Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ritam utakmica, putovanja sve to razumem i umor dobrog dela igraca, ali koriscenje Simanica i Dobrica koji cak i nisu igrali sve utakmice u zadnje vreme (Simanic nije igrao u ponedeljak, a u sredu je presedeo celu utakmicu) ne razumem nikako.

Eto taj Simanic je mogao doneti neki sut spolja veceras, cak je i pogodio onu jedinu trojku koju je sutnuo u prvoj cetvrtini ali od kad je izasao ni sekund vise. Nije da su se ostali koji su igrali 4-ku veceras nesto proslavili.

Link to comment
Share on other sites

Od tri trenera ove sezone, sva trojica su se pokazali kao picke najgore (ne znam da li smem ovako da se izrazim, banujete ako ne smem ali nema druge reci) 

 

Jebes tim koji se ne bori, mada kad je matorac na klupi, nije ni cudo sto delujemo impotentno

 

Ovako mlako, kilavo, nepripremljeno uci u mec je za svaku osudu

 

Jebote, 17 izgubljenih lopti za poluvreme

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od tri trenera ove sezone, sva trojica su se pokazali kao picke najgore (ne znam da li smem ovako da se izrazim, banujete ako ne smem ali nema druge reci) 
 
Jebes tim koji se ne bori, mada kad je matorac na klupi, nije ni cudo sto delujemo impotentno
 
Ovako mlako, kilavo, nepripremljeno uci u mec je za svaku osudu
 
Jebote, 17 izgubljenih lopti za poluvreme
 
 
Lepo ja kazem, uskratiti mesecnu platu pa ces videti kako se zalazu, i nisu vise umorni. Isto mislim i za Sakotu

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako se krenulo u Moskvu da se izgubi, čemu vodjenje Lorenca?

Dobro je što je Bili pošteđen.

Šakota je veća krečana od izlapelog Dragoljuba Mićunovića.

Ođžo je realno najbolji centar, bez svoje zasluge.

Posle najnovijeg rasterećenja buđžeta ima li prostora za neko pojačanje za plej-of Aba lige? 

Link to comment
Share on other sites

"Dragi Zvezdaši, prijatelji. Obraćam Vam se sa pomešanim emocijama. Crvena zvezda mi je u karijeri dala neke nove mogućnosti i priliku,šansu da osvajam trofeje, priliku da igram Evroligu. Pamtiću trofej ABA lige, šampionsku titulu u Srbiji. Zahvaljujem se stručnom štabu, trenerima, ljudima zapolsenim u klubu svima koji su mi olakšali boravak u Crvenoj zvezdi. I naravno želim da se zahvalim navijačima koji su činili da se osećam posebno iz nedelje u nedelju igrajući za klub. Ovo je bilo lepo putovanje novo životno i profesionalno iskustvo i sa velikim žaljenjem se opraštam od svih. Crvenoj zvezdi želim puno sreće u budućnosti i još puno osvojenih trofeja".

 

Hvala ti na svemu Lavlje Srce.

 

zvezda-buducnost-finale2-54710.jpg?zoom=

  • Like 38
  • Thanks 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mile1 said:

Nema nista od nas ove sezone.Gist,Stimac i Ojo su centri koji bi pozeleo svaki protivnicki trener kada dodju borbe za trofeje.Danas je i Jerebko izgledao kao o'neal iz najboljih dana.

Sreca vasa pa da za trofeje za koje igrate,ni protivnici nemaju centre...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Lepo ja kazem, uskratiti mesecnu platu pa ces videti kako se zalazu, i nisu vise umorni. Isto mislim i za Sakotu

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

Nesto sumnjam da kod gazde Covketa i imaju redovna i tacna primanja

 

Najsmesnije je sto su nam visoki igraci na pocetku sezone delovali kao najbolji deo tima i gde smo ocekivali da dominiramo u reketu, a ono na kraju fakticki imamo tri beskorisna igraca (Odzo, Gist, Stime), jednog propalog talenta, matorog Kuridzu koji nije za ovaj nivo kosarke i jednog igraca sto ne moze da igra duze od 5 minuta po mecu. Derika i da ne spominjem, na kraju je jos Faje najvise i pokazao   

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nijesam vidio da se igraci ne bore i da nemaju zelju za pobjedom. U  3/4 smo dobro zategli odbranu, dosli na -5. Problem je sto nijesmo imali nijednog raspolozenog igraca u napadu osim Puntera. Naravno, odbrana je bila losa u vecem dijelu utakmice, previse laganih poena iz reketa smo primili, ali stvarno mislim da smo od pobjede bili daleko za jednog Bilija.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Faje je ozbiljna macka. Jedan od omiljenijih stranaca. I naravno da ce lik da trazi kintu, a da D.Brown moze kako hoce jer je zaradio 100x vise od Fajea. 

 

Koliko ne volim ove tekme kad udjemo sa zeljom da izgubimo. Po automatizmu sam poceo da gasim tv kad osetim to, ne mogu da gubim zivce.

 

I jos jednom, Ojo je tanak, ali je trenutno mnogo bolji od Kuza, za kog btw imam osecaj da ce zavrsiti karijeru cim mu se zahvalimo. Jebiga, tesko je sve to sto mu se desilo, ali objektivno je najtanji nas centar trenutno.

 

Gista treba sad istrpeti, kad se do sada saradnja nije zavrsila. Treba da idemo s ovim sto imamo sad i to je to. Mi imamo dobar tim, ali tankog trenera. Medjutim, i dalje na individualni kvalitet moze da dobijemo svakog u ABA ligi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Falili su im Kramer, Bertans, Evans, Gill i Karasev.

 

Igrali su sa rotacijom:

 

Jovic, Zaytsev

Shved, Vyalcev

Timma

Jerebko, Monia

Booker

 

Jedna petorka, dva ruska penzionera i Zaytsev i oni odigrase sa vise energije. Sakoti zelim da mu protivnici u domacim takmicenjima odigraju na najvecem mogucem nivou, pocev od Mornara kome zelim lepo sutersko vece, pa malo da vidimo tog alibi trenera. Video da ima mnogo jaci tim od konkurencije, jedno 13-14 igraca starijih od 25 godina koji mogu da isporuce i u napadu i u odbrani i iskusno najavio kako ce biti veliki uspeh osvojiti domace trofeje.

 

U evroligi cemo biti 15.

 

Zasto je bitan mec u Baru? Da bi prosla Cedevita u PO, a ne oni? Neka i izgubimo tu, jedino mozemo biti 4. ako Buducnost izgubi jos 3 meca do kraja, a Mornar dobije sve ostale. I sta? Zasto je bitno da li cemo igrati protiv Partizana ili protiv Buducnosti u polufinalu?

 

Ovo je za otkaz pod hitno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao. Drago mi je. Nisam hteo da gledam ni derbi ali nisam izdrzao.

 

Gore neko napisao da Faje ide zbog podmladjivanja? Kapiram da je to sprdnja. Jer dosli su ljudi od po 33 godine starosti, Stimac i Kuridza.

 

Od pocetka sezone nam je rotacija uzasna. Neke stvari su se desile na sta nismo mogli da uticemo, poput udesa Kuzmica, ali na mnoge stvari smo mogli.

 

Derick Brown i James Gist nam uopste nisu ni trebali. Dovedeni su da bi se masa lozila. sada je jasno da Brown odavno vise nije kosarkas, a Gist krcka dane pred penziju.

 

Crvena Zvezda je vec imala Fajea i Perperoglua kao veterane. sasvim dovoljno. Ne kapiram kako je pravljena rotacija. Imali smo pred pocetak sezone ovakvo stanje.

 

Covic,

Beron, Lazic,

Dobric, Davidovac, Perperoglu,

Faje, Simanic

Ojo, Jovanovic.

 

Trebalo je dovesti dva pleja, jednog centra (ne matorog) i jednog 4/5. Ono sto smo mi uradili ne ume da objasni verovatno niko. nakon produzavanja ugovora sa Fajeom, Perperogluom i Beronom, trebalo je dovesti igrace gladne dokazivanja, a ne istrosene igrace kojima nije nikakav izazov igranje u Zvezdi.

 

Jedini pogodak - Lorenzo Brown. Ali uparen sa patrljkom. I sta smo dobili. Razdor u ekipi indukovan igranjem najgoreg igraca aba lige u timu koji je trebalo da je najbolji...

 

Ma prestacu sad, mozda je bilo pametnije i da nisam nista pisao, jer je prezvakano.

 

A sto Beron nije igrao veceras, to valjda ovaj strucnjak zna. Umoran, jel? Pa da... jebiga, tesko je igrati kosarku pa onda raditi na gradjevini...oh wait...

 

I da, zamalo da zaboravim punchline: Dakle, osecaj je da mi popunjavamo iskljucivo pozicije na kojima imamo vec popunjena mesta, i time ubijamo domace igrace, a na praznim pozicijama duva kosava.

 

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, goldberg said:

Falili su im Kramer, Bertans, Evans, Gill i Karasev.

 

Igrali su sa rotacijom:

 

Jovic, Zaytsev

Shved, Vyalcev

Timma

Jerebko, Monia

Booker

 

Jedna petorka, dva ruska penzionera i Zaytsev i oni odigrase sa vise energije. Sakoti zelim da mu protivnici u domacim takmicenjima odigraju na najvecem mogucem nivou, pocev od Mornara kome zelim lepo sutersko vece, pa malo da vidimo tog alibi trenera. Video da ima mnogo jaci tim od konkurencije, jedno 13-14 igraca starijih od 25 godina koji mogu da isporuce i u napadu i u odbrani i iskusno najavio kako ce biti veliki uspeh osvojiti domace trofeje.

 

U evroligi cemo biti 15.

 

Zasto je bitan mec u Baru? Da bi prosla Cedevita u PO, a ne oni? Neka i izgubimo tu, jedino mozemo biti 4. ako Buducnost izgubi jos 3 meca do kraja, a Mornar dobije sve ostale. I sta? Zasto je bitno da li cemo igrati protiv Partizana ili protiv Buducnosti u polufinalu?

 

Ovo je za otkaz pod hitno.

Mozda zato sto ako bi izgubili od Mornara i Cedevite ispali iz playoffa????????

 

Da smo u 7 dana odigrali 4 meca i da koliko sam ispratio sem Barselone i Makabija niko nije obe utakmice dobio u ovom dvokolu, ali naravno mi smo za razliku od ovih velikana uspeli i jedan krljatorski derbi da odigramo pre par dana i gle cuda i tu utakmicu dobijemo, ali ko ce toga da se seti jos, daj samo da opletemo po ovome veceras. 

 

Sto se tice El nista se znacajno nije desilo povodom naseg plasmana, osim ocekivane pobede Valensije protiv onih dunstera iz Minhena.

Fenrer kiksnuo opet kuci ( kakvog li oni dunstera imaju na klupi kada ne moze da ih motivise da dobiju neku kuci, Armani izgubio. Valensija isto nailazi na tezak raspored, polako nikada nije svanulo pre zore. 

 

Cekajte da prodje kup, svake godine jos i za vreme Radonjica smo u ovo vreme bili u najgoroj formi za vreme kupa, ne secam se nijednog da smo odigrali u top formi, cak i tri puta ga izgubili u poslednje 4 godine, tako da polako i relax. 

 

Mi bukvalno posle Bara imamo 5 dana odmora do polufinala i finala, ne ocekujete valjda da nas Radnicki sa Krsta izmori. 

 

Mozda je i ovo neki pokazatelj u kakvom stanju su ekipe a ne samo mi.

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Šarac said:

Mozda zato sto ako bi izgubili od Mornara i Cedevite ispali iz playoffa????????

 

Vidis, a mozda smo mogli da izgubimo i od Zadra kuci, pa daj da to bude 100%, a u EL sta se uradi.

 

Mi imamo 12 pobeda, Mornar 11, Cedevita 11. Jedino kako mozemo da se ne plasiramo je da mi izgubimo te dve, da Mornar dobije sve (i mec u PG i Megu), da Cedevita dobije najmanje 3/4. Postoji mogucnost, ali ako ne umemo da dobijemo Cedevitu kuci - neka ispadnemo. To je mec u kojem ce kvota na nas biti 1,2 - 1,3, ne neko tesko gostovanje u PG ili Partizanu.

 

Jednostavno je, ogroman budzet, 14-15 odlicnih igraca u rotaciji kada smo kompletni, EL mora da se maksimalno odigra dok god postoje sanse, u ABA smo lagano gubili na "igrajte sta god hocete" i "Filip bi da nas podseti herojstva na PO" (Zadar, Partizan) i sad bi da se 100% obezbedimo, a u EL, sta se moze, odustajemo.

 

Sraman nacin razmisljanja. Imali smo umorni Khimki bez pet vaznih igraca i to smo prosuli, pa gde cemo da uzmemo jos 6-7 pobeda?

Edited by goldberg
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goldberg said:

 

Vidis, a mozda smo mogli da izgubimo i od Zadra kuci, pa daj da to bude 100%, a u EL sta se uradi.

 

Mi imamo 12 pobeda, Mornar 11, Cedevita 11. Jedino kako mozemo da se ne plasiramo je da mi izgubimo te dve, da Mornar dobije sve (i mec u PG i Megu), da Cedevita dobije najmanje 3/4. Postoji mogucnost, ali ako ne umemo da dobijemo Cedevitu kuci - neka ispadnemo. To je mec u kojem ce kvota na nas biti 1,2 - 1,3, ne neko tesko gostovanje u PG ili Partizanu.

 

Jednostavno je, ogroman budzet, 14-15 odlicnih igraca u rotaciji kada smo kompletni, EL mora da se maksimalno odigra dok god postoje sanse, u ABA smo lagano gubili na "igrajte sta god hocete" i "Filip bi da nas podseti herojstva na PO" (Zadar, Partizan) i sad bi da se 100% obezbedimo, a u EL, sta se moze, odustajemo.

 

Sraman nacin razmisljanja. Imali smo umorni Khimki bez pet vaznih igraca i to smo prosuli, pa gde cemo da uzmemo jos 6-7 pobeda?

Da li mi imamo realan kvalitet za top 8 jer po pisanju ovde mi vec sada nemamo ni jednu legitimnu peticu, kombinaciju grbave i bez mude cetvorke, penzosa na tri i  par divljaka na dvojci plus atin sin i njegov prijatelj. Da li realno mi imamo sastav za top 8 uz trenera penzionera?

Znaci kada pobedimo nekoga slucajno onda smo za top 8 uz dobrog trenera i za top 4 ali kada izgubimo mi smo vezare. Isti tim samo drugacije gledanje na pobede i poraze.

 

Sto se tice ogromnog budzeta, on ne znaci nista u sportu bas uvek, dokaz je i ovih 10 pobeda protiv svake ekipe koja je imala veci budzet od nas. Ako to vazi za El da onaj sa manjim budzetom moze da dobije onog i sa 5x vecim budzetom, zasto to ne bi vazilo i za Aba ligu? 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...