ne znam do kada ce ga starac Sako pustiti da sve jebe u mozak sa ovim njegovim slip screen-om, prosto se pitam da li ima neko na svetu za koga je ta Stimceva kretnja iznenadjenje  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno bez veze. Jos malo pa kraj sezone, sta ce nam novi trener. Ionako ne znamo sta nam je prioritet, tj koje takmicenje. ABA do godine nece ni postojati vise. A takodje ni neke prohodnosti do EL ili Evro Kupa. Nas nivo je Fibina liga sampiona, a do tamo se moze i iz nacionalnih sampionata, pa cak ni da ne igramo, prihvatili bi i CZV i Partizan oberucke.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Partizan_ said:

Vama je sledeca utakmica presudna. Ako izgubite od Cedevite, Buducnost pusta Mornar , Mornar dobija do kraja sve i zavrsava na 4. poziciji.

 

Ne bih se iznenadio da izgubimo. Taman da se manemo više priče o prioritetima i skratimo sebi muke u plejofu. Ako ćemo ovako da igramo, a sa ovim rosterom i trenerom hoćemo sigurno, bolje da se ne nerviramo bzvz.

 

Ne ličimo ni na šta. Mornar na početku sezone, kad je bio u kanalu, je igrao bolje nego mi sad. Uspeo sam da izdržim da ne batalim praćenje Zvezde dok je Filip žario i palio, ali Štimca nisam siguran da ću "preživeti"...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Ne bih se iznenadio da izgubimo. Taman da se manemo više priče o prioritetima i skratimo sebi muke u plejofu. Ako ćemo ovako da igramo, a sa ovim rosterom i trenerom hoćemo sigurno, bolje da se ne nerviramo bzvz.

 

Ne ličimo ni na šta. Mornar na početku sezone, kad je bio u kanalu, je igrao bolje nego mi sad. Uspeo sam da izdržim da ne batalim praćenje Zvezde dok je Filip žario i palio, ali Štimca nisam siguran da ću "preživeti"...

Jos je mec Buducnost - Mornar dan posle vas.
Ocekujte krimi sudjenje protiv cedevite

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najveca sramota naseg KK od kada ja pratim kosarku, a to je nekih 30 godina. I kada smo bili bez dinara, na ivici gasenja, ja nisam video ovoliku kurcobolju kod igraca. NITI jedan se, sem Puntera povremeno u napadu, danas nije potrudio da zavredi dres velikog kluba.

 

Licno me je sramota, ne mogu ni da zamislim kako se osecaju tek ovi zagrizeniji. 

 

Sakota OUT, Gist OUT, Kuzmic, sta je sa njim??? Sta se vise jebeno desava sa tim likom?

Link to comment
Share on other sites

Ali da tim u kome igraju igraci koji igraju kod nas strahuje za jebeni PO ABA lige..... Zaista treba znati "pilotirati" na taj nacin, takav sastav... 

 

Glup i pokvaren predsednik i Sakota u zemlji cuda. Bingo kombinacija

 

Da ljubis u guzicu onog koga si pljuvao po svim medijima, nulo od coveka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...